Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam wlasnie jakiegos fajnego stroju dla Aloy, ale chyba trzeba bedzie poszukac wsrod zielonych. Moze jakas czerwona farba sie trafi jako bonus. Chelmy wylaczylem juz przed pierwszym uruchomieniem story. Wystarczy, ze te ochydztwa widzialem na jakims materiale po ukonczeniu watka glownego. Farby na twarz nawet nie rozwazam. Piegi i rude wlosy wystarcza w zupelnosci. 
Robie teraz NG+, ale tych bzdur juz mi sie nie chce wysluchiwac wiec gram po Hiszpansku. Dzwieczny, skoczny jezyk, ktorego w ogole nie rozumiem. Tak jest lepiej. 
Potencjal Far Zenith zostal zmarnowany niemal kompletnie. Jak mozna z nich bylo zrobic takiedwuwymiarowe postaci pod koniec?? No kurfa. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Robi fhui, a mówi to kolo, który ma w dupie grafy, 4K póki jest 60 fps. Nawet ja zatrzymałem się parę razy mówiąc do siebie "kurwa, mają rozmach wyjebańcy". Pył z tego czerwonego badziewia, ruch roślinności, wschody i zachody Słońca, życie  podwodne. No jest tego trochę.  

 

Szkoda natomiast, że ultra hard to znów był spacerek. Można grać na tych poziomach zarówno w jedynce jak i tutaj bez  ciśnienia, że coś nie wyjdzie, że farma za trudna itd. Bossowie padają jak muchy, a wszystko czego potrzeba wypada w trakcie gry i lekkim boost'cie areny jesteśmy niezniszczalni. Na UH zginąłem ze 3 razy. Raz od lawy, dw razy od upadków. Brawlbraker zmiatał zarówno hordy jak i bossów. Oczywiście Elite Ropecaster i lodowe strzały są nieodzowne, ale tak czy owak chciałoby się czegoś trudniejszego. 

 

Czego by nie mówić, H2 FB to gra świetna i 3ka należy nam się jak światło dzienne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak kilku wrogów po kolei cię pizdnie, i zginiesz, bo Alojka się wolno podnosi po "upadku" (ledwie wstaniesz i bum kolejny ci zasadzi boksa) to można jednak kurwicy dostać. Miałem tak parę razy zanim zdrowie na full ulepszyłem. Ogólnie mam 3 łuki co ulepszone robią robotę niemal na wszystkim. Teraz taki Thunderjaw to misiek łatwy do rozebrania. W jedynce to kozak, a teraz strasznie go uprościli.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Square said:

Mówisz o NG+ jak rozumiem? Bo zwykła gra na UH łatwa nie jest, zwłaszcza początek.

No tak tak. W UH z “gola” postacia raczej mnie nie zobacza bo sa pewne starcia (Gemini) gdzie nie ma gdzie sie schowac i nie widze siebie powtarzajacego 30 razy walki z tym wielkim nie-Trexem.

Przydalby sie jakis inny scaling na wyzszych poziomach trudnosci oraz zmarginalizowanie staminy Aloy (bo ta zwiazana z bronia mi nie przeszkadza). Piotrek wspomnial o momentach, gdzie nie jestesmy w stanie nawet wstac, a co dopiero uskoczyc na czas. Maszyny tez czasem sie dziwnie zachowuja. Raz sa bardziej agresywne by po chwili odwrocic sie od rudej i zainteresowac sie krzakiem lub sciana. Mozna, a nawet trzeba, wykorzystac uksztaltowanie terenu. Czasem scierwo troche glupieje kiedy stajemy za drzewem/slupem, etc. Nawalaja wtedy bezmyslnie w nas projectile’ami, a Aloy tylko punktuje ich zza oslony. 
Ale jak mowie, moznaby zbalansowac poziom trudnosci, zeby nie bylo beznadziejnie trudno jak startowanie na UH z pozycji wyjciowej, a jednak dac troche innych mozliwosci Aloy w temacie mobilnosci i wyeliminowac frustrujace podnoszenie sie z ziemi. 

Odnośnik do komentarza

Mam 18 poziom i gra mnie trochę przytłoczyła. Najchętniej bym poeksplorował i na razie nie leciał głównego wątku, ale boje się, że zapuszcze się gdzieś np. Na 30 lvl i będzie dupa zbita. Chyba polecę trochę główny wątek. Na razie odkryłem Latopolis.

Poprawiłem, dzięki. Jestem już po tej misji, zajebista swoją drogą.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Grynszpan jest wymagany do ulepszenia niektórych sprzętów jak i zakupu. W razie potrzeby można sobie ustawić na niego zadanie to na mapce będzie zaznaczone gdzie jest.

Każda broń ma przypisaną amunicję, której może używać. Mam nadzieję, że zmienią to w H3, bo jest to uciążliwe.

Odnośnik do komentarza

Można też ponarzekać na tych ludzkich akrobatów z mieczami/pałami cokolwiek to jest. Czyściłem wczoraj obozy i w jednym jak mnie jeden pizdnął to poszło ponad 200hp. A gram na normalu. Jak pisał @Yap z nimi trzeba wykorzystać teren i próbować trafić ich w łby, bo tylko tam zbierają jakieś sensowne obrażenia. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...