Skocz do zawartości

Far Cry 6


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Zajawki składające się z przerywników i scenek z gry wyglądają fajnie, trochę jak zapowiedź filmu akcji klasy B z jakimś Arnoldem albo innym Sylwestrem. Gorzej jak popatrzy się na gameplay -  nie widać tutaj niczego nowego. AI przeciwników nie powala - ta scena walki, w której nasza postać celuje i strzela na przeciwnika na koniu. Przeciwnik spokojnie sobie siedzi na koniu w trakcie wymiany ognia, obserwuje jak ktoś na niego biegnie i go zabija. Koń też jest niewzruszony z faktu, że znalazł się w trakcie walk, a jego jeździec z niego spada. Jak stal tak stoi ;) Zero fizyki, bo po co. Grafika prezentuje się ładnie, a klimat obiecująco. Zobaczymy czy historia będzie dobra i na jakim poziomie będą zadania poboczne. Po AC:Valhala widać, że Ubi już wie jak je robić. Ominąłem FC 3 i 4, a ostatni kontakt miałem z FC5 i dodatkiem. Dodatek sprzedałem po kwadransie gry jednak podstawowa wersja mi się spodobała. Klimat Montany, rednecków, ciekawej rośliny i kultu bardzo mi się spodobał. Oczywiście nie na tyle aby dać za grę 250 zł w dniu premiery ale używka za 50 zł, to była dobra cena za tą grę.


 

Spoiler

 

Przy FC6 zajarałem się dodatkowo jak na PPE był news "posłuchajcie polskiego dubbingu", a tam filmik gdzie postacie mówią po naszemu:

 

Tak, w końcu! Czekałem na polski dubbing w grach Ubi od czasu pierwszego Assasins Creed! Przez myśl mi przeszło aby kupić grę na premierę. W końcu klimat obiecujący, wykorzystam moc XSX, pokazali że potrafią już robić urozmaicone zadania, a sama gra powinna być dopieszczona skoro miała wyjść 10 miesięcy wcześniej. Dodatkowo zrobili polską wersję językową! Fajny profesjonalny dubbing zagrany przez profesjonalnych aktorów, którym chce się to zrobić dobrze. Już wchodzę na stronkę Ubi aby złożyć preorderka na pierwszą grę od Ubi na premierę, a tu *uja! Dla nas tylko napisy i interfejs po Polsku... Znów PPE wprowadza ludzi w błąd. Już prawie niekorzystnie rozporządziłem swym majątkiem przez fake newsa. Za to karny *utas dla PPE i dla Ubi. Dla PPE, bo to kolejny fake news. Dla Ubi, bo to już kolejna akcja, w której do filmiku promocyjnego zaaranżowano występ profesjonalnych polskich aktorów, a gra bez dubbingu.

 

 

Dlatego poczekam aż spadnie do 50 zł albo będzie w GP ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.05.2021 o 21:29, ASX napisał:

Słodki piesek inwalida, krokodyle pupilki, plecaki rakietowe, karabin macarena i klimat Kuby? Widać że Ubisoftowi puściły hamulce i nie traktują gry serio

 

Wchodzę w to :asax:

Już przy piątej części puściły. W misji z byczymi jajami chociażby.

 

Odnośnik do komentarza

Wygląda to spoko, wygląd to fajnie ale 5 jeszcze bardziej mnie ciekawiła ze względu na fabule obracajaca się w okół sekta i... No nie przypasilo kiedy już miałem pada w ręce :reggie:  kiedyś na bank ogram ale raczej później niż wcześniej i pewnie znowu będę rozczarowany ale jednak ciekawość wezmie górę :reggie:

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
12 minut temu, Banan91PL napisał:

Cały klimat gry zabili jakims głupim psem bez nóg , krokodylem towarzyszem i bronią co strzela płytami cd macarena co za szajs… widać ze target to stulejarze 15 letni

W spinoffie to już dinozaury naparzające laserami były więc czemu nie? W oryginalnym fc też mutanty i inne paskudy się pojawiały. 

Odnośnik do komentarza

Oby ta cienka granica pomiędzy FC, a Just Cause się nie zatarła.

FC ograłem każdy, niektóre splatynowałem, natomiast JC jest dla mnie mega nijakie i nudne i nigdy wiècej, niż 2 godziny w to nie grałem i leciało na olx-a.

Ale tu widzę jakieś dżetpaki, katiusza na plecach.. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pewnie tak będzie ale widać, że mają na to wywalone i idą w pastisz i parodię stąd te wyrzutnie płyt, jet packi, czołgi, kulawe psy, krokodyle na smyczy etc. 

I nawet może się to udać. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...