Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Elitesse napisał:

W związku z pojawieniem się za jakiś czas gry w plusie, to czy spokojnie można zaczynać od niej przygodę jak nie skończyłem pierwszej części? Czy lepiej po bożemu skończyć pierwszą, a potem iść dalej? Mówię o graniu na ps4 jeżeli ma to na coś wpływ.

Jedynka pierw, same wyjaśnienie czemu na świecie dinoboty biegają obok dzikusów z dzidami warte zagrania niż przeczytania

 

W zeszłym roku na decku drugi raz grałem w jedynkę dla dodatku Frozen wilds, który mnie minął na PS4. Trzeba tam trochę pograć w podstawkę zanim ten rejon się odblokuje. I ile gra dalej robi fajne wrażenie to po latach....jezu te cringowe dialogi, dziwna mimika i design strojów co poniektórych, dramat po prostu. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

3 godziny temu, Rtooj napisał:

Byłoby fajnie gdyby w 3 części zmienili kontynent, tytan leżący w katowickim Spodku, albo Razorfang na Pałacu Kultury, czekamy, dosyć tych piaszczystych plaż i tropików.

Zmiana kontynentu jak będzie to na tereny Chińskie, tam gdzie

Spoiler

mieszkają Quen.

Odnośnik do komentarza

Ja też czuję że w trójce odwiedzimy wschodnie wybrzeże rozciągnięte od NY do Waszyngtonu. Czemu nie, skoro w dwójce było Vegas i San Francisco i dzieliło je ile? 20% długości mapy? Pal licho że w rzeczywistości to z 500 (albo i więcej, na oko wyliczone z gmaps) km w linii prostej 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

W styczniu był leak, że 10 baniek, ale dziwi brak oficjalnego komunikatu. 

2 godziny temu, Rtooj napisał:

Jeżeli Callisto się niby zwrócił, to co dopiero Horizon, tak sądzę.

Zwróciło? Dobre dobre, Jeżeli Callisto po 2 mln się zwróciło, to gra która oscyluje w 10 baniek i była mniej kosztowna, raczej przyniosła  wielomilionowe zyski :). 

Do tego będzie dlc + pewniutka wersja na PC. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...