Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

6 godzin temu, Tokar napisał:

Jeżeli dobrze kalkuluję, to przy remisie w drugim meczu nawet wpierdol 0:3 daje awans :rotfl:

Przeczuwam wyturlanie się z tej grupy w kiepskim stylu z poczuciem, że na chuj nam to było, jak za 4 dni le gangbang. 

Przeczuwałem żenadę, ale ten tragikomizm wyjebał grubo ponad skalę. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czesław to jest w czepku urodzony. Prawie spuścił Legie z ligi, w nagrode dostał kadre. Zagrał na mistrzostwach dwa chujowe mecze i wyszedł z grupy XD. Jakby takie mecze zagrał Brzęczek to by go roznieśli wszyscy, a tutaj mówimy o polskim murinio. Ale fajnie że wychodzą, będzie się można troche dłużej tymi mistrzostwami ekscytować

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Grze(pipi) napisał:

W sumie awans na luzaku. Jeden strzał, zero celnych, podczas gdy Meksykanie latali jak psy i co z tego mają? Figę z makiem. Francja spokojnie do ogrania.

 

dokładnie, jedyny słuszny analityk

 

DAMIAN, WYBACZ ŻE W CIEBIE WONTPIŁEM 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Figaro napisał:

ciężki mecz, ale się udało. gratulacje dla Szczęsnego. gratulacje dla braku straconych goli po dwóch meczach jako jedyni. Brawo za zakwalifikowanie się do 1/8 po 30 latach. I tyle. 

 

Przypominam  że przed mundialem każdy był przekonany, że przejebiemy z każdym.

Jako jedyni. Brazylia też nie straciła.

Odnośnik do komentarza
Czesław Michniewicz wyszedł i odprawę poprowadził asystent.
Mówi: Panowie, Francja… co ja Wam powiem. Mistrz świata. Lloris doświadczenie, fenomenalna gra, wprowadzenie piłki. Mówi prawa obrona. Kounde no co Wam będę mówił. To jest mówi, panowie to jest maszyna. To jest gościu technika. Mówi środek obrony, tam wtedy był Varane rozegranie, Upamecano skała, mówi Glikson nawet do niego nie skacz. Nie ma sensu. Lewe wahadło to jest Hernandez on jest jak TGV, jak się rozpędzi to jedzie linia-linia. I to z dorzutem. Mówi Mbappe Panowie no co ja będę mówił, nie ma co podchodzić na dwa metry, bo to jest ośmieszenie, z kanałem przejście zewniakiem. Z przodu mówi Giroud? Giroud mówi nawet nie próbujcie wychodzić, łapać na spalonego, bo to nie ma szans. No i oni siedzą tacy wiesz przybici, za chwilę trzeba wyjść, 45 tysięcy ludzi stadion Ar-Rajjan.
I wchodzi Michniewicz do szatni, spojrzał na tablicę i mówi: Francja… Francja to jest przeszłość. Mówi Varane przecież on w ogóle bez zwrotności, bez zdrowia mówi. Hernandez to wystarczy nacisnąć. Mówi kounde no niby jest silny, ale spokojnie to wspierasz się na nim ręką. Mówi Mbappe? No Mbappe akurat jest dobry to trzeba na niego uważać.
  • Haha 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...