Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, u55r napisał:

Jest już na facebook oficjale stanowisko Media Markt w sprawie premier Xboxa i PS5.

 

snap252.jpg

Yep, zapytani o szczegóły odbioru z marketu albo zmiany sposobu dostawy odpisali "prosimy o chwilę cierpliwości, będziemy informować"... Czyli to samo kopiuj-wklej od trzech dni.

@iluck85 a Ty czasami nie płakałeś jak MS wyzerował ci gamerscore za acziki zdobyte lewymi sejwami? Bo pamiętam trzask dupska jak stąd do Toronto, więc sklej kapsko i idź gdzieś indziej, wielce dorosła jednostko. Hatfu ci na drogę

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

Zadzwonilem do Euro bo sam bym się nie doczekał jakiś informacji. 

 

Zmienili mi odbiór osobisty na kuriera, konsola ma teoretycznie być 10 u mnie


Też po pracy zadzwoniłem i bardzo uczynny i uprzejmy Pan też mi zagwarantował dostawę na 10.11.2020 :banderas:
Pytałem o paczkomat to niestety nie ma takiej opcji przy tak drogim zakupie (chyba ich jakaś wewnętrzna polityka), więc wziąłem kuriera do roboty, bo w domu pewnie by mnie nie zastał (najwyżej będę robił nadgodziny, jakby jednak miał przyjechać później).

Odnośnik do komentarza
Jakby ktoś był zainteresowany tym jak wygląda bundle z asasynem:
 
UxD0bmV.jpg
 
If0kzIf.jpg
Troche to zmienia postac rzeczy, czyli jest bindle oddzialny a nie x + gra dokladana czyli nanto zamowienie tez musiala buc oddzielna "pula" Miejmy nadzieje ze sklepy przyjely zamowien na tyle ile mogli sprzedac ;)

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, JuanMag napisał:

Właśnie dostałem maila od DHL

”Dzień dobry,

otrzymaliśmy elektroniczne dane przesyłki xxxxxxxxx od nadawcy EURO-NET SP. Z O.O.. Przesyłka nie została nam jeszcze przekazana.”

 

;)

Też właśnie dostałem, czyli jest duża szansa, że w poniedziałek zostaną nadane i na wtorek dostarczone :)

Odnośnik do komentarza

Za czasów XOne, jak kupowałem bundle z FIFA i Forza 5 to były zdrapki. Fajnie, że teraz dają pudełka.

 

PS. Ja też dostałem już info z DHL, że Euro RTV przygotowało paczkę. Więc chyba wjazd w nową generację zgodnie z terminem :hi:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

123768819_1970233006452705_2598743862867

 

Zamówiliście Xbox Series X|S, PlayStation 5 lub inny produkt w przedsprzedaży?
✅ Najważniejsze! Spokojnie, wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane!
✅ Jeśli zakupiliście produkt w przedsprzedaży z opcją osobistego odbioru, a wskutek epidemicznych obostrzeń, wskazany przez Was elektromarket będzie od soboty (7.11) zamknięty, nie martwcie się! Nasi konsultanci będą się z Wami kontaktować i wspólnie uzgodnimy najwygodniejszą dla Was formę odbioru złożonego zamówienia.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...