Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, balon napisał:

I co odpowiedzieli? Zmienili coś i doślą kod?

 

Nie, poinformowali mnie o tym co wiedziałem - tj. nie można skorzystać z kodu przy zakupie na raty. Podziękowałem pani i odpisałem, że już to wiem i zgodnie z tym co wyczytałem na ich stronie kody będą dosyłane po zakupie w ciągu 21 dni. Zapytałem jeszcze czy wie kiedy pojawi się możliwość ubezpieczenia konsoli i czy może mi dać jakiś namiar na ubezpieczyciela jak bym chciał już po zakupie ją ubezpieczyć. W końcu wcześniej dostałem takie info przez telefon - info, że muszę się skontaktować sam z ubezpieczycielem jak chcę ubezpieczyć towar. Pani odpisała że "nie posiadamy danych dotyczących możliwości zakupu konsoli z ofertą ubezpieczeniową na naszej stronie internetowej."

Nie wiem czy chcę ją jeszcze o coś pytać. Może to też są jakieś znaki i powinienem sobie odpuścić to ubezpieczenia albo nowego xboxa na premierę... ;) 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bzduras napisał:

Znaki XD Weźcie kupcie sobie preorder jak człowiek w normalnym sklepie i będziecie mieć znak - maila w listopadzie z informacją, że sprzęt jest do odbioru.


No ale przecież Euro to normalny sklep. Możesz sobie wejść i kupić preordera jak w każdym innym sklepie.  Są dwie opcje, bez kaucji oraz z kaucją 100 zł, dająca gwarancję odbioru Day1 coś jak w MM.

 

Te znaki to koledzy sobie dodają, przy tak życiowej decyzji jak zakup nowej konsoli video :problem:

Odnośnik do komentarza

Jak widać chyba nie za bardzo ogarniają temat, skoro tak długo toczy się dyskusja o problemach z czymś przy zamawianiu konsolki.

1 minutę temu, balon napisał:

Te znaki to koledzy sobie dodają, przy tak życiowej decyzji jak zakup nowej konsoli video :problem:

Przyznaję, że krindżnąłem srogo przed monitorem jak poczytałem o znakach z nieba :nosacz:

Odnośnik do komentarza

W MM też były problemy z tà kaucją. Ludzie wpłacali i im zlecenia anulowali, potem wyszło, że jakieś błędy i przywracali preordery :)

 

W sumie chyba w Polsce pierwszy raz tak liczne preordery na konsole. Trochę sytuacja z PS4, a trochę covid i ludzi się rzucili na sprzęty, a sklepy chyba nie do końca to ogarniają.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, balon napisał:


No ale przecież Euro to normalny sklep. Możesz sobie wejść i kupić preordera jak w każdym innym sklepie.  Są dwie opcje, bez kaucji oraz z kaucją 100 zł, dająca gwarancję odbioru Day1 coś jak w MM.

 

Te znaki to koledzy sobie dodają, przy tak życiowej decyzji jak zakup nowej konsoli video :problem:

 

Normalny dobry polski sklep, bo dobry i polski tylko ludzie czasem nie ogarniaja :dunno: Przy wcześniejszych zakupach nie miałem żadnych problemów, a kupiłem tam już trochę rzeczy. Nie to co u Niemca - skusiłem się na PS VR na dzień dziecka i nie chcieli mi przyjąć zwrotu, bo miał produkt miał kontakt z naskórkiem. Szczegóły w stopce ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.10.2020 o 10:51, Czoperrr napisał:

Xkom nie brał a nawet odejmował stówkę, nie wiem dlaczego kombinujecie z innymi sklepami.


Bo w przeciwieństwie do EURO, żadnego Xkomu nie widzę w mojej okolicy :dunno:
 

22 godziny temu, Figuś napisał:

Ja miałem problem z ustaleniem daty dostawy bo przymulało, ale udało się i zaklepana na 10 listopada :xboss:


To już można? Bo u mnie opłacone, ale o termