Skocz do zawartości

Far Cry 6


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja próbowałem czwórkę i też mi się grać nie dało. Za to w dwójce świetnie mi się teraz strzela i nawet to śmiganie po mapie tak nie irytuje. 

Szóstki zamówiłem kolekcjonerkę, może dojdzie wcześniej to się będzie grało. 

 

I coś czuję, że rodem z ostatnich AC dadzą w patchu wybór noszonego/widocznego ubioru, skoro od tego są perki. 

Odnośnik do komentarza

Mnie w ubigierkach męczy mimo, że bawię się świetnie - ta powtarzalność, te posterunki co 200 metrów i napotykanie patroli. 

Taki element lekko zepsuł mi pamiętam rozgrywkę w bardzo dobrym Mad Maxie i Ghost of T.

Tam też było ciągłe napotykanie patroli i non stop niepotrzebne, powtarzalne potyczki. Drugi minus ubigierek to model jazdy i fizyka pojazdów. Mocno do zaorania. Mogli by to w końcu przy szóstej części zmienić :whyyy:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość MarvelozaGrzybozaApoptoza

A do "Far Cry 5" to tematu nie ma na tym forum? Naprawdę jest to zaskakująco dziwne, zważywszy na fakt, że sporo osób jeszcze ogrywa ,,piątkę", zarówno na multi, jak i na singlu. Piszę też tego posta z uwagi na dość specyficzną rzecz, która z mojej perspektywy jako doświadczonego gracza konsolowego, ogrywającego FPSy post-apo/akcji/eksplorka, jawi się jako dość natrętna w "Far Cry 5" i ma odniesienie w wychodzącym niedługo "Far Cry 6". Chodzi o ogromną do eksploatacji przez tytułowego protagonistę, którym kierujemy, mapę rzeczywistości zaimplementowanej w grze... Łej Panie! Przemieszczanie się po połaciach jakiegoś tam zakątka USA, czy czegoś fikcyjnego - jakie to w ,,piątce" jest irytujące! Auta i quady - ich moc woła o pomstę do nieba. Jestem na początku gry i, co wstydz się przyznać, zdarzyło mi się raz, że nie zabiłem wrogów, gdy odbijałem tubylców; oni prawie dobili mnie, auto wybuchło i zostałem... daleko za wszelkimi punktami dostępu z mojej frakcji... I weź tu idź na piechotę.:nosacz2:

 

... Ciekawe jak będzie w ,,szóstce". Część recenzentów (patrz gameplay pierwszych godzin rozgrywki) ma wątpliwości: że gra będzie zbyt duuuża. Fanatykom eksplorki to nie przeszkadza, jeszcze innym graczom też.

Odnośnik do komentarza
Gość MarvelozaGrzybozaApoptoza
19 godzin temu, Rozi napisał:

Jest temat, użytkowniku Kraboburger ze Spongeboba.

 

Nie ma użytkownika, o którym mówisz. Był ktoś taki jak "Kraboburger_SpongeBoba"; niestety konto tej osoby zostało usunięte. Proszę pisać raźniej, a nie tworzyć wymysły.

 

P.S. w "Far Cry 6" ciekawie prezentuje się wersja rozszerzona gry. Cyfrowo po jej zakupie, ponoć dostępny będzie ten pieseł ,,weteran", jakieś mega cudaczne dodatki i inne różności. Fizycznie w jakiejś opcji rozszerzenia dostępna będzie tylko jako taka figurka głównego antagonisty ,,szóstki". Trochę szkoda figurki pieseła: tak mi jej brak! Zapowiada się ciekawie; gra jak jazda na kwasie! 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...