Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wersje kolekcjonerskie bez płyty, wersja na ps4 bez przejścia na ps5 i za trzy bomby:-D ah sony

1 minutę temu, PanKamil napisał:

Szybko :dynia: Ja na spokojnie czekam oceny dwójki bo mimo, że w jedynce swiat gry jest świetny i chce się go poznawać to jako calosc wypada słabej niż reszta open worldow jak np. Days gone, GoT, spiderman czy death stranding.

 

 

Co z tych oceń jak jedynka miała dobre a gra mnie tak wynudzila że masakra. Oprócz wątku o przeszłości i walki reszta była beznadziejnie nudna

Edytowane przez Ma_niek
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ma_niek napisał:

Wersje kolekcjonerskie bez płyty, wersja na ps4 bez przejścia na ps5 i za trzy bomby:-D ah sony

 

 

Co z tych oceń jak jedynka miała dobre a gra mnie tak wynudzila że masakra. Oprócz wątku o przeszłości i walki reszta była beznadziejnie nudna

No bardziej chodzi mi o opinie. Drugie części często naprawiają słabe strony poprzedniczek i tutaj na to liczę.

Odnośnik do komentarza

Ja zamówiłem dzisiaj rano biedniejszą kolekcjonerkę i edycję specjalną na PS5 w MediaExpert - odbiór i płatność w sklepie, także mogę spokojnie się zastanawiać na którą się zdecyduję. :D

W ostateczności wezmę obie, jeden steelbook i wersje cyfrow sprzedam. xD

 

42 minuty temu, MLeKSk napisał:

Nigdzie jednak nie mogę znaleźć info o wymiarach tych figurek, ale 30 cm to chyba będzie minimum.

Nie zdziwię się jak będzie do 30 cm.

 

Wszystkie edycje są też dostępne MediaMarkt - wpadła najgrubsza kolekcjonerska za 1099 zł xD

Edytowane przez Snake_Plissken
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, MLeKSk napisał:

No i nie ukrywam, że na Specjalnej strasznie podoba mi się ten art. Mogliby go dać na tapetę, to bym sobie ustawił.

Na blogu (i na Twitterze) jest ten art, zobacz czy się nada jakościowo.

https://blog.playstation.com/2021/09/02/pre-order-horizon-forbidden-west-now-collectors-and-digital-deluxe-editions-detailed/amp/

Odnośnik do komentarza

Czyli warto było narobić nieco rabanu w social mediach ;)

 

https://blog.playstation.com/2021/09/04/pre-order-horizon-forbidden-west-now-collectors-and-digital-deluxe-editions-detailed/

Cytat

 

Thursday was to be a celebration of Horizon Forbidden West and the amazing team at Guerrilla working to deliver it on February 18, 2022. However, it’s abundantly clear that the offerings we confirmed in our pre-order kickoff missed the mark.

Last year we made a commitment to deliver free upgrades for our cross-gen launch titles, which included Horizon Forbidden West. While the pandemic’s profound impact pushed Forbidden West out of the launch window we initially envisioned, we will stand by our offer: Players who purchase Horizon Forbidden West on PlayStation 4 will be able to upgrade to the PlayStation 5 version for free.

I also want to confirm today that moving forward, PlayStation first-party exclusive cross-gen titles (newly releasing on PS4 & PS5)–both digital and physical*–will offer a $10 USD digital upgrade option from PS4 to PS5. This will apply to the next God of War and Gran Turismo 7, and any other exclusive cross-gen PS4 & PS5 title published by Sony Interactive Entertainment.

— Jim Ryan, President & CEO, Sony Interactive Entertainment

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...