Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.05.2021 o 00:39, WisnieR napisał:

Po 21 godzinach zobaczyłem napisy końcowe. Teraz czas na true ending i chyba.. platynę. Niestety szósty biom robiłem bez dźwięku,.bo dopadł mnie znany bug, a miałem tak skoksowaną postać, że nie chciałem odpuścić. Ostatni boss zawiódł swoim niskim poziomem trudności.

PS_App_20210510_103617.jpeg

Ile zajął Ci taki run od początku do końca? Rozumiem, że nie ma savow i jedyne rozwiązanie to konsola w stanie spoczynku?

Odnośnik do komentarza

Pierdolenie, odpowiednia broń jak wydropi to jesteś kozak i nawet się starać za bardzo nie musisz, wystarczy że pociski będziesz omijał bo te mogą zrobić dalej kuku.

 

Przy drugim przejściu jak wypadł hollowseeker z portal beam i działkiem ostatni boss padł w niecałe dwie minuty XD

 

 

izi - ok 5-6h jak RNG sprzyja

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Donatello1991 napisał:

Szkoda, że gra nie daje większych szans by poczuć się kozakiem, tylko grać jak zachowawcza pipka XD 

Nie prawda, jak się trafi spoko HollowSeeker, nawet już w 2 biomie to się leci jak przez masło, to samo w 2 części gry, przez 5 i 6 biom przeleciałem jakbym grał na jakimś super easy xD Jedynie na 3 bossa Hollowseeker jest mocno średni

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

No dziś doszedłem do pierwszego bossa i myślałem, że luzik bo pasek energii spadł dość szybko, ale później się okazało, że to pierwszy z 3 :)

 

Gra się świetnie, ale czuję, że  jednak się odbiję, przez system powrotu do początku. Dziś z lizaniem ścian dojście do bossa zajęło mi jakieś 2,5 godziny, więc żeby dojść do połowy czyli ok 3 biomów musiałbym mieć jakieś 8 godzin na sesję. A ostatnio 8 godzin na sesję miałem jakieś 5 lat temu :)

Jak mi wypadł karabin to nawet spoko się walczyło.

A jak podchodzicie do tych uszkodzonych przedmiotów co najczęściej nakładają jakiś status zbieracie czy zostawiacie. Jak mam dużo energii to raczej zostawiam.

Odnośnik do komentarza

No raz z wyrzutnią byłem bliski go pokonania, ale z tym kozakowanie chodzi mi o to, że nim jesteś jak ci dobrze wylosuje runa. W tedy jak miałem wyrzutnie, to mi jedynie czego brakło to astronauty, bo nie było akurat możliwości kupić. Imo skończyłem się już bawić w farmienie, tylko z 1 od razu na 3 i szybki run do bossa. Tylko fiolki zebrać jak są i lekko integralność. Nie ma sensu już w moim przypadku się przygotowywać godzine-dwie, bo jeszcze większy strach, że coś zaraz stracę, a to to na żywioł. Dobra to będzie taktyka w moim przypadku, bo tym razem też dwa paski poszły gładko. No, ale to mój 4 fight z nemesizem, więc zagęszczając z nim spotkania, w końcu go rozyebe ucząć się po prostu walki z nim. 

Odnośnik do komentarza

Ja go akurat trzeciego bossa ubiłem Hollowem. A co do czasu przejścia to zrobienie Biomów 3-6 zajęło mi jakoś 7 godzin, ale w 4-6 czyściłem każdą lokację, więc jak tylko ma się spoko broń to można dużo szybciej.

Teraz muszę tylko skończyć akt3 i na spokojnie zbieranie znajdziek. Szkoda, że po przejściu gry nie ma skalowania, że w każdym biomie mamy 25-30 poziom, eksterminacja przeciwników byłaby przyjemniejsza wtedy w pierwszych biomach.

@mario10 jak raz już przejdziesz dany biom to można szybko przeskoczyć do następnego, nie trzeba za każdym razem czyścic wszystkiego. Także te 8 godzin może w rzeczywistości wyjść na 2h.

@Donatello1991 No ja też tak robiłem przy kolejnych podejściach. Z 1 do 3 i tam przygotowywanie się po drodze do bossa. Jak tylko opanuje się uniki przed dronami to jest tam łatwo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, mario10 napisał:

No dziś doszedłem do pierwszego bossa i myślałem, że luzik bo pasek energii spadł dość szybko, ale później się okazało, że to pierwszy z 3 :)

 

Gra się świetnie, ale czuję, że  jednak się odbiję, przez system powrotu do początku. Dziś z lizaniem ścian dojście do bossa zajęło mi jakieś 2,5 godziny, więc żeby dojść do połowy czyli ok 3 biomów musiałbym mieć jakieś 8 godzin na sesję. A ostatnio 8 godzin na sesję miałem jakieś 5 lat temu :)

Jak mi wypadł karabin to nawet spoko się walczyło.

A jak podchodzicie do tych uszkodzonych przedmiotów co najczęściej nakładają jakiś status zbieracie czy zostawiacie. Jak mam dużo energii to raczej zostawiam.

Po dotarciu do pierwszego bossa i porażki z nim, drugi raz możesz dotrzeć do niego nawet w 10 sekund, ja tak miałem jak miałem pokój do niego zaraz za bazą wyjściową. 

Teraz przykładowo jak sobie pograłem i poleciałem do 3 biomu i bossa to zajęłi mi to 10 minut. W drugim biomie przykładowo najpierw zrobiłem sobie run do bossa, żeby skrót odblokować, a potem się bawiłem w drugim, zbierajki itp. Żeby już nie myśleć, że trzeba się przedrzeć przez stado przeciwników. Także skróty są i to jest duży plus. Chyba recenzenci o tym za bardzo nie wspominali tylk, że zawsze od początku i to może być mylne. Sam bym w życiu nie grał w Returnal, gdyby kompletnie wszystko miałbyć od początku.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Po 26 godzinach gry zobaczyłem dzisiaj napisy końcowe. Zginąłem łącznie 14 razy. Nie wiem jeszcze czy mi się platynować będzie to chciało (przywiozłem dzisiaj ze sklepu Mass Effect, w 2 i 3 nigdy nie grałem), ale mocny kandydat do goty jest. Solidne 9/10. Graficznie przyzwoicie, dźwiękowo miazga, grywalność i miód można wiadrami czerpać. Muzyka idealnie siada w klimacie. Story solidnie prowadzone i intrygujące przez całą grę, aby zakończyć lekkim wtf. Na pewno jeszcze do gry wrócę, zasługuje na to jak mało która.

PS. Hollowseeker z portalami ftw. Ostatni złodupiec nawet pierdnąć nie zdążył, a już martwy w kanalizację spływał.

Edytowane przez second
Odnośnik do komentarza

Wiemy już co jest za zebranie wszystkich kostek?

Mi zostało jeszcze raz ubić ostatniego bossa - kluczyki już są wiec zakończę akt 3. Jeszcze jakimś cudem nie wbiłem 30 lvl, popełniłem błąd, że nie wyczyściłem wszystkich roomów w 6 biomie a później już nie było powrotu do nich i na 29 lvl skończyłem Zostaną brakujące znajdzki w biomach 2-3 oraz 5-6 i platynowy dzbanek mój Gra za(pipi)ista, dawno mnie tak nie ciągło do konsoli odrazu po zakończeniu sesji. Na ta chwilę 54h na liczniki i 30 zgonów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.