Skocz do zawartości

Far Cry 6


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy później...

Plus za gameplay zamiast kolejnego CGI, ale coś czuję, że to będzie reskin piątki, który był reskinem czwórki, która była... no, sami wiecie, od Far Cry 3 gra się z grubsza w tę samą grę. Mimo wszystko fajnie, będzie w końcu coś oficjalnego, a nie od poważanych i szanowanych leakerów z twittera.

Odnośnik do komentarza

No, ale co mogą zrobić w nowych Far Cry? Ta gra nie ma za dużego pola do popisu, żeby jakoś gameplay urozmaicić, w FPS to ciężko zrobić, co innego taki Assassins, gdzie już można było zmienić diametralnie system gry i trzon rozgrywki. Więc raczej za dużo oczekiwać od Far Cry nie można, poza innym settingiem klimatu, tylko tyle i aż tyle.

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
2 godziny temu, Faka napisał:

No, ale co mogą zrobić w nowych Far Cry? Ta gra nie ma za dużego pola do popisu, żeby jakoś gameplay urozmaicić, w FPS to ciężko zrobić, co innego taki Assassins, gdzie już można było zmienić diametralnie system gry i trzon rozgrywki. Więc raczej za dużo oczekiwać od Far Cry nie można, poza innym settingiem klimatu, tylko tyle i aż tyle.

Można zmienić gunplay, albo silnik, albo inaczej poprowadzić historię żeby dać trochę liniowych misji. 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl

Jeśli będzie to samo co ostatnio to faktycznie lipa, bo jadą tym schematem od fc3 albo i 2. Jedynka była zupełnie inną grą i tak w ogóle to wolałbym, żeby podążyli tą drogą. Wiadomo, że robił to crytek ale mają IP więc w czym problem, albo spin-off w takich klimatach. Ciekawe kiedy ubi wyjdzie poza ten schemat? Pewnie nie prędko, jak słupki zaczną lecieć na ryj. 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
12 minut temu, Ukukuki napisał:

Jedynka była mimo wszystko liniową gierką z ogromnymi poziomami. Też wolę ten styl bo jest to jedyna część cyklu którą skończyłem. 

Ja nie bo miałem jakiegoś buga pod koniec ale pamiętam, że w tamtym czasie gra ryła beret graficzką i otwartą mapą. Fajne było to, że zaalarmowani przeciwnicy w pół sekundy wiedzieli gdzie jesteś i trafiali z precyzją snajpera z końca mapy. :D

Odnośnik do komentarza

Ominęła mnie "legendarna" 3ka, zagrałem od razu w czwartą część i bawiłem się dosyć dobrze, ale nie zostałem przez tę produkcję pochłonięty. Ot, typowe klepanie w klawisze z wyłączonym mózgiem. FC5 kupiłem za grosze całkiem niedługo po premierze i mimo, że trzon się w zasadzie nie zmienił, to gra podobała mi się zdecydowanie bardziej. Klimat i setting jednak robią swoje, a tu mieliśmy fajnie moim zdaniem umiejscowioną akcję i strzelanie do redneków. Wiadomo, nie ma co oczekiwać rewolucji, czy jakichkolwiek cudów po wyrobnikach z Ubi, ale jeżeli 6ka zapewni przyzwoitą historię, miodne strzelanie i może dostaniemy jakieś większe miasto (ile można biegać po lasach i górach), to pewnie nie od razu, ale kilka miesięcy po premierze z miłą chęcią wypróbuję. 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
Godzinę temu, Ukukuki napisał:

Ja najbardziej pamiętam lot lotnią i jazdę terenówką:obama: FPSy wtedy były na niezłej fali. Premiera Dooma 3, HL2 i FC1 w podobnym czasie. 

Chuj naszła mnie ochotą i ogram na pc, ostatnio mam fazę na stare fps, po doom, fear, black mesa, wjedzie far cry a potem half 2, skończę maxem 2. Kiedyś to były piękne czasy. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, lpcl napisał:

Chuj naszła mnie ochotą i ogram na pc, ostatnio mam fazę na stare fps, po doom, fear, black mesa, wjedzie far cry a potem half 2, skończę maxem 2. Kiedyś to były piękne czasy. 

 

Nie wiem, czy warto, Doom 3, MP czy HL2 dalej grywalne, ale FC średnio zniósł próbę czasu.

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
30 minut temu, Ukukuki napisał:

 

Nie wiem, czy warto, Doom 3, MP czy HL2 dalej grywalne, ale FC średnio zniósł próbę czasu.

No te AI głównie mnie martwi ale na jakiejś wyprzedaży kupię za grosze. Fajnie, że BC jest na xboxie ale niestety wiele strzelanej z tamtych lat albo nie ma albo są w wykastrowanej jakości jak fc. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, DamianGrecky napisał:

Ominęła mnie "legendarna" 3ka, zagrałem od razu w czwartą część i bawiłem się dosyć dobrze, ale nie zostałem przez tę produkcję pochłonięty. Ot, typowe klepanie w klawisze z wyłączonym mózgiem. FC5 kupiłem za grosze całkiem niedługo po premierze i mimo, że trzon się w zasadzie nie zmienił, to gra podobała mi się zdecydowanie bardziej. Klimat i setting jednak robią swoje, a tu mieliśmy fajnie moim zdaniem umiejscowioną akcję i strzelanie do redneków. Wiadomo, nie ma co oczekiwać rewolucji, czy jakichkolwiek cudów po wyrobnikach z Ubi, ale jeżeli 6ka zapewni przyzwoitą historię, miodne strzelanie i może dostaniemy jakieś większe miasto (ile można biegać po lasach i górach), to pewnie nie od razu, ale kilka miesięcy po premierze z miłą chęcią wypróbuję. 

Dla mnie 3 była zdecydowanie lepsza i zobacz teraz bo lata za grosze, kupiłem na PS Store za 20zł 2 miesiące temu więc wyhaczysz w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Matko boska, wiedziałem że to będzie copy-paste ale myślałem że chociaż zobaczę inne animacje niż 10 lat temu. No słabo to wygląda, a do tego mocno zalatuje Just Cause w kwestii klimatu i 'zwariowanych' pomysłów/ekwipunku. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.