Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Szczerze powiedziawszy to w jedynce grając czulem wieksze na sile rzeczy wzgledem dwojki. Dochodzily jeszcze teksty w stylu jak my w translatorze tlumaczymy dany jezyk:lol:

 

Zbieranie druzyny przeszkadza? Ja dopiero w momencie „bezrękiego” doswiadczylem ze tworzymy druzyne. Bo gdy dwojka doszla po graniu Gai to byli w bazie automatycznie. Najbardziej wkurwiajacy motyw zbierania druzyny to mialem w Mass Effect. Zero pedu fabularnego jak w jedynce. Rozczlonkowane na to by z listy czlonkow zalogi robi a ich misje nijak sie laczyly ze Żniwiarzem pod koniec. 70% to misje poboczne druzyny reszta to srednia linia glowna fabularna i sam Żniwiarz ludzki to smiech na sali:rofl: Najgorsza dla mnie czesc Mass Effecta.

 

Ja mam 40% w skali platyny. Zebrane z 3 mam 2 podprogramy Gai. Porobione misje poboczne ile moge. Dla mnie wieksza roznorodnosc tutaj pod katem samych misji. Jedna karawana na pustyni kolo Posejdona to kontynuacja z poczatku. Mozna az milo w koncu posluchac ich historii:D

 

Fakt ludzie wciaz fatalni, ale ja mam odwrotne teraz odczucia. Poza kangurowymi robotami, to maszyny staly sie mniej problametyczne i irytujace:blink: Ludzie stali sie w tych duzych bardziej problenatyczni. W jedynce bylo gwizdanie i strzal piekny w glowe. Tak mozna bylo 90% obozow przejsc. Teraz zbroje helmy i alarmy. Jeszcze ammo precyzyjne kosztowniejsze by snajperzyc. Jeden duzy oboz 2x podchodzilem bo z tarczami typy byly lub rzucajace skaly itd.

 

Maszyny? Pikus. Dluzej niektore sie walczylo ale sie ubilo.

 

Skalki to fakt. Po co sie lapie w momencie intensywnej akcji co skutkuje czasami zbyteczna utrata zdrowia.

 

Nie wiem po co tez taki rozstrzal broni. Ja niektórych zielonych i niebieskich dalej olewam rozbudowe gdy sa jakies rzadkie skladniki i krysztaly zbierane. Czekam na lepsze. Ale za duzo ich teraz dla mnie. Niektórych w ogole nie korzystam i nie wiem czy sa az tak praktyczne w zwarciu. Za duzo tez kombosow i innych uniejetnosci. Musialo minac kilkanascie godzin nim ogarnalem czesc rzeczy. A samo zwarcie przy lucznikach to tez slaby sposob. Rzadko walcze w zwarciu. Wole na stealh jak najwiecej ugrac:P

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Radnyns napisał:

Jeżeli nie grałem w poprzednią część, to dużo stracę na fabule i poznaniu świata,  zaczynając od Forbidden West ? 

 

Stracisz  bardzo dobrą grę, której pewnie już nie ruszysz po zagraniu w sequela ;] 

Animacja twarzy, system walki melee to mocne  argumenty i ciężko będzie wrócić do tego co było w pierwowzorze. 

Jak nie zagrasz to lepiej poświęcić z  godzinę-dwie i obejrzeć  co ważniejsze cutscenki  i kawałki gameplayu na yt, te  streszczenia w grach Sony to zazwyczaj są dla tych co grali i coś tam zapomnieli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zadania poboczne są tutaj często ciekawsze niż z wątku głównego.  Tutaj mamy chyba najlepiej zrobione technicznie/graficznie postacie w sandboxach. Fakt, włosy Aloszki może i czasem nienaturalnie się zachowują- ale kurde, one powinny mieć własne opcje pozycji w trybie foto. 

spacer.png

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
On 1/3/2023 at 10:09 PM, Square said:

Jedyne nowości w NG+ to nowe bronie, barwniki do strojów i malowania do twarzy za medale, które dostaje się z misji i niektórych aktywności.

Warto po nie siegac by podejsc do UH czy te lepsze legendarki z podstawki wystarcza? Grajac w HZD sprzet z FW pomogl mi zbeszczescic UH w 3,5h. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.01.2023 o 12:19, Wredny napisał:


Nie mylisz się - masz całkowita rację.
Powiem więcej - faceci w tej grze to albo nieudaczne pizdy, które babki muszą ratować, albo małostkowe szuje, którym należy się nauczka.
Niestety nawet sama Aloy stała się w tej odsłonie bardziej jędzowata i mniej sympatyczna, niż w jedynce, gdzie wszystko mi pasowało.
Oczywiście sama gra ogólnie rzecz biorąc jest w praktycznie każdym aspekcie lepsza od poprzedniczki, ale lewactwo trochę za mocno wkroczyło w sferę kreowania postaci.

Ja tam po jedynce nie spodziewałem się niczego innego. Jak Chayton wpadł na salony to benis sam ładował się do łapy tylko, że kompletnie zmarnowali potencjał włączając mu tryb stand by. Jest bo jest. Oprócz wodza rozpoznałem chyba) jeszcze jednego fajnego aktora ale nie wiem czy to był Bokeem Woodbine czy Dave Chappelle.

Zresztą mordki choć ładnie animowane to wyglądają jakby jakaś firma IT zrobiła sobie obóz cosplay'owy. Dobrze wiedzieć, że tak wyglądają twarze, które przez całe życie, dzień w dzień walczą z maszynami, środowiskiem i ciągłym brakiem żywności, itd. :kekw:

Odnośnik do komentarza

@Farmer prawie jak twarze większości wieśniaczek w trzecim wiedźminie.

Mnie tu jednak bardziej, podobnie jak w pierwszej części, dziwią te elektryczne mechanizmy i ekrany w ruinach,  działające po takim czasie. 

Jestem ciekaw czy DLC doda jakieś fajne lekkie stroje, bo już długo biegam w widocznym takim. Chyba najładniejszy. 

 

 

185bc3bd9ed97-screenshotUrl.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...