Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

22 minuty temu, Pupcio napisał:

Nie przypominasz sobie dopracowanych singlowych gier na 30h przed czasami ps4? Co ty dupisz tej?

Jeżeli nie widzisz postępu, a wiec i związanych z tym kosztów w grafice, muzyce, animacji, sesjach motion capture itd no to sory. Dla przykładu tytuł z czasów ps2: Shenmue 2 był w tamtych czasach najdroższa produkcja. No jestem wstanie sobie wyobrazić, ze obecnie gry o znacznie mniejszej skali kosztują znacznie więcej..

 

@Wredny proszę Cię nie pierdol:). Jest różnica między CW, a poważnymi opiniami. Nie jestem niewolnikiem marki, mam każda konsole i PC  natomiast nie lubię wyolbrzymiania. W tym samym temacie są ludzie gotowi zapłacić 1000 zł za to żeby mieć totalnie gowniana figurkę i steelboxa bez płyty, mam swoje zdanie na ten temat ale z drugiej strony każdy ma prawo robić z kasa co chce :)

 

Znamienne jest to, ze w sprawie cen gier na ps5 wypowiadają się głównie ludzie, którzy tej konsoli nie maja i temat w sumie ich nie dotyczy :reggie:

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Żadne CW - bronisz chorych zagrywek Sony = dla mnie "niewolnik marki" - proste.
Żeby jeszcze PS5 nie było wstecznie kompatybilne, a XBOX nie oferował Smart Delivery to pewnie też bym nie widział w tym nic złego, ale w obecnej sytuacji nie ma na to usprawiedliwienia.
Tu nie chodzi o kasę i to, że każdy może ją wydawać, na co chce (zawsze śmieszy mnie taki wieśniacki argument, zwłaszcza że większości wychodzi słoma z butów, gdy się ich poczyta w tematach samych gier, że będą czekać na promocję/używkę, albo że ogrywają jeden tytuł w dwudziestu) - mnie też stać na te gierki i na upgrade'owanie sobie starych tytułów, ale tu chodzi o yebane zasady.
Stawianie tej słynnej jakości exów Sony, jako usprawiedliwienia też jest śmieszne - zgadzam się, że te gry są świetne i warte swoich pieniędzy, ale nie o tym jest tu dyskusja.
 

Odnośnik do komentarza

Brzmi to jak racjonalizowanie ruchów Sony, ale tutaj nie ma czego tłumaczyć. Nie gdy u konkurencji działa to w taki banalny sposób. Nawet to „śmieszne” 10 dolców nie powinno mieć miejsca, nie w przypadku gdy te gry różnią się od siebie tylko takimi rzeczami jak rozdziałka, framerate czy loadingi. Przez pryzmat rozwiązań wprowadzonych przez Microsoft trudno patrzeć na takie ruchy Sony inaczej niż z zażenowaniem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wredny Twoje wypowiedzi to jakieś kuriozum. 0/1 podejście to tematu plus nazywanie wieśniackim kupowanie używek?

 

Zjedz snickersa, napij się piwka i może wrócimy do rozmowy;)

 

Dodam, ze z używkami to jeszcze niedawno walczyła konkurencja:)

 

Gry to nie jest dobro niezbędne do życia nie pasuje Wam polityka cenowa ps5 to po prostu ich nie kupujcie, jeżeli takich jak Wy uzbiera się miliony, to Sony zmieni politykę cenowa, proste :)

 

Edytowane przez izon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wieśniackim nazwałem argumenty typu "stać mnie" i "za jakość trzeba więcej zapłacić", a kupowanie używek to nic złego, tyle tylko, że zawsze przodują w tym osobniki, które najpierw używają tych sformułowań z początku zdania, żeby pokazać, że cena nie gra roli, a później wychodzi hipokryzja, kiedy czytasz temat danej gry i nagle z wielkiego bogacza wychodzi żebrak, który najchętniej zrobiłby zrzutkę we czterech.

Odnośnik do komentarza

W obecnej sytuacji gdzie gry na ps5 są droższe o jakieś 40 zł niż wersje na ps4 to logicznym jest dopłata 10 USD. Wszyscy by wtedy kupowali wersje na ps4. Co do Smart delivery xbox to oczywiście plus dla nich. Nie oznacza to jednak, że każdy musi iść ich droga. Jeżeli gracze będą uważać, że jest to priorytet to zwyczajnie się od nich odwrócą, oleją i beda hejtowac. Oczywiście przypadek horizona to niezwykle zle zjawisko i dobrze, że się z tego wycofali bo ta ścieżka ulepszenia wersji dopłacając różnice w cenie jest jak najbardziej ok. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...