Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Drugie podejście do Bossa 3 i już prawie był mój. Niestety jak dobrze szło w runie , tak maszyna losująca nie dała astronauty. Same małe fiolki nie wystarczyły. Pół paska mu zostało. Trzecie podejście także porażka. Wkur nieziemski, a najgorzej jak po śmierci wracamy z niczym do tego biomu 1 xd Dam grze szanse do Ratcheta i tak, ale normalnie już bym pierd w kąt grę.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj czyściłem biom 3 i będąc w Containment Area jeden z przeciwników utknął za ścianą. Na szczęście miałem przedmiot dający adrenalinę na maksa, bo bez tego nie dało rady go trafić i jedynie restart cyklu by pomógł. Gdyby coś takiego mi się trafiło przy pierwszym przejściu to bym się chyba zdenerwował.

 

 

Pytanie, czy ktoś wie jak się dostać do tej lokacji? Spod wody się niestety nie da i wydaje mi się, że akurat w tym runie to było niemożliwe, bo wygląda to jakby miało się tam wejść od boku, ale że akurat była tam Containment Area to dostęp był zablokowany.

Spoiler

Returnal_20210511232128.jpg

 

Returnal_20210511232142.jpg

 

Plus taką tajemniczą ikonę miałem obok miejsca gdzie jest trzeci boss, ktoś wie co to jest?

 

Spoiler

Returnal_20210511234051.jpg

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Square napisał:

Pytanie, czy ktoś wie jak się dostać do tej lokacji? Spod wody się niestety nie da i wydaje mi się, że akurat w tym runie to było niemożliwe, bo wygląda to jakby miało się tam wejść od boku, ale że akurat była tam Containment Area to dostęp był zablokowany.

Jak najbardziej da się tam dostać spod wody. Linką musisz się pod wodą na rozpadlinami przeciągnąć, a na samym końcu spod wody linką wciągnąć się na powierzchnię (po prawej stronie).

Co do ikonki, to też coś takiego miałem, ale wydaje mi się, że to po prostu bug mapy.

Odnośnik do komentarza

No właśnie próbowałem spod wody, jest tam jeden ten kręcący się zaczep do użycia po tym jak otworzy się skrzynie w takiej malej komnacie, ale nie dało rady wyskoczyć ponad poziom ścianki, nawet spadałem w przepaść aby mieć większy rozpęd i dalej nic. Z prawej strony nie było żadnych dodatkowych uchwytów w głębi ekranu, jedynie z tej strony gdzie stałem.

Odnośnik do komentarza

Patrząc na twój screen. Schodzisz do wody i od prawej strony idziesz za ten podest z przedmiotem. TAm jest przepaść i sfera do której możesz się linką przyciągnąć. Przelatujesz w ten sposób na lewą stronę. Idziesz wzdłuż tylnej ściany w prawo (możliwe że trzeba ponownie się linką tam gdzieś przyciągnąc nie pamiętam nietsety dokładnie) i powinno być tam przejście w ścianie wgłąb. Patrzysz w prawo o 90 stopni (będą ustawionym tak jak na screenie)i lekko w górę i powinienes móc się przyciągnąć na powierzchnię.

Odnośnik do komentarza

No właśnie to pomieszczenie w głębi o którym piszesz było zamknięte bez żadnego przejścia, była tam ściana, która nie pasowała do reszty, stąd też wydaje mi się, że w tym konkretnym runie to było niemożliwe z powodu układu pomieszczeń. Tak jakby ta cześć i Containment Area nachodziły na siebie, może przez to też zablokował mi się ten przeciwnik w ścianie.

Przy następnej okazji zwrócę uwagę czy jest ta lokacja.

Odnośnik do komentarza
Pytanie, jak przy Domu mam
Spoiler opis "Dark" to to już jest ten moment, że potrzebuje pełne słońce?
 
Słońca będą dopiero od momentu:


1. Zabijesz ostatniego bossa.
2. Wejdziesz potem do domku w biomie 3 (musi być 3, w 1 nie działa) i rozegrasz scenę, gdzie jako dziecko przewrócisz klocki i odepniesz pasek na krześle.



Od tego momentu będziesz miał kawałki słońca w różnych miejscach. Trzeba szukać, ale przeważnie są dość oczywistych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Patricko napisał:

Khurwa to rng yebane... Już chyba z 20 razy ukończyłem te (pipi)e biomy 1 i 2 i nie mogę trafić pokoi z Xenoglyph (nene)her. Przecież to zaczyna zakrawać o kpinę.

W biomie 1 jeden xenoglyph jest chyba gdzieś wysoko na platformie która pojawia się jak strzelisz w białą kulę, nie widać go na początku na mapie, może o ten chodzi.

Poza tym 20 runów to jeszcze nie tak dużo, biom 2 ukończyłem pewnie z 2-3 razy tyle zanim wszystko wypadło, ale miałem potem tak wszystko obcykane że jeden run to max 5 minut.

Odnośnik do komentarza

he he pierwszy kontakt za mną :) gra wygląda super mimo iż grafika nie jest jakaś rozbudowana jak miałbym to nazwać (na początku), ale wygląda na prawdę ładnie.
Część pierwszego biomu przeszedłem, ale na razie wyskakują jacyś podstawowi wrogowie strzelają serią kul i już mam biedę uniknąć ostrzału i dostaje klepy.
Trafiłem na pierwszego mocniejszego przeciwnika i zginąłem. Pograłem może pół godziny dla testu przed pracą :)

Muszę się przyzwyczaić do dual sensa bo tak mocno przyciskam L2, że wciskam do końca :facepalm:

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Patricko napisał:
Spoiler

2. Wejdziesz potem do domku w biomie 3 (musi być 3, w 1 nie działa) i rozegrasz scenę, gdzie jako dziecko przewrócisz klocki i odepniesz pasek na krześle.

 

Ale, że jak w biomie 3 ? Nie ma w biomie 3 domu przecież, czy czegoś nie wiem xD ?

edit: aaa chodzi Ci chyba o 4 biom si ?

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...