Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak by nie patrzeć, taki Mourinho całe życie był krytykowany za antyfutbol i wynik ponad wszystko, a walory artystyczne nie miały znaczenia. Owszem, u niego była jeszcze jakakolwiek taktyka, ale ta obrona Częstochowy i liczenie na cud w Lidze Mistrzów? Świat (poza kibicami jego drużyny) patrzył na to z takim samym obrzydzeniem jak dzisiaj na grę Polski. A też miał zawodników, których stać było na lepsze widowisko. A mimo to szacunek w środowisku ma, czy tam miał, bo styl stylem, ale jego wypowiedzi stawały się tylko gorsze, Czesiu nie jest taki pyskaty.:kaz:

 

Nie żebym czegokolwiek bronił, tak tylko.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Shen napisał:

Awans cieszy, ale mamy im klaskać po tym co dziś pokazali? zero strzałów na bramke? Sprawdz statystyki.

 

Za to co dziś pokazali to można yebać i nawet trzeba, ale mnie wkurwia te takie smętne pyerdolenie, że nie zasłużyliśmy na drugie miejsce, że wstyd na cały świat, że ogóry i tak dalej. Co za zakompleksione pyerdolenie :kekw: Pierwszy mecz zremisowaliśmy, drugi wygraliśmy, trzecim była Argentyna - najtrudniejszy przeciwnik bez dwóch zdań i mój typerek na 1 miejsce. To nie znaczy, że mam cisnąć po nich jakbym na szali postawił cały swój dorobek. Wychodzimy z grupy i to mnie cieszy, natomiast szkoda, że nasi nie jebnęli bramki, bo bym miał 3 pkt do typerka :nosacz2:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Moldar napisał:

Oczywiście nikt nie pamięta Grecji jak wygrali euro, grunt, że wygrali, ale tam widać było coś takiego jak taktyka, nasi to trochę jakby nigdy ze sobą nie grali.

Nikt już nie pamięta Portugalii z 2016 roku co wyszła z grupy po 3 remisach

Edytowane przez wojtas011
Odnośnik do komentarza

Grecja 2004 i Portugalia 2016 to co innego, nasi przegrają jak na polaczków przystało, polska-lolska, mur i laga, po co tam w ogóle lecieli.

 

A tak serio, to trzeba wierzyć i kibicować, tak jak Irlandczycy na Euro 2012, którzy dopingowali swoich kopaczy do końca, mimo że ci przerąbali wszystkie mecze z kretesem. Dlatego ja jestem zawsze za naszymi, czego dowodem jest post z czasów Euro 2016, który udało mi się odkopać.

 

Spoiler

  

W dniu 30.06.2016 o 21:59, Grze(pipi) napisał:

(pipi)a (pipi)ane patałachy.

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Nie mogę uwieżyć, że po AWANSIE jest tylko pierdolenia o stylu itp.. Przecież od początku mundialu i gry z Czesiem prezentujemy taki styl, daje on wyniki przyzwoite, wyniki ponad stan. Szczerze wolę takie coś niż ładną grę z Sousą, bo przynajmniej wyszliśmy z grupy. Na ładne granie będzie czas z Wyspami Owczymi czy Mołdawią... 

 

Ja na awans nie liczyłem zupełnie, bo też nie było przesłanek przed turniejem, że coś się uda więcej niż ugranie może wygranej z Arabią i powalczeniu z Meksykiem. To + szczęście dało nam awans.

 

Zagraliśmy w piłkę na tym turnieju 45 minut, reszta to była żmudna praca i bieganie. Piłka nożna - w niej nie przynaje się jeszcze not za styl, liczy się wynik. Mamy drużynę na top 32, na top 16 musi pomóc szczęście i pomogło. Cieszmy się, że możemy oglądać naszych w 1/8, bo zdążą się to raz na 36 lat i nie zapominajmy, że mamy 3 pilkarzy klasy światowej, reszta to rzemieślnicy, w piłkę gra się 11 vs 11, tak słyszałem xD. 

 

Z Francją też będzie autobus i może 90 minut + 30 dogrywki i karne, kto wie? Bilans bramek Włochów jak dochodzili do finału w 94 też wynosił po fazie grupowe 2:2 po remisie wygranej i przegranej... 

 

Ostatecznie przegrali w finale z Brazylią po karnych, futbol to sport nieprzewidywalny, zobaczymy, fajnie będzie coś obejrzeć w niedzielę o wysoką stawkę z mistrzami świata. 

4 minuty temu, addhoc napisał:

Czy jest jakiś % szans, że teraz, Czesław powie: Panowie, plan wykonany, grajcie pięknie, dla kibiców. Można przegrać…???

 

0%?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czemu taki Leo z dużo słabszymi piłkarzami potrafił grać z taką Portugalia jak równy z równym.

Wkurwia mnie takie (nie)granie w piłkę. Mnie osobiście wcale ten awans nie cieszy. Jak na kraj z taką kultura/historia futbolu jest mi wstyd za taką grę. Może jestem dziwny ale chciałbym żeby naszym nie wmawiali ze nie umia, są słabsi a mogą. Dla mnie dramat. Kto z was pojedzie na narodowy oglądać mecze jak nas Arabia potrafiła zdominować. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...