Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

41 minutes ago, PiotrekP said:

Można też ponarzekać na tych ludzkich akrobatów z mieczami/pałami cokolwiek to jest. Czyściłem wczoraj obozy i w jednym jak mnie jeden pizdnął to poszło ponad 200hp. A gram na normalu. Jak pisał @Yap z nimi trzeba wykorzystać teren i próbować trafić ich w łby, bo tylko tam zbierają jakieś sensowne obrażenia. 

Jest mod na bonusowy damage jesli bijesz z wyzyn. Mozna jeszcze dodac jeden za stealth i po cichu czyscic obozy, ale pozycje zmieniac co jakis czas badz cierpliwie siedziec w czerwonej trawie lub za skala. Szefowie, ktorzy ciskaja ogniste bomby, rzucaja nimi z dokladnoscia snajpera wyborowego. Kilka razy po wykryciu mojej pozycji daszowalem do ukrycia, a ten jakims cudem trafil mnie w ruchu prosto w dynie. 

Odnośnik do komentarza

Zacząłem grać w trybie Performance i jest naprawdę super - płynnie, wyraźnie, bez zgrzytów, a przynajmniej takich nie odczułem. Z ciekawości na chwilę przełączyłem się na Resolution i się prawie porzygałem jak zacząłem obracać kamerą wokół postaci. Nie wiem jak można grać w to w tym trybie. Może miejscówka też swoje robiła (byłem w Barren Light), ale to była naprawdę straszne i mocno rozczarowujące doświadczenie. Fakt, gry wygląda fenomenalnie (nawet w trybie Performance), ale to tylko pokazało, że PS5 wcale nie takie potężne (albo Guerrila nie umie w optymalizację). 

Odnośnik do komentarza

Ja tylko przypomnę że to jest cross gen a i tak prawdopodobnie najładniejsza gra obecnej generacji, poczekajmy co Ci czarodzieje zrobią w DLC, a tak naprawdę w części III.

Wiadomo że zawsze trzeba iść na jakieś ustępstwa przy maszynce za 2,5 k, ale oczywistym jest patrząc na developera jak i poprzednie konsole SONY, że czeka nas duży przeskok po paru latach.

Odnośnik do komentarza

Drugie wyzwanie areny w cierniowym bagnie blokuje mi platynę, bo ni chvja nie ogarniam co robię źle, że wyskakuje mi ciągle zła reakcja po dwóch R1. O co kvrwa chodzi z tą pauzą?  Cała reszta ogarnięta, tylko to i kolejne  jej wyzwania stoją mi na drodze. Już kurvicy z tym dostaję, bo nawet YT nie pomaga. :yuno:

Odnośnik do komentarza

Te areny to strata czasu. Nie lubie tego typu „rozrywki” w zadnej grze. Za kazdym razem robiac wieze w DMCkach czy jakies durne areny w jakiejkolwiek innej mysle sobie „zrobmy to jeszcze nigdy”. Na story mode, odfajkowac, zapomniec. 
Te areny zorientowane wokol melee, a konczace sie durna walka z babcia klozetowa, rozwalilem w pol godziny, zeby nie musiec o nich juz myslec. 
 

Calak w tej grze to raczej koniecznosc. Zlozenie holdu programistom i docenienie ich kunsztu polaczone z przyjemnoscia. 

Odnośnik do komentarza

Panowie, potrzebuje pomocy. 

 

Jak polubic sie z ta gra? Jedynke przeszeldem.

Spoko. Solidne 6/10

 

Ale ta gra juz tak irytuje od samego poczatku. Speedrunowalem ja i oceniam 4,5/10 max!

 

Czy macie jakies rady, co zrobic, by ta gra nie byla az tak slaba? Irytuje postac Aloy od samego poczatku. Zmeczenie materialu i malo nowosci od 1 czesci. Gra wyglada jak DLC z opcja plywania.

 

Warto dac druga szanse i liczyc, ze bedzie to min 6/10, czy odpuscic i wrocic do grania w Pokemon Violet?

Edytowane przez maniekboy
  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...