Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wrzucanie tras fikcyjnych czy miejskich tylko kolejne puste tory to mega lipa. Przy tym oświetleniu przejażdżka w Hong Kongu czy Seattle na pewno by zrobiła mega wrażenie a tak w przyszłym roku jak Forza dostarczy malownicze miejscówki to nawet nie będzie czego zbierać po GT w kwestii różnorodności otoczenia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Osobiście zdecydowanie preferuję autentycznie odwzorowane, realne tory niż te fikcyjne, wymyślone i akurat cieszy mnie większy nacisk położony już od pewnego czasu w serii właśnie na nich. Jednak mimo to, uważam, że trasy fikcyjne, które są ikoniczne dla Gran Turismo i przyczyniły się do zbudowania wielkości marki, takie jak np. Grand Valley, Autumn Ring, Seattle, Tokyo R246, Midfield czy Apricot Hill, powinny otrzymać należyte dla danej generacji konsol potraktowanie i zawsze być obecne w każdej kolejnej odsłonie GT. Jest to dla mnie niezrozumiałe, że nadal ich nie ma w grze i tutaj nie ma miejsca na wymówki. Te tory stanowią wieloletnią historię gier PD i po prostu muszą być obecne.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wróciłem do Gran Turismo po obejrzeniu dwóch sezonów Grand Tour i sobie myślę, że byłby niezły boner gdyby zrobić jakaś kooperację. Testowanie i pobijanie czasów na eboladrome tymi samymi autami którymi oni w danym tygodniu jeżdża. Miodzio. Pamiętam, że w którejś Forzie Motorsport był Top Gear i ten tor - mega mi się to podobało

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wróciłem po wbiciu :platinum: w Czerwcu. Letnia przerwa dobrze mi zrobiła ale nie koniecznie samej grze. Community wrze bo uważa że Polyphony Digital wcale ich nie słucha. Dodają co raz jakieś wymyślne Auta VGT, albo japońszczyznę, którą już się najeździliśmy. O kolejny Nissan .... hasz tag team nikogo :facepalm: 

 

No dobra nie ważne. Coś innego jest ważniejsze. Musiałem od nowa odnaleźć ustawienia swojego Fanateca ponieważ trzy patche, które pojawiły się po tym jak rzuciłem grę w trzy pizdy, popsuły mi ogólny feeling prowadzenia auta. Trochę to wina przerwy bo nie siedziałem za kierownicą przez 3 miesiące ale też i zmian. Po czterech godzinach siedzenia na pierwszym sektorze w Nordschleife w Track Experience udało mi się zrozumieć co te wszystkie zakładki robią z kierownicą. :banderas:I doszedłem do najlepszego dla siebie ustawienia w GT7. Jutro będę grzebać w Assetto Corsie Competizione. A po 14 Października w WRC Generations. Ale teraz mam do zaliczenia resztę Track Experience między innymi w Japonii i jakieś nowe wyścigi doszły to będzie co robić. 

 

snap277.jpg

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po aktualizacji zagrałem w jakieś wyścigi wolnymi autami na Tokyo Expressway. Obok toru wyścigowego przejeżdżał w przeciwnym kierunku bullet train. Coś pięknego. Szkoda że ostatnie aktualizacje nie wnoszą niczego wartościowego, co byłoby w stanie ponownie przyciągnąć mnie za kierownicę. :/

 

 

lsht1ezs9rn81.jpg?width=640&crop=smart&a

Odnośnik do komentarza

Zagrałem wczoraj wyścig Daily A - 6 kółek na Tokyo, jadąc BMW M3 dojechałem na metę jakoś minutę po zwycięzcy - Mustangu Boss 429 z czasami okrążeń na poziomie 1:15 (moje 1:28). W leaderboardach ten Mustang to drugie najszybsze auto po Cappuccino (zapewne ze swapem). Poszukałem na necie ustawień dla Mustanga, na gtplanet znalazłem PRAIANO'S TUNES. Zrobiłem najpierw auto na 700pp zgodnie z podanym setupem, po czym zbiłem wartość do 600 przez balast i ograniczenie mocy.  Wg jego ustawień samochód ma ponad 600KM, a u mnie jedynie 350, czyli różnica diametralna. Ktoś wie na czym polega problem?

