Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do osób zamawiających w RTV Euro AGD (zanim napiszę do obsługi klienta).

 

Zamówienie mam opłacone poprzez kredyt ratalny. Pamiętam, że pod koniec składania zamówienia był wybór daty dostawy i wybrałem 10.11. Status mojego zamówienia to: Przygotowanie do wydania kurierowi (więc chyba jest ok), ale na dole mam Termin dostawy: Zostanie ustalony po zaakceptowaniu umowy. Umowa ratalna już jest podpisana. Macie podaną konkretną datę dostawy?

Odnośnik do komentarza
Pytanie do osób zamawiających w RTV Euro AGD (zanim napiszę do obsługi klienta).
 
Zamówienie mam opłacone poprzez kredyt ratalny. Pamiętam, że pod koniec składania zamówienia był wybór daty dostawy i wybrałem 10.11. Status mojego zamówienia to: Przygotowanie do wydania kurierowi (więc chyba jest ok), ale na dole mam Termin dostawy: Zostanie ustalony po zaakceptowaniu umowy. Umowa ratalna już jest podpisana. Macie podaną konkretną datę dostawy?
Mam tak samo ale po zamówieniu miałem wybór terminu i na mailu mam wiadomość z wybranym terminem dostawy.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, funditto napisał:

Co to znaczy, że konsola jest zabezpieczona ? Przysłali Ci jakiegoś maila, że 10 do odbioru czy jak ? 

To znaczy opłacone i brak informacji o opóźnieniach - traktuję to jako "będziesz miał, ziomek, nie bój żaby". 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Dud.ek napisał:

Ja mam w euro opłacone wszystko, a termin dostawy do ustalenia telefonicznie lud e-mail. Słabo działa ten sklep, nie dostałem nawet maila, że aktywny jest kod na preorder. Nie mam w zwyczaju dzwonić po infoliniach wiec czekam na 10.

Zarezerwowałem preorderem za 100zł  konsole. Przyszedł kod, użyłem go do wyboru zestawu, opłaciłem. Wczoraj przyszedł mail ze w związku z zakupem preordera zarezerwowali dla mnie konsolę wtf ??. Jak to zarezerwowali skoro opłaciłem towar i użyłem preorder.

 

Wydaje mi się że mają tam bałagan i nie panują nad zamowieniami.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ASX napisał:

A ja wciąż nie dostałem żadnego smsa z Euro, na stronie wciąż widnieje informacja o kompletowaniu zamówienia 

 

Nie powiem trochę się zaczynam niepokoić xd


Ja też nie. No ale masz opłacone przecież itp. Ja jak coś u niech zmawiałem to nigdy z takim wyprzedzeniem nie dostawałem info tylko 1-2 przed odbiorem. 
 

Zamawiałeś z tym kodem za 100 zł gwarantującym odbiór Day1?

Zakładam, że jak kupiłem preorder za 100 zł  aby mieć pewność odbioru 10.11 to nie będą dzwonić czy emailować aby ustalić termin, bo to chyba wiadome. 

Odnośnik do komentarza

Xkom to są nieogary i nie chce mi się już nawet z nimi gadać. Najpierw kobieta na infolinii mówi, że nie muszę wpłacać zaliczki bo zamawiałem dawno i będę miał day 1 jako że realizują chronologicznie. Kilka dni później dostaję maila, że pula wyczerpana i jeśli chcę otrzymać w połowie listopada (mam nadzieję, że mowa o 10tym) to trzeba wpłacić zaliczkę, a jeśli nie wpłacę to w grudniu. Wpłaciłem zaliczkę i nie wiem co dalej.

 

Jak dowiecie się czegoś od Xkomu odnośnie dostępności konsol na premierę to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, A_Bogush napisał:

Pytanie do osób zamawiających w RTV Euro AGD (zanim napiszę do obsługi klienta).

 

Zamówienie mam opłacone poprzez kredyt ratalny. Pamiętam, że pod koniec składania zamówienia był wybór daty dostawy i wybrałem 10.11. Status mojego zamówienia to: Przygotowanie do wydania kurierowi (więc chyba jest ok), ale na dole mam Termin dostawy: Zostanie ustalony po zaakceptowaniu umowy. Umowa ratalna już jest podpisana. Macie podaną konkretną datę dostawy?


 

napisalem do nich i mi odpisali, ze wszystko jest ustalone i to tylko informacja na stronie. Tez wybrałem dzień dostawy na 10. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...