Skocz do zawartości

Far Cry 6


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.10.2021 o 15:18, Boomcio napisał:

Kurde, mam w co grać, bo zacząłem "ac unity" i dalej brnę w zarośnięte i skażone obszary w "chernobylite", ale łapię już lekkiego hajpa czytając o nowym far cry ( który już mam prawilnie zamówiony ). Też tak macie?


Jeżeli ktoś lubi tę serie (mnie ona się podoba), to zapewne czeka na najnowszą odsłonę. Natomiast jeśli ktoś już lata temu machnął ręka na Far Kraje, to raczej nie ma czego tu szukać. Tak jak na poprzedniej stronie napisał pan devilbot - to dobre strzelanko. :shotgun:
Ja nie posiadam jakiejś szczególnej kupki wstydu, wczoraj wpadła :platinum: w Deathloop, więc z przyjemnością sprawdzę co tam u Giancarlo Esposito :hi:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Nemesis napisał:

Nie wiem po co Wy bierzecie gry Ubisoftu na premierę. Ich gierk zawsze najszybciej zbijają z ceny. 

 

Masz rację, ale tylko w przypadku ludzi, którzy kupują gry z myślą o inwestycji, lub opcji najgorszej z możliwych: przejść na szybko jednocześnie jednym okiem lookając na olx, czy cena trzyma.

 

         Jak ktoś chce się dobrze bawić, to ma pewniaka ponieważ:

-Wie czego się spodziewać po danym tytule od ubi - szczególnie w przypadku "tasiemców".

-Jest pewny jakości technicznej.

-Dostanie to, czego oczekuje, a może ciut więcej

-wspiera korporację, którą kocha ;););) :lapka:

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Boomcio napisał:

I to ( plus świetna oprawa graficzna i technikalia ) w sumie wystarczy do zajebistej zabawy.


No to też powiedział, że jak ktoś oczekuje kolejnego Farkraja to właśnie to dostanie, więc jak komuś nie przeszkadza, że to prawie jak FIFA to będzie się fajnie bawił :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Boomcio napisał:

 

Masz rację, ale tylko w przypadku ludzi, którzy kupują gry z myślą o inwestycji, lub opcji najgorszej z możliwych: przejść na szybko jednocześnie jednym okiem lookając na olx, czy cena trzyma.

 

         Jak ktoś chce się dobrze bawić, to ma pewniaka ponieważ:

-Wie czego się spodziewać po danym tytule od ubi - szczególnie w przypadku "tasiemców".

-Jest pewny jakości technicznej.

-Dostanie to, czego oczekuje, a może ciut więcej

-wspiera korporację, którą kocha ;););) :lapka:

 

Że jak? Grałeś w AC valhalle na premierę? Albo inne gry ubi z ostatnich lat? Gdzie ta jakość?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Wredny napisał:

 

Napisał "fajne", ale ani ono fajne, ani tym bardziej "dobre".

To chyba wręcz najsłabszy element każdego FC od trójki wzwyż (bo w FC2 było ok).


Słowo "fajne" jest jednym z synonimów słowa "dobre". Więc czy napisał "strzelanie jest fajne", czy też "strzelanie jest dobre", należy to odebrać (ja tak to odebrałem), że mu się podobało. :lapka: Zresztą nie ma się co za słówka łapać.

Od siebie dodam, że mi plucie ołowiem w cyklu FC także się podoba. W ostatnich latach ograłem dziesiątki strzelanin. Nie twierdzę, że Far Kraje wypadają na tle innych przedstawicieli gatunku wybitnie, bo też nikt chyba FC nie będzie do Doom przyrównywał, ale też nie powiem, że spust w serii Ubi naciskam z niechęcią. A mam :platinum: w FC3, FC4, Primal, piątce oraz New Dawn, wiec swoje przy serii spędziłem.

Generalnie wydaje mi się, że jesteś zbyt surowy dlań, Wredny. Niemniej oczywiście to twoja opinia i masz do niej prawo. :drinks:

Niejako broniąc FC przypomnę, że 3, 4 i piąta odsłona otrzymywały (bardzo) wysokie oceny od branży i graczy. Seria znakomicie się sprzedaje (piata odsłona cyklu, to jedna z najlepiej zarabiających gier Francuzów), wiec jednak ktoś tam gra i komuś się podoba.

Jeżeli chodzi o recenzje, to dobrze, że się pojawiają. Jakiś tam głos mówiący odbiorcy o jakości produktu. Tylko, że każdy ogra (albo i nie) i wyrobi własne zdanie. FC3 miał 90% od branży i 86% od graczy. Przy FC4 było to już 85% i 77%. Próbując ustrzelić w Hope Country Josepha i jego sektę oceny rozłożyły się następująco: 81% recenzenci i 68% gracze. Szósta część ma na chwilę obecną 76% po 40 recenzjach. Czyli wciąż (bardzo) dobrze oceniany produkt, choć widać tendencję spadkową.

Tak jednak jak zaznaczyłem. Piątka część nie zgarnęła takich pochwał, jak poprzedniczki, ale zarobiła krocie - około 340 mln. $ w zaledwie tydzień po premierze. Tu może być podobnie.

Nie twierdzę, że najnowsza propozycja Ubisoftu, to kandydat do gry roku, ale z całą pewnością jest to gra przy, której miłośnicy serii będą się dobrze bawić.
 

Edytowane przez Sylvan Wielki
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Wredny napisał:

Recenzja od SkillUp:
 


Chłop idealnie punktuje od początku zarówno UBI, jak i ich lenistwo w temacie Far Cry - mamy kolejny reskin FC3 (jeśli ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości).

Akurat jeśli byłby to reskin FC3 to bym się cieszył, bo do tej pory to najlepsza pozycja w tej serii. Ja jeszcze ogrywam New Dawn, skończę to pewnie się wezmę za 6. Nie ukrywam, że ciekawi mnie ten klimat no i wreszcie "żywy" główny bohater. 

Odnośnik do komentarza

Obawiałem się, że to się tak skończy. Mimo to liczyłem na to, że będzie tutaj coś nowego poza grafiką - w końcu w nowym AC potrafili dobrze poprawić część elementów. No nic, w ostatniego FC jakiego grałem to piąta część, przy której bardzo dobrze się bawiłem jak na grę za 50 zł. Poczekam aż stanieje do takiego poziomu albo sprawdzę U+ w podobnej cenie. Nie jestem miłośnikiem serii, dawno temu odbiłem się od trzeciej a potem czwartej części więc mogę długo poczekać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...