Skocz do zawartości

Far Cry 6


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Jak wasze wrażenia po pokazie gry? Muszę przyznać, że liczyłem na to że mnie zachęcą, a tym czasem to co zobaczyłem sprawiło że odechciało mi się. Liczyłem na jedną z mocniejszych premier tego roku, zwłaszcza że odpuściłem sobie 5 cześć. Wygląda to bardzo słabo i na pewno nie zapłacę za to pełnej kwoty. :gayos:

Odnośnik do komentarza

Mam te same odczucia. Miałem grę w planach, ale odpadam. Grafika myślałem, że będzie lepsza i nie interesuje mnie jakaś youtubowa kompresja, bo na tym samym youtube widzieliśmy nowego Ratchet, Czy Horizon 2 oraz Forza Horizon i robiły efekt wow.  Dodatkowo po piątce oprócz zmiany klimatów to tak jakby oglądam to samo w co grałem właśnie w piątkę.

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza

Nie oglądałem całości pokazu ale to co widziałem jakoś też mnie za bardzo do siebie nie przekonało. 5 część kupiłem za 50 zł sporo po premierze i byłem pozytywnie zaskoczony (nie grałem w 3 i 4) stosunkiem ceny do jakości. Tutaj nie będzie żadnej rewolucji, a gra może nadrobi klimatem. Sprawdzę ją jak będzie sporo taniej albo w usłudze ubi.

Odnośnik do komentarza

Nie napiszę nic nowego, jeżeli wspomnę, że FC3 mnie zachwyciła (ale to nie znaczy, że chcę do tej gry wrócić), później długo nic i zagrałem w FC5, które bardzo mi podpasowało, przede wszystkim za różnorodność aktywności (wkręciłem się w łowienie rybek), pojazdy latające i 3 naprawdę zróżnicowane regiony. Po jakimś czasie przeszedłem jeszcze Primal, w tym wypadku miałem dość mieszane uczucia, ale było to już coś innego. Niedawno ukończyłem FC4 i jak to w grach Ubi - świetnie napisani i zagrani bohaterowie, ale sama gra jakaś taka nijaka, nie miałem zupełnie ochoty zwiedzać świata, odkrywać lokacji, aktywności poboczne miałkie i powtarzalne. Tak naprawdę przejechałem tylko główną fabułę, która zupełnie mnie nie wciągnęła. W moim odczuciu z FC4 na FC5 widać spory progres, oczywiście jest to ten sam schemat otwartego świata, ale według mnie bardziej dopracowany i stonowany.

 

Zobaczymy, czy FC6 czymś zaskoczy, zagram gdzieś za pół roku, bo wcześniej miejsca w grafiku brak :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.09.2021 o 13:14, teamdox napisał:

Najbardziej klimatyczna dla mnie była dwójka. Mimo że wkurzała respawnami to i tak najchętniej w tej części eksplorowalem świat, a aktywności pobocznych dużo w nim nie było. 


Dwójka miała zajebisty trzon gry - strzelanie (plus to zacinanie się broni), eksploracja, jazda i sam afrykański klimat - strasznie mocno to robiło.
Szkoda,  że zjebali z tymi powtarzalnymi aktywnościami i tym niekończącym się respawnem czarnuchów za plecami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...