Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Skoro przy kolekcjonerkach jesteśmy - czy Sony już kompletnie odpuściło sobie edycje specjalne swoich gier? Chodzi mi o te grubsze wydania (np. z GoW 2018) ze steelbookiem, cenowo między retailem a kolekcjonerką. Pięknie to wyglądało, ale nie mogę wygooglać żadnej gry z PS5 w takiej wersji.

HFW to na tyle duży i rozpoznawalny tytuł, że powinien mieć wszystkie edycje w sprzedaży. Zobaczymy czy tak będzie jak ruszą preordery.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.08.2021 o 09:57, Paolo de Vesir napisał:

Skoro przy kolekcjonerkach jesteśmy - czy Sony już kompletnie odpuściło sobie edycje specjalne swoich gier? Chodzi mi o te grubsze wydania (np. z GoW 2018) ze steelbookiem, cenowo między retailem a kolekcjonerką. Pięknie to wyglądało, ale nie mogę wygooglać żadnej gry z PS5 w takiej wersji.

Piardolic kolekcjonerki. Mi się odechciało po tym co odjebali z FF7 remake, gdzie najpierw sprzedawali ja po tysiaka i miała być w ograniczonej liczbie kopii a potem k.urwy „dodrukowali” większa liczbę kopii i obniżyli cenę. No nie taka jest dla mnie rola edycji limitowanych albo kolekcjonerskich.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MLeKSk napisał:

U nas biedniejsza 900, a bogatsza 1200. Są już oferty w EURO i tak, jest potwierdzone, że te edycje nie mają płyt. Edycja specjalna jest natomiast za 400 zł i wygląda na to, że zarówno na PS4 i PS5, więc pewnie płyta będzie z "czwórki" i z możliwością pobrania wersji na "piątkę". Trochę lipa. 


Są osobne wersje PS4 / PS5 z ciut inną ceną.
Specjalna zaklepana :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...