Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

https://insider-gaming.com/horizon-forbidden-west-burning-shores-dlc/

 

Jaranko, ponoć na dniach ma zostać DLC zapowiedziane.:ohboy:

 

Cytat

Insider Gaming understands that the new Horizon Forbidden West DLC “Burning Shores” will release in April 2023.

Edytowane przez Snake_Plissken
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, YETI napisał:

Oczywiście, że wyjdzie też na PS4. Niby jak to sobie wyobrażasz, podstawka dostępna, a dlc już nie? Następna gra GG będzie only PS5, tzn. mam taką nadzieję.

 

Chyba nie obiecano na premierę dostępu do przyszłego DLC. Nie kojarzę by byly sprzedawane jakieś passy.

To tylko moje małe marzenie, chciałbym żeby w związku z pracą nad mniejszym kawałkiem gry, pokazali nam co może nas czekać w przyszłości od nich.

 

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza

Pewnie tak, ale znaczna część kupiła SP po informacji o DLC fabularnym. Cena była też do niego współmierna. Później musieli chyba LL dawać za darmo tym którzy to kupili.

 

Znalazłem informację że 67% kupujących Forbidden West wybrało wersję PS5, a część z tych 33% kupiło wersję PS4 bo upgrade był tańszy do PS5. Więc zakładając że w 1  kwartale 2022 ok. 70% grało na ps5, można spokojnie założyć że po roku ilość ta wzrośnie do 80-90%.

Dane z UK, więc w sumie nie wiem jak się ma do średniej sprzedaży.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Rtooj napisał:

Uncharted 4 miał np.

No ale nie o to chodzi, muszę poszukać jak się sprzedają wersje ps4 gow:R i innych dużych cross-genów.

tak miał, ale sie po czasie okazało że DLC się rozrosło i sprzedawali jako osobną grę, za 40$ gdzie pass kosztował 30 ale ci co go wykupili dostali U:LL i jakieś dodatkowe bzdety do multi.

 

 

I oczywiście że wyjdzie na PS4 to jest wew studio które ma ten sprzęt obcykany

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.12.2022 o 13:51, Figuś napisał:

I oczywiście że wyjdzie na PS4 to jest wew studio które ma ten sprzęt obcykany

 

W dniu 6.12.2022 o 12:45, Rtooj napisał:

Jeżeli to będzie DLC na miarę Frozen Wilds, a podejrzewam że będzie większe, to zostaje mi tylko jedna prośba - chcę DLC z wyłącznością na PS5 pokazującej jeszcze bardziej jej moc.

 Marzenia się spełniają

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...