Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Beka beką, ale Aloy to zdecydowanie jest twarz PlayStation, zaraz obok Nathana Drake'a.
Ostatnio trafiłem na YT na jakąś laskę, ogrywającą Horizon Zero Dawn i złapałem się na tym, że z przyjemnością czasem odpalę do kawki i pooglądam.
Czekam na zwieńczenie trylogii, ale w międzyczasie jeszcze NG+ w Forbidden West i dodatek :wub:

Odnośnik do komentarza

Eksperci pomóżcie. Otóż nie doczytałem że Burning Shores działa tylko z wersją na ps5.  Nawet jak wybiorę odpowiednią wersję i wczytam save'y z ps4 to jest lipa. Muszę przejść grę od a do z na ps5 czego mi się nie chce robić przynajmniej teraz. Nie wiem czy jest możliwość aby ktoś przesłał mi save z ps5 ? Ewentualnie support zwróci mi kasę jeśli im to zgłoszę?

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, proGrz3chu napisał:

Nawet jak wybiorę odpowiednią wersję i wczytam save'y z ps4 to jest lipa.

Ściągasz wersję PS5 gry i w menu będzie import sejwa z PS4. Wczytujesz go i jeżeli skończyłeś tam fabułę to możesz zacząć BS.

Nie trzeba przechodzić ponownie gry, chyba że zacząłeś NG+ i jesteś w trakcie. Na takim sejwie musisz skończyć podstawkę.

Sejw z normalnej gry będzie gotowy do rozpoczęcia dodatku.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Square napisał:

A masz zaktualizowaną grę? Sprawdź wersję i rozmiar.

W zarządzaniu zawartością widnieje BS?

wszystko jest tak jak napisałeś. W menu głównym dodatek jest oznaczony jako pobrany i zainstalowany.

Save jest zaimportowany z chmury ps+ z ps4, zrobiony po skończonej grze.

Nie wiem, może muszę dłużej poczekać na calla od Sylena, albo udać się w jakieś miejsce ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...