Skocz do zawartości

Horizon II Forbidden West


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

No jak chcą już te swoje słynne 3 i pół bomby to może czas żeby chlor jimbo ryan uwierzył w generację i w końcu odciął ps4 od kroplówki.

 

Czekanie na darmowe 60fps? bekaaa

Upgrade za 10$ dodający 60fps i synchro ust postaci do języka chińskiego? Kurwa co tak tanio, dałbym 20$! 

Gracze? Nie darzę sympatią tych człekokształtnych :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

8 minut temu, creatinfreak napisał:

No z tym dodatkiem można im wybaczyć. Bo samo 60fps w takim tlou 2 jest darmowe.

Przecież 60 ks było też free w podstawce GoT na PS5. Inaczej była to wersja preformance z ps4 pro, ale rozdzielczość była znacznie wyższa  niż 1080p w tym trybie na prosiaku.

Odnośnik do komentarza

Wiecie co, nie ma w sumie nic dziwnego w takim postępowaniu Sony, nie tylko w kontekście Forbidden West. To jest po prostu badanie nastrojów, sprawdzanie, na ile można sobie pozwolić. Robi się kolejne kroki i obserwuje reakcje. A więc skoro gracze zrobili raban, to się z ostatniego kroku wycofali.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, SlimShady napisał:

Wytłumaczcie coś, jeżeli jest wsteczna, to dlaczego chcą brać 10 dolców za nowe Gran Turismo i Ragnaroka? Rozumiem, że gry się odpalą, ale nie będą miały nextgenowych ficzerów?

 

Nom, zwykłe sk#rwysyństwo i aż się niedobrze robi, jak czytam ludzi broniących takie zagrywki.
Jak już pisałem - oni mentalnie są wciąż na etapie przesiadki z PS3 na PS4, kiedy takie akcje były jeszcze zrozumiałe, ale teraz - kiedy mamy konsolę wstecznie kompatybilną, która odpali grę z poprzedniej generacji, brak darmowego upgrade'u to jakaś farsa jest.
 

Godzinę temu, HiS napisał:

Wiadomo, że w CW dla beki jest inna gadka, ale patrząc na to serio to niezłe skurwysyny siedzą tam w marketingu Sony. Nie chcą uśmiercić ps4 ale za karę dosrywają tym co kupili 5. Zamiast wprowadzić pudełka jak w xboxie, dopisek Xone/X series, to robią oddzielne edycję ps4, ps5, totalny syf, śmietnik. No zwyrole skończone.  


Zgadzam się z każdym słowem, ale skończyły mi się reakcje (chyba też muszę przestać minusować żuroma), więc cytuję i uchylam kapelusza :hi:

Odnośnik do komentarza

Poczytałem trochę i żeby to miało sens to wszystkie gry crossgenowe powinny być w cenie gier z PS4 (60$ max), ten upgrade za 10$ nowej gry to dziadostwo jak mało co, bo co z tego że wersja nextgenowa wymaga niby więcej pracy jak odrobią sobie to z nawiązką tym że gra będzie dostępna nie dla np. 10mln potencjalnych klientów a 60 mln (licząc że duża część użytkowników PS4 już na nim nie gra albo odpala tylko dla Fify czy Fortnite'a). 10$-20$ to powinien być koszt jakiegoś bardziej konkretnego upgrade'u (dodatkowe misje, rozbudowa rozgrywki itd. jak Death Stranding). A cena 70$ powinna być zarezerwowana dla na serio kosztownych tytułów wydanych tylko na PS5, bo baza klientów jest mała a gierka jakoś musi się zwrócić. Wszystko inne co zrobią będzie wyśmiewane i wyzywane (i bardzo dobrze).

Odnośnik do komentarza

Szczerze? Oczywiście, że wolałbym kupować sobie gierkę na ps4 i odpalać ją na ps5 za darmo ale po pierwsze mówimy zaledwie o 10 dolarach, po drugie o jakiej skali problemu my w ogóle rozmawiamy? Podejrzewam, ze naprawdę ułamek graczy zacznie grać w dany tytuł na ps4 żeby go kończyć na ps5 a większość przejdzie go od początku do końca na jednej konsoli. Jako cross gen ( z tytułów od Sony) wyjdą jeszcze GoW i GT 7, czyli dyskusja dotyczy zaledwie kilku gier.

 

Ktoś daje jakiś super przykład, że czasy się zmieniły od czasu przesiadki z ps3 na ps4 tylko z drugiej strony ja sobie wtedy nie przypominam takich singlowych gier jak The Last Of Us 2 totalnie dopracowanych na 30 godzin grania ( żeby nie było - dla mnie giera to śmieć pierdolony ale nie mogę nie docenić tytanicznej pracy jaką wykonano przy tworzeniu tego tytułu). Bandyckie praktyki to jest np. DLC Resident Evil 3 w pełnej cenie. Zresztą można na to popatrzeć inaczej: siedzisz na poprzedniej generacji, masz wyjebane na nextgenowe wrażenia - płacisz o 10 bucksów mniej:)

 

Oczywiscie - uważam, ze z punktu widzenia gracza to jak to rozwiązano na Xboxie jest rewelacyjne, ale tytuły od Sony to wyjątkowa jakość, za która od czasu do czasu mogę zapłacić więcej :)

Edytowane przez izon
  • WTF 2
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...