Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, Square napisał:

Wersja PS5 ma osobne trofea, czy się przeniosą to nie wiem, ale chyba wpadną automatycznie.

Co do procentów to na 100% składa się dużo rzeczy, fabularnie jesteś

  Ukryj zawartość

w drugiej połowie już.

Hmm to glowny wątek strasznie krotki  mam wrażenie, że zrobiłem zaledwie kilka głównych misji. Nic to, tak czy siak jeszcze wiele godzin świetnej zabawy przede mną.

Odnośnik do komentarza

Pytanko, mam telewizor full hd i wczoraj odpaliłem pierwszy raz horizona. Powiedzcie mi proszę czy warto przy takim telewizorze uruchamiać grę w trybie jakości? W tym trybie chodzi o większą jakość tekstur czy o wyższą rozdzielczość, której mój tv i tak nie osiąga? 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, wazqs napisał:

Pytanko, mam telewizor full hd i wczoraj odpaliłem pierwszy raz horizona. Powiedzcie mi proszę czy warto przy takim telewizorze uruchamiać grę w trybie jakości? W tym trybie chodzi o większą jakość tekstur czy o wyższą rozdzielczość, której mój tv i tak nie osiąga? 

Poza tym to głównie rozdziałka. Która i tak jest większa w trybie wydajności niż maksymalna na twoim tv. Nie ma sensu odpalać jakości.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jedynka była nawet ok do tego stopnia, że nawet się nią w pewnym monecie zachwyciłem - choć szybko mi przęsło, ale dwójka, to niestety więcej tego samego monotonnego popieprzenia po oskryptowanym otwartym świecie zrobionym na jedno kopyto od jednego szablonu Sony Stajl.

Grze wyszło by na dobre osadzenie jej w innym świecie, innej rzeczywistości na innej planecie, a nie wciąż te same stare śmieci. 

No nic, kolejne po GOWie Ragnaroku i Zelduni Tears of The Kingdom, większe DLC i nic poza tym.

 

Edytowane przez kazuyoshi
  • beka z typa 3
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, kazuyoshi napisał:

No nic, kolejne po GOWie Ragnaroku i Zelduni Tears of The Kingdom, większe DLC i nic poza tym.

A, to każdy sequel jest większym DLC, dobrze wiedzieć. Dead Space 2? To samo, tylko w innej lokacji. RDR2? To samo, tylko mapa większa.

Odnośnik do komentarza

Nie no chłop akurat czysty troll wbił do kilku tematów po pół roku nie pisania i pyerdoli głupoty xD Ale z tym nazywaniem wszystkich gier dlc jak leci to już niezła beczka. Przecież tak działają sequele od kiedy istnieje ten świat. Dopracować do granic możliwości to co udało się w części pierwszej. Dlatego tak często to sequele są tymi najlepszymi częściami a trzecie części już zaczynają męczyć bułe

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Elitesse napisał:

W związku z pojawieniem się za jakiś czas gry w plusie, to czy spokojnie można zaczynać od niej przygodę jak nie skończyłem pierwszej części? Czy lepiej po bożemu skończyć pierwszą, a potem iść dalej? Mówię o graniu na ps4 jeżeli ma to na coś wpływ.

 

Trzy argumenty za przejściem jedynki:

- po dwójce jedynka może być niejadalna

- jedynka to świetna gra, ze świetną fabułą

- dwójka bez jedynki to trochę MGS2 bez MGS1, fabularnie można się nie odnależć, tym bardziej że w dwójce do momentu wątku sci-fi jest trochę nudno, no  igra to wprost kontynuacja.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Elitesse napisał:

W związku z pojawieniem się za jakiś czas gry w plusie, to czy spokojnie można zaczynać od niej przygodę jak nie skończyłem pierwszej części? Czy lepiej po bożemu skończyć pierwszą, a potem iść dalej? Mówię o graniu na ps4 jeżeli ma to na coś wpływ.

Dwójka to bezpośrednia kontynuacja jedynki. Zdecydowanie zalecam najpierw skończyć pierwszą część, zanim zabierzesz się za sequel ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...