Odnośnik do komentarza
17 hours ago, Qra said:

Zagrałem wczoraj wyścig Daily A - 6 kółek na Tokyo, jadąc BMW M3 dojechałem na metę jakoś minutę po zwycięzcy - Mustangu Boss 429 z czasami okrążeń na poziomie 1:15 (moje 1:28). W leaderboardach ten Mustang to drugie najszybsze auto po Cappuccino (zapewne ze swapem). Poszukałem na necie ustawień dla Mustanga, na gtplanet znalazłem PRAIANO'S TUNES. Zrobiłem najpierw auto na 700pp zgodnie z podanym setupem, po czym zbiłem wartość do 600 przez balast i ograniczenie mocy.  Wg jego ustawień samochód ma ponad 600KM, a u mnie jedynie 350, czyli różnica diametralna. Ktoś wie na czym polega problem?

Z tymi zmianami w aucie to nie zawsze tak samo u każdego działa. Trzeba dokładnie kopiować ustawienia, krok po kroku. Nauczyłem się tego zmieniając PP dla Tomahawka. Znaczenie miała kolejność np. kiedy wstawić konkretne opony. Czyli już po zmianie aerodynamiki i skrzyni biegów. Takie niuanse sprawiały że nie mogłem osiągnąć takich samych PP i HP jakie były podawane na gtplanet. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Odpaliłem dziś na trochę GT7 po pewnej przerwie i jakież było moje zdziwienie....

Okazało się, że w którejś z ostatnich aktualizacji w końcu poprawili AI! Nie jest idealne ale... to niebo a ziemia w porównaniu do tego co było od premiery.

 

AI w premierowym GT7 cofnęło się do czasów GT3 i GT4. W ogóle nie widziało naszego samochodu i bez najmniejszego oporu w nas wjeżdżało.

Teraz jest jak w GT Sport. AI nieładuje się w nas bezpardonowo, ale zwalnia i próbuje nas (całkiem skutecznie) ominąć. 

Nie rozumiem tylko dlaczego na premierę AI zaliczyło tak masakryczny regres i dopiero teraz wróciło do całkiem dobrego poziomu, który był obecny od 5 lat w GT Sport...

Edytowane przez Emet
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

7 dni nie dostałeś czy np 2 razy zrobiłeś w ostatnim tygodniu maraton i nie dostałeś? Ogólnie przez zmianę czasu każdemu przepadł 1 lub 2 bilety. Jeśli więcej to... w sumie nie wiadomo. W takim wypadku napisz tutaj: https://www.gtplanet.net/forum/threads/gran-turismo-7-has-a-daylight-savings-daily-workout-bug.413601/page-4

Może coś Ci podpowiedzą.

Odnośnik do komentarza

Czytam ten temat rekreacyjnie (nie mam gry) i ruch jest tylko jak przez przypadek zjebią i gra daje frajdę (bo nie trzeba grindować i oszukiwać dla kasy) lub łaskawie odblokują coś co było w poprzednich odsłonach :kekw:

Ta gra nadaje się do PS+

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Krótkie pytanie. Mam możliwość pożyczyć PS4 na święta, jak każdy wie jestem fanem ścigałek, a GT to marka, do której mam wielki sentyment. Da się normalnie pograć na PS4 ? Chodzi i wygląda tak jak GT SPORT ? Jeśli tak, to w święta zanurzę się w tym wyścigowym molochu :)

Odnośnik do komentarza

Gram na PS5 ale jako, że mam pierdolca to z ciekawości obczaiłem też wersję na PS4. Możesz śmiało atakować bo chodzi raczej stabilnie i nawet na PS4 wygląda znacznie lepiej niż GT Sport.

Jeśli grasz na kamerze zza samochodu to polecam na dzień dobry zmienić jej ustawienia (w menu podczas wyścigu można zmienić odległość i jej "sztywność"), chyba że odpowiadała Ci sztywna kamera z GT Sport.

Edytowane przez Emet
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...