Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

18 minut temu, YETI napisał:

Przynajmniej Sony już wie, żeby nie robić wstecznej w PS6, bo tym, tfu graczom, nigdy nie można dogodzić.

 

myśle że wystarczyłoby nie żądać od ludzi żeby musieli płacić drugi raz za tę samą grę i nikt nie miałby się do czego przyczepić, ale  co ja tam wiem

 

sorry ale nie kupuje tego tłumaczenia że gry na PS5 wymagają więcej pracy więc powinny kosztować drożej albo jeśli masz wersje na poprzednią generacje to musisz dopłacić 10 dolców.  Bo jeśli już w 2021 czy 2022 r.  jakaś wersja wymaga więcej pracy to jest wersja gry na przestarzały sprzęt z 2013 r., którą trzeba tak zoptymalizować by nowa gra uruchomiła się na tak starej platformie  i działała  w miarę ok, co jest bardzo trudnym zadaniem, a dla niektórych wręcz niemożliwym jak np. dla developerów Cyberpunka. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ogólnie zjebanym podejściem było, aby nawet nie dać opcji ulepszenia do wersji PS5 (wiem dalej słabo, ale lepiej wywalić te 41 PLN niż potrzeba kupna nowej gry, albo od razu wypasionej wersji).

To teraz ciekawe czy zmienią  cenę w PSS, bo na razie standard w PS4 jest po 299 PLN, a wersja PS5 dalej po 339 PLN. Albo odjebią totalnie i wersja PS4 pójdzie do góry :kaz:

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie 10USD to jest fantastyczna wypadkowa między smart delivery, a oddzielnymi wersjami:

  • to jest zawsze jakaś forma zapłaty za pracę
  • pozwala to (w przypadku używek) pobrać dodatkową opłatę od nowego nabywcy
  • zachęta dla twórców aby poprawiać wydane wcześniej gry

Jeszcze nim zadebiutowały nowe konsole to myślałem, że takie 10USD to fajna cena którą zapłaciłbym za remaster posiadanego tytułu zamiast kupować oddzielne wydanie. IMO supcio.

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Jak dla mnie 10USD to jest fantastyczna wypadkowa między smart delivery, a oddzielnymi wersjami:

  • to jest zawsze jakaś forma zapłaty za pracę
  • pozwala to (w przypadku używek) pobrać dodatkową opłatę od nowego nabywcy
  • zachęta dla twórców aby poprawiać wydane wcześniej gry

Jeszcze nim zadebiutowały nowe konsole to myślałem, że takie 10USD to fajna cena którą zapłaciłbym za remaster posiadanego tytułu zamiast kupować oddzielne wydanie. IMO supcio.

10 dolarów? To przecież jak powiększony zestaw Mcdonka w USA!!!

NEVER

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ASX napisał:

Jeśli ktoś uważa że płatna aktualizacja za 10 dolców jest usprawiedliwiona bo to forma zapłaty za pracę, to dlaczego nie płacić za wszystkie patche i aktualizacje? 

 

 

No właśnie, że CDP nie wpadli na ten fantastyczny pomysł. " Chcesz grać w poprawioną wersję i nie mieć bugów? Kup patcha 1.3 za jedyne 40 złoty! "

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, ASX napisał:

Jeśli ktoś uważa że płatna aktualizacja za 10 dolców jest usprawiedliwiona bo to forma zapłaty za pracę, to dlaczego nie płacić za wszystkie patche i aktualizacje, szczególnie te które zmieniają i poprawiają o wiele więcej te 10 dolarowe upgrejdy? 

 

 

 

ze skrajoności w skrajność :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...