Skocz do zawartości

Crash Bandicoot 4: It's About Time


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, _Red_ napisał:

Dzieciak się dorwal do Crasha 4 i leci level po levelu. Doszedł spokojnie do pierwszego bossa, dopiero tam przejąłem stery. Fajna sprawa, teraz już nie będzie powrotu do Psiego Patrolu :sapek:

Ale bądź normalnym growym ojcem i niech młody zacznie od trylogii!

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Square napisał:

Czwórka lepsza więc bardzo dobrze.

Uja się znasz. Dla gowniaka na start trójka ze starej trylogii lepsza, bo łatwiejsza, a do tego mocno różnorodna. 
 

@_Red_ u mnie to samo z tym gierkami. Chyb się złamię jedynie przy Tate i Arteuszku. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Co jest nooby? Znalazłem wszystkie skrzynie, niektóre levele przechodziłem po kilkanaście razy, jeden nawet kilkadziesiąt, zdobycie wszystkich skrzyni zajęło mi 110h jakoś, ale z trzema nie dałem rady, choć były do ogarnięcia, musiałem skorzystać z youtube, dwoma kolorowymi i jedną po chamsku ukrytą, to znaczy widoczną, tylko że trzeba było perfekcyjnie doskoczyć, niby ją dotknąłem, a mi jej nie zaliczyło, więc pomyślałem, że to chyba nie skrzynia (w którymś z alternatywnych leveli). Robienie wszystkiego bez zgonu i na czas sobie daruję, choć troszkę zrobiłem, wspaniała gra, ale chyba zbyt długa, dużo mniej czasu zajęła mi cała trylogia i to z czasówkami na złoto, daję 9/10.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Level design jest mega zajebisty, poziomy retro ze wszystkimi skrzyniami też zrobiłem, do samego końca nie mogłem się oderwać. Nie wiem, może więcej, ale za to trochę krótszych poziomów to by było lepsze rozwiązanie, bo czasem człowieka szlak trafiał przy ponad 400+ skrzyniach, gdy jednej zabrakło. Postacie poboczne też spoko, ale najbardziej podobały mi się maski - wszystkie! Kozak platformer. A i jeszcze alternatywne wersje poziomów dawały radę, szczególnie retro zielone pod koniec. Polecam.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...