Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja bym wolał, żeby zostawili te 3 standardowe łuki jakie są obecnie - wojownika, myśliwskie, wyborowe i każdy ma swoje podstawowe strzały, ale obsługuje też te specjalne- elektryczne, kwasowe, itp.  No i dodać ich customizacje wyglądu. Obecnie tych łuków jest za dużo i często przed samą walką na szybko zmieniałem oręż. A tak w kole broni zmienić tylko strzały i jazda. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Square napisał:

I jak to sobie wyobrażasz? Nawet biorąc pod uwagę fakt, że jest to tylko gra, walka pod wodą nie ma sensu.

Atak dzidą z odpowiednim oporem wody, albo jakaś forma harpuna.

Nie wiem co tu jest do wyobrażania, w fb brakowało mi możliwości zabicia pływających obok mnie robotów.

Nawet sam atak z ukrycia np. w formie qte byłby super.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pany, a jak w forbidden west wygląda zmiana pogody? Ogarnęli to względem jedynki? Tam to zmiana pogody to była istna beka, zero płynnego przejścia tylko na przestrzeni paru metrów diametralne ostre przejście z deszczu do pełnego słońca. Mapka też daje większe uczucie faktycznej namiastki świata? W jedynce ostro kontrastowały niektóre obszary i miałem wrażenie, że wręcz chodzę po jakimś sztucznym zoo gdzie mamy pawilony tematyczne.

Odnośnik do komentarza

Ktos cos? 

 

Odpalam tego samograja z plusa bo po 110h w Ishina potrzebuje gry co gra sie sama na odmulenie.

 

Odpalam gre nie mam audio w ogole, zamykam gre audio wraca. Jak odpale gre I zmienie tryb na Resolution to mam pelne Audio zmiana na Balanced albo Performance znowu dziwiek wylacza calkowicie xD 

 

Moje pytanie to wtf? XD

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, wet_willy napisał:

Ktos cos? 

 

Odpalam tego samograja z plusa bo po 110h w Ishina potrzebuje gry co gra sie sama na odmulenie.

 

Odpalam gre nie mam audio w ogole, zamykam gre audio wraca. Jak odpale gre I zmienie tryb na Resolution to mam pelne Audio zmiana na Balanced albo Performance znowu dziwiek wylacza calkowicie xD 

 

Moje pytanie to wtf? XD

 

No to kiepski samograj jak z menu nie możesz wyjść :D

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, wet_willy napisał:

Domyslam sie ze dla ciebie nie byl samograj skoro nawet nie potrafisz przeczytac kawalka tekstu I go zrozumiec.

No zacząłem czytać i przy słowie samograj przypomniałem sobie ile razy w grze ginąłem na hardzie, wpadłem w jakieś wspominki i pewnie nad resztą się nie skupiłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...