Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh myślałem że mam do czynienia z prawdziwymi graczami ale widzę że tacy już nie istnieją :( wracajcie do grania aloy na masie tym czasem ja idę ucałować pama Yoko Taro w czółko za to ze zrobil gre z pania robot której można wysadzić sukienkę i zobaczyć DUPSKO. Co za gość  :banderas:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 minutę temu, kanabis napisał:

Proste. Inteligentna, wartosciowa kobieta nie moze byc atrakcyjna. 

No a jak jest za atrakcyjna to nie mozna sie skupic na fabule bo trzeba zwalic byka. 

Gracze.

Szkoda, że nie jest niepełnosprawna bo lepiej bym się wczuwał w historyjkę o mecha dinozaurach. xd

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Rtooj napisał:

Mam nadzieję że doczekamy się gier gdzie bohater będzie na wózku albo będzie miał też np. syndrom Down'a, niesamowicie takie elementy wpływają na społeczeństwo, oczywiście te gry muszą też być dobre.

Przeciez masz np the surge gdzie bohater jezdzi na wózku. Syndrom downa byl takze w mass effect andromeda przed aktualizacja. 

 

Ja rowniez ciesze sie ze powoli zaczynaja byc poruszane sprawy o ktorych sie nie mowi. Tutaj kolejny przyklad gry na ktora czekam i mam nadzieje ze wplynie na spoleczenstwo . 

 

Spoiler

EMk6K8XWsAAL26F.png

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, messer88 napisał:

ciekawi mnie czy jedynka na pc się doczekała już jakiś ciekawych modów xd 

 

Horizon Zero Dawn. Nude Aloy Mod sprawia, że bohaterka jest zupełnie naga

 

oczywiście już pecetowce walikonie zrobiły 

Tak był chyba jakiś na rysy twarzy bo widziałem że jakiś koleś na twiterze się obsrał xD przecież to wiadome od powstania pierwszej gry w historii że jak będzie baba to powstaną mody które ją rozbiorą. Aż mi się przypomniało jak w podstawówce zainstalowałem moda na usunięcie cenzury w sims 1 i siostra sprzedała mnie matce i mnie wyzywała od zboczeńców  :kaz:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Rtooj napisał:

przy okazji robienia głębszej postaci można im odjąć trochę z urody (przynajmniej tej obiektywnie uważanej za doskonałą) i pokazać w tym wymalowanym świecie że bohaterka może być w wieku 40+ albo nie mieć 90/60/90. Dla mnie np. wygląd Selene wspaniale się uzupełnia do historii i nie widziałbym w jej miejsce blondynki ala Samus.

 

Mam nadzieję że doczekamy się gier gdzie bohater będzie na wózku

 

Hmm...

@selene, skomentujesz to jakoś?

Kolega uważa, że do ideału Ci daleko :kaz:

 

A jeśli chodzi o bohatera na wózku to już w pierwszym The Surge mieliśmy.

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Rtooj napisał:

Mam nadzieję że doczekamy się gier gdzie bohater będzie na wózku albo będzie miał też np. syndrom Down'a, niesamowicie takie elementy wpływają na społeczeństwo, oczywiście te gry muszą też być dobre.

Ale są już takie gry np. Oddworld Munch's Oddysee i Sly Cooper mieli bohaterów na wózkach a w Falloutach można było ustawić inteligencję na 1 i być opóźnionym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, kanabis napisał:

Przeciez masz np the surge gdzie bohater jezdzi na wózku. Syndrom downa byl takze w mass effect andromeda przed aktualizacja. 

 

Ja rowniez ciesze sie ze powoli zaczynaja byc poruszane sprawy o ktorych sie nie mowi. Tutaj kolejny przyklad gry na ktora czekam i mam nadzieje ze wplynie na spoleczenstwo . 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

EMk6K8XWsAAL26F.png

 

 

 

Dzięki za info, ostatni raz kiedy grałem kimś niepełnosprawnym to był Dr Boskonovich z combosami w trakcie agonii.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, łom napisał:

Ale są już takie gry np. Oddworld Munch's Oddysee i Sly Cooper mieli bohaterów na wózkach a w Falloutach można było ustawić inteligencję na 1 i być opóźnionym.

Zgadza się, to było odważne posunięcie, no ale gra chyba ma już z 20 lat więc ciężko mówić że to już jakiś trend. Pewnie spokojnie można by to zaaplikować we wszelkie walking simulatory typu Amnesia. NIc na siłę, ale jestem za obdarciem bohaterów z ich idealności, poza oczywiście bohaterami Yoko Taro.

Odnośnik do komentarza

Aloy z brazzers sprzedalaby w dodatku wiecej kopii XD No i jest tak samo wiarygodna co ta slonica z radomia ktora wyglada jakby mecha stwory rozwalala w przerwach w ogladaniu ukrytej prawdy.

