Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mejm napisał:

1685943796.jpg

 

Zdiecie co prawda sprzed prawie 10 lat i pewnie zaraz bedzie ze tworzona w stulejarskim generatorze ale gdybym mial wybierac to jednak co Laura to Laura.

 

No fakt, śliczna, ale osobowości u niej zero, jako postać to nadal tylko wydmuszka (choć biorąc pod uwagę resztę wykreowanej w tej serii ferajny to ta jednowymiarowa Lara i tak jest jedyną, godną uwagi postacią na przestrzeni trzech gier).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

9 minut temu, ASX napisał:

jako dziecko zawsze mi się podobało to że Cobi w przeciwieństwie to Lego które było, grzeczne, bezpieczne i familijne, leciało full pizdę z tymi czołgami, niszczycielami i całą wojną.

Ja jak byłem dzieckiem to nie było Cobi XD 

No ale wtedy rządziło Lego piraci oraz rycerze + Robin Hood, cudowne sety :banderas:

 

Cobi? No taki trochę brak duszy:kaz:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Wredny napisał:

No ale w Horizonie jest przynajmniej Aloy, a w TR Lara, która ma tyle samo charyzmy, co losowy eNPeC z gry Guerrilla :reggie:

 

No, ale dla mnie Aloy też nie ma charyzmy, bo sorry, ale odzywki typu "hehe, ta słaba dziewczyna skopała Ci tyłek" to jest takie absolutne minimum jakie może zaoferować gra z żeńskim protagonistą. xd Nie zmienia to jednak faktu, że walka jest zajebista i mi płaska postać Aloy nie przeszkadzała. Sprawiła jedynie, że nie mogłem nawiązać żadnej emocjonalnej więzi z postacią, więc przy napisach końcowych miałem tak :dunno: .

Odnośnik do komentarza

Poza Alojką to najbardziej podoba mi się Jade z DQXI. Nie dość że dobrze wygląda to przywalić umie i jest sympatyczna jako postać. Ogólnie lubię i cenię kobitki energiczne i harde, nawet w grach.

 

Dragon-Quest-XI-Jade.jpg.261fafa084f9df5b1a27443cee9286da.jpg

 

Czekamy aż się ujawni jakiś miłośnik równie charakternej.. Ellie z Borderlandsów :D

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rozi napisał:

Jeszcze takie pytanko - osoby zamawiające w Euro - dostaliście te bilety do kina po zarejestrowaniu się tam?

Ja zamawiałem w piątek 11.02, jakoś po 16. Do tej pory nic nie przyszło, a rejestrowałem się w tym formularzu. Możliwe, że pula kodów mogła się wyczerpać. Napisałem jeszcze do nich w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Voytec napisał:

DF potwierdzili ze tryb wydajności nie obcina żadnych efektów, tylko rozdzielczość jest niższa przez co całość bardziej rozmyta. 

No, poza gorszą jakością efektów cząsteczkowych i ambient colussion to głównie rozdzielczość, najbardziej martwi to info o antyaliasingu w trybie performance ala Forza 5, oby coś z tym zrobili.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...