Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Wiemy już co jest za zebranie wszystkich kostek?

Mi zostało jeszcze raz ubić ostatniego bossa - kluczyki już są wiec zakończę akt 3. Jeszcze jakimś cudem nie wbiłem 30 lvl, popełniłem błąd, że nie wyczyściłem wszystkich roomów w 6 biomie a później już nie było powrotu do nich i na 29 lvl skończyłem Zostaną brakujące znajdzki w biomach 2-3 oraz 5-6 i platynowy dzbanek mój Gra za(pipi)ista, dawno mnie tak nie ciągło do konsoli odrazu po zakończeniu sesji. Na ta chwilę 54h na liczniki i 30 zgonów.
Jest na to prosty sposób, choć czasochłonny. W 6tyj biomie masz moba, który ciągle spawnuje te kamikadze ośmiornice. Dopóki go nie zabijesz masz nieskończony dopływ mięsa do ubicia :) Wczoraj z tego skorzystałem i wpadło trofeum.
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

1134b4e50067461861f8dd3d0551f0d9.jpg

Platyna siedzi. Najbardziej dało mi w kość debilne rng... Nie mogłem znaleźć ostatniego (nene)hera na ścianie w biomie 1 i 2. Robiłem tam chyba z dobrych kilkadziesiąt podejść i nic. Gdzieś przeczytałem, żeby po każdym runie zrestartować grę. Nie wierzyłem w to, ale spróbowałem... No i co? Nowy pokój w biomie 1 pojawił się praktycznie od razu, potem ostatni w biomie 2, w tym samym runie. Nie wiem czy to przypadek czy nie, ale warto rzeczywiście restartować grę po każdym nieudanym runie. Później wszedłem w biom 6, bo też mi jednego brakowało i również wpadło. Dzień konia...

  • Plusik 4
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

6 biom - Selene tak OP ze tylko formalność, nie będę wymieniał co miałem ale tak OP postaci jeszcze nie miałem (w sumie gdyby zaszła potrzeba to prawie infinity apteczki - dropły mi dwa artefakty, które dawały łącznie 60-70% szans na odzyskanie użytego przedmiotu), na wszelki wypadek w zanadrzu astronauta Tez OP ale nie aż tak postacią, wcześniejszym razem ostatniego bossa wyjaśniłem w niecałe 5 min.

Kluczyki do wiadomo czego na pokładzie, połowa drogi do bossa, najpierw zanik dźwięku, a w następnym roomie zwiecha gry, zamknąć aplikacji się nie da - kolejna zwiecha teraz konsoli i jedyne co pomogło to wyciągnięcie wtyczki z prądu 3h poszło się ebac

RNG było za dobre, takich dropów naraz Jeszcze nie miałem i chyba postanowiło mi zawiesić grę i konsole bo aż za łatwo szło, kur.wa very easy się włączył

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, WisnieR napisał:

30h i 18 zgonów na liczniku i pękło true ending. Zostało skompletować 5 biomów do platyny.

 

To że jako tatusiek dałeś radę skończyć napawa to optymizmem, bo jak zacząłem czytać, ze to gra bez sejwów, gdzie jeden run trwa 2-4h bez przerwy, to trochę zwątpiłem po co to zamówiłem xD Nie mam tyle siły na raz grać, a jak odchodzę od konsoli to żona odpala Sherlocka z PSN, wiec mi będzie ubijać sesję :(

 

Z drugiej strony w końcu coś świeżego na nową generację i mam powoli gloda po graniu w starocie w trybie kompatybilności z PS4

Odnośnik do komentarza

Na głównej ścieżce patrz dokładnie na boki bo możesz mieć teren dostępny do którego możesz się dostać albo przez platformę albo linkę. Jeżeli o 6 biom chodzi to to pierwsze, jeżeli znalazłeś wcześniej miejsce gdzie jest kostka to jest to dokładnie to miejsce.

 

tutaj od 1:55 - za każdym razem ta miejscówka poboczna wygląda i odblokowuje się tak samo, ale w różnym momencie na początkowej 1/3 biomu

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Rtooj napisał:

Ja szukałem dzisiaj w 6 biomie sunface'a i niestety bezskutecznie. Czy on może być ukryty za niebieskimi wrotami do odblokowania? Albo przed samym bossem?

Spoiler



 

Przykładowy fragment. Często nie wyświetla się na mapie. 

Sunface Element znajduje się na końcowej platformie w filmiku (tutaj już zebrany, więc go nie ma).

Edytowane przez Kmiot
Odnośnik do komentarza
 
To że jako tatusiek dałeś radę skończyć napawa to optymizmem, bo jak zacząłem czytać, ze to gra bez sejwów, gdzie jeden run trwa 2-4h bez przerwy, to trochę zwątpiłem po co to zamówiłem xD Nie mam tyle siły na raz grać, a jak odchodzę od konsoli to żona odpala Sherlocka z PSN, wiec mi będzie ubijać sesję
 
Z drugiej strony w końcu coś świeżego na nową generację i mam powoli gloda po graniu w starocie w trybie kompatybilności z PS4
A to nie wiem u mnie z konsoli tylko ja korzystam ale ogolenie to do Returnala jak siadałem o 21 to grałem do 23 conajmniej więc udało się zrobić czasami pełny run do bossa. Grę polecam każdemu posiadaczowi PS5. To jest must have!

Dodam tylko, że gra robi się z każdym runem co raz łatwiejsza. Narzędzia odblokowane za każdego bossa pozwalają na dostęp do większej ilości buffow, a odblokowanie skilla na broni pozwala na odblokowanie jego mocniejszej wersji. Z każdym runem jest się co raz mocniejszym.
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Lol mój run nigdy nie trwał więcej jak 40-50 minut, a jestem w 4 biomie XD Jedynie pierwsze uruchomienie gry to było chyba grane ciągiem lekko ponad godzinkę. 

Wczoraj od razu po pokonaniu nemezisa pograłem w czwartym i faktycznie poziom trudności zjazd w dół. Do bossa doszedłem nawet i gdybym nie pokpił sprawy to by za pierwszym padł. 

Za dużo osób myśli, że trzeba usiąść na 8h, żeby coś osiągnąć w grze. Do tej pory mam pretensje o to do recenzentów, bo jasno i klarownie tego nie wytłumaczyli co może się odbić na sprzedanych egzemplarzach. Chociaż tak jak kiedyś pisałem 2mln to będzie i tak mega sukces na ilość PS5 na rynku.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj run, z którego w końcu byłem zadowolony. Odpaliłem grę i przebiegiem 3 biom i pokonałem bossa za pierwszym podejściem. Plan był taki żeby po prostu do niego dojść ale walka naprawdę mi się udała. Potem biom 4 i spacerkiem do bossa (poziom nieporównywalnie niższy niż 3. biomu) ale tam na nim na 2 pasku już padłem. Jest w tym biomie jakaś szybka droga do bossa tak jak chociażby w 2 biomie z teleportem?

Odnośnik do komentarza

W skrócie - nie musisz już zbierać dwóch kluczy w dwóch odnogach, pytanie tylko czy i tak nie trzeba tam iść celem dopalenia postaci ;] No niestety przynajmniej do połowy trzeba, no i zamiast kluczy są teraz tam raczej świetne fabrykatory.

4 biom jest całkiem znośny do walki z cięższymi przeciwnikami z dwóch powodów - dużo miejsca i latania z linką (można przejść ich bez draśnięcia) i możliwość wycofania do pokoju wcześniej gdzie jest np. więcej miejsca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...