Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Paolo1986 napisał:

Rozi, dostałeś te kody z Euro? Do mnie dzisiaj wysłali.

Tak, tak, też dostałem.

 

Niby ubi-raczysko, ale są znadźki nieoznaczone na mapce :)

4 minuty temu, Rtooj napisał:

Gram dalej w 30, podczas drugiej sesji musiałem sprawdzić czy nie przestawiło się na 60, sam byłem  w szoku, oko się przyzwyczaiło.

 

XD

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz, MYSZa7 napisał:

Na innych „forumkach” dysputa o moknięciu Aloy po wodospadzie i braku owego moknięcia po wejściu w kałuże. Aż sobie człowiek przypomina jak to wyglądało w RDR 2, gdzie chłop związany liną i głową w kałuży podnosił ją do góry by się nie utopić :obama: 

Pamiętaj użytkowniku Mysza są gierki i gry :) może horizon 10 osiągnię połowe rzeczy które ma rdr z 2018 roku

Odnośnik do komentarza

Pograne 4.5h w trybie jakości i kilkunastu minutach na drugim trybie- póki co wolę grać na lepszej grafice- a ta głównie jest cudna. Głównie, bo niektóre elementy infrastruktury to jakby z ZD wzięli. Ale woda, widoki roślinność w ruchu to wszystko jakże robi robotę. Może włosy Aloy poruszają się czasem nienaturalnie, ale nie czepiajmy się pierdół. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, easye napisał:

No dobrze a jak już skończycie pisać o grafice, klatkach, teksturach, najlepszych ustawieniach pod TV "BLACHARZE", to dajcie znać czy sama gra choć trochę się zmieniła względem jedynki.

Czy jest ktoś komu 1 cześć się za bardzo nie podobała, a 2ka jest zachwycony?

 

Dla mnie HZD to gra na 6/10‚ w porywach 7/10. Pograłem niedużo ale to jest póki co dokładnie taki sam poziom. Minus zachwyt nad grafiką. Jedynka robiła piorunujące wrażenie. Tutaj jest po prostu ładnie i nie ogarniam tych zachwytów. No ale ja mam łatkę bota więc to zapewne z tego powodu.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ins napisał:

 

Dla mnie HZD to gra na 6/10‚ w porywach 7/10. Pograłem niedużo ale to jest póki co dokładnie taki sam poziom. Minus zachwyt nad grafiką. Jedynka robiła piorunujące wrażenie. Tutaj jest po prostu ładnie i nie ogarniam tych zachwytów. No ale ja mam łatkę bota więc to zapewne z tego powodu.

O Cie ... zjebane to spoleczenstwo jest teraz. Za chuja wdziecznosci i jakiejkolwiek pokory. Jakby wiekszosc swojego zycia grali w gry gdzie czlowiek cieszyl sie ze postac ma oko zlozone z 1 albo 3 pikseli, lara miala trojkatne cycki, albo pojawila sie prawdziwa muzyka w grach to mieliby zdecydowanie inny stosunek do wydawanych pozycji. I jescze to szarpanie sie 30/60fps. Jak czytam ze ktos ma nudnosci w trybie 30fps to proponuje udac sie do lekarza. Panie no nie dogodzisz. A i jeszcze te wloski na twarzy... niech stulej jeden z drugim porzuca granie i otworza oczy na swiat, bo im sie rzeczywistosc myli.

Edytowane przez gnom
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Ins napisał:

 

Dla mnie HZD to gra na 6/10‚ w porywach 7/10. Pograłem niedużo ale to jest póki co dokładnie taki sam poziom. Minus zachwyt nad grafiką. Jedynka robiła piorunujące wrażenie. Tutaj jest po prostu ładnie i nie ogarniam tych zachwytów. No ale ja mam łatkę bota więc to zapewne z tego powodu.


Nie każdemu musi każda gra przypaść do gustu. Co jest 7/10, a co 9/10 może dla każdego się diametralnie różnić i wahać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...