Rozumiem ze taka bohaterka musi byc troche zmeczona zyciem, autentyczna bo lala po paznokciach nie zbawi swiata ale tutaj poszli w strone jakiegos kanapowego leniwca. Ellie z tlou2 tez byla mocna zajechana ale nie stracila przy tym charakteru zawadiaki. Przy Abby przesadzili w miesniami, tutaj znowu wajcha za bardzo przestawiona w strone ciotki z imienin. Jak Aloy ma fikac na dachach i po lince jak pod nia sie pierwsze lepsza galaz zlamie :reggie:

 

XM od miesiaca wkleja screeny sraki z mmmmmm Ass Effect a tutaj sie obruszyl na Aloy z brazzers. Hahah pokazcie swoje zdjecia xdddd Mowie wam jak nie moze byc dobrze to niech chociaz bedzie ladnie :nosacz3:

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, lpcl napisał:

Ja to w ogóle liczę, że w grach będę chodził do pracy, na zakupy, gotował i sprzątał, płacił rachunki itd. Takiej immersji oczekuję, odrzyjcie te cholerne gierki dla dzieci z funu bydlaki. 

Kolego, ale mi chodziło o jakieś 1-2% bohaterów, cała reszta ma być po staremu.

Odnośnik do komentarza

Ale wracając do sedna sprawy - Aloy przytyła (tylko na twarzy, nadal jest zgrabna)i ciut zbrzydła - to była jedna z pierwszych rzeczy, jakie zauważyłem i tu nie ma z czym dyskutować.

Nawet odpisywałem Paolo, któremu zdawało się, że wyładniała.

 

No chyba, że to tylko parę niekorzystnych ujęć, które akurat rzuciły się w oczy.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Rtooj napisał:

Zgadza się, to było odważne posunięcie, no ale gra chyba ma już z 20 lat więc ciężko mówić że to już jakiś trend. Pewnie spokojnie można by to zaaplikować we wszelkie walking simulatory typu Amnesia. NIc na siłę, ale jestem za obdarciem bohaterów z ich idealności, poza oczywiście bohaterami Yoko Taro.

No ale dlaczego to mialby byc trend? No i dlaczego grajac bohaterem nie mielibysmy sie czuc jak bohater? Nie łapie, przeciez o to w tym wszystkim chodzi. No i jest masa superbohaterow ktorzy nie sa idealni. Spiderman? Batman? Xmeni? Wiec nie rozumiem o co chodzi z tym pisaniem o idealnych bohaterach. Chyba tylko superman jest tym wyjatkowym. No ale jest super wiec musi byc :dafuq: Niedlugo ludzi tak pojebie ze bedzie wychodzic fifa z grubym Lewandowskim z amputowana ręką zeby jakis smutny chlopiec bez ręki mogl uwierzyc ze tez moze byc bohaterem. No co za czasy. 

I nie nie mam nic przeciwko dziwnym glownym bohaterom (widzialem Abby nago, mam duzy próg tolerancji bólu psychicznego) ale za to mam przeciwko wrzucaniu na siłe rzeczy ktore zwyczajnie nie pasuja. W horizon 3 pewnie juz bedziemy grac Aloyzem. To tak jak z filmami, sa filmy ambitniejsze gdzie kladzie sie nacisk na problemy spoleczne i jak chce obejrzec jak maja ciezko inwalidzi, geje, gracze czy ktokolwiek inny to wrzucam taki program. Jak chce obejrzec lub pograc w gre o bohaterze to chce zeby jak bohater wygladal. A juz napewno w grze ktora jest stuningowana wersja ubigame a nie jakims hellblejdem gdzie sterujemy bohaterka u ktorej rozwija sie schizofrenia. Nienawidze tych czasow gdzie wszedzie sie wciska na sile "nowe standardy". Tak jakby ktos nie wiedzial ze na swiecie sa grubi, chudzi  zdrowi, chorzy, homo, hetero  czarni, biali itd

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rtooj napisał:

Kolego, ale mi chodziło o jakieś 1-2% bohaterów, cała reszta ma być po staremu.

To jeszcze mają parytety robić jak w netflixie? Reprezentacja murzynów, Azjatów, mniejszości i niepełnosprawnych? Niech mnie chuj. Zresztą w nowym far cry będziesz miał psa kalekę. 

Btw kiedyś grałem z typem w h5 multi i dobrze dawał sobie radę mimo, że pisał, że ręki nie ma i grał tym specjalnym kontrolerem dla niepełnosprawnych i nie chciał taryfy ulgowej i litości. I ja to szanuję. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, lpcl napisał:

To jeszcze mają parytety robić jak w netflixie? Reprezentacja murzynów, Azjatów, mniejszości i niepełnosprawnych? Niech mnie chuj. Zresztą w nowym far cry będziesz miał psa kalekę. 

Btw kiedyś grałem z typem w h5 multi i dobrze dawał sobie radę mimo, że pisał, że ręki nie ma i grał tym specjalnym kontrolerem dla niepełnosprawnych i nie chciał taryfy ulgowej i litości. I ja to szanuję. 

Pisząc 1-2% chodziło mi o skalę jak mało gier to miałoby dotyczyć a nie dokładnej ilości, a co do graczy to miałem sąsiada który na przestrzeni trzech generacji konsol mimo problemów z nadgarstkami łupał w co tylko mógł na arcade sticku, od fify do tony hawka, i też nie narzekał, ale w  sumie to bez znaczenia.

19 minut temu, kanabis napisał:

No ale dlaczego to mialby byc trend? No i dlaczego grajac bohaterem nie mielibysmy sie czuc jak bohater? Nie łapie, przeciez o to w tym wszystkim chodzi. No i jest masa superbohaterow ktorzy nie sa idealni. Spiderman? Batman? Xmeni? Wiec nie rozumiem o co chodzi z tym pisaniem o idealnych bohaterach. Chyba tylko superman jest tym wyjatkowym. No ale jest super wiec musi byc :dafuq: Niedlugo ludzi tak pojebie ze bedzie wychodzic fifa z grubym Lewandowskim z amputowana ręką zeby jakis smutny chlopiec bez ręki mogl uwierzyc ze tez moze byc bohaterem. No co za czasy. 

I nie nie mam nic przeciwko dziwnym glownym bohaterom (widzialem Abby nago, mam duzy próg tolerancji bólu psychicznego) ale za to mam przeciwko wrzucaniu na siłe rzeczy ktore zwyczajnie nie pasuja. W horizon 3 pewnie juz bedziemy grac Aloyzem. To tak jak z filmami, sa filmy ambitniejsze gdzie kladzie sie nacisk na problemy spoleczne i jak chce obejrzec jak maja ciezko inwalidzi, geje, gracze czy ktokolwiek inny to wrzucam taki program. Jak chce obejrzec lub pograc w gre o bohaterze to chce zeby jak bohater wygladal. A juz napewno w grze ktora jest stuningowana wersja ubigame a nie jakims hellblejdem gdzie sterujemy bohaterka u ktorej rozwija sie schizofrenia. Nienawidze tych czasow gdzie wszedzie sie wciska na sile "nowe standardy". Tak jakby ktos nie wiedzial ze na swiecie sa grubi, chudzi  zdrowi, chorzy, homo, hetero  czarni, biali itd

Nie mam nic do dodania, zgadzam się, miałem tylko na myśli że nie przeszkadzają mi policzki Aloy, żadnych lewackich ruchów na rzecz mniejszości.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie mam pojęcia o co chodzi w tej dyskusji nt twarzy Aloy, podczas gameplayu wygląda normalnie, jak była jakaś przebudowa modelu to minimalna. Jeszcze bym zrozumiał jak by były takie zmiany jak u Jonah z nowych Tomb Raiderów a tak to chyba tylko pożywka do CW. Gierka wygląda świetnie nie tylko pod względem technicznym ale też designu, z chęcią ją ogram.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Hendrix napisał:

Co za żenująca dyskusja, damn. Dodatkowo nie ma podstaw w samym modelu postaci, chyba ktoś pierwszy raz widzi koncept tego, że postrzeganie przedmiotu jest zależne od oświetlenia, kątów patrzenia i ruchu. Tyczy się się to też ludzkich twarzy, nie wiem, lustra w domu nie macie?

Nie masz przypadkiem na imię Tadek? 

Odnośnik do komentarza

Nacisk na niezbyt oczywistych protagonistów, którzy nawet nie do końca są pozytywnymi postaciami byłby wskazany. Takich postaci jak uzależniony od alkoholu i painkillerów Max Payne powinno być więcej, ale też nie ma co przesadzać i popadać w śmieszność, bo zaraz ktoś będzie chciał w grze wieprza 400kg, który potrzebuje dźwigu, żeby pójść do kibla, bo przecież tacy ludzie tak samo jak baby na sterydach też istnieją(Hi, Abby).

Kalekich postaci też nie brakuje, choćby w MGS V, Yakuza. Są gry o chorobach psychicznych( co ciekawe, głównie na Xboxie ;)), czy o różnych jazdach z psychiką jak Eternal Darkness(polecam, najlepsze łamanie czwartej ściany ever).

Naughty Dog od 2013 też jakoś z kobiecych postaci nie robi typowych piękności, wręcz powiedziałbym, że nie ma ich tam wcale, co  z jednej strony jest spoko, ale z drugiej strony też jest dziwne w drugą stronę.

Możesz grać podstarzałym Joelem, stetryczałym i schorowanym staruchem Snakem w MGS4. Te gry już są, społeczeństwo może otworzyć szampana. 

 

Alojka mnie nie kręci od początku(jak każdy rudy i tak nie ma duszy), jak jest pyzata, to niech sobie będzie. Zmierzam do tego, że wygląd nie jest aż tak istotny jak charakter. Jakby to powiedział grzybi, liczy się to jaki jesteś w środku :).

Postaci z jakimś tam bagażem, historią i przejściami są bardziej ciekawi niż to, czy baba jest ładna, czy brzydka, ale też nie ma nic złego, żeby pogodzić jedno z drugim. 

Trochę śmiesznie jak taki nowy Mortal Kombat, który zawsze bazował na tanich instynktach jak przemoc i sex postanowił wpierdolić baby do konserwy i zrobić z nich gearsowych babochłopów, ale to już znak czasów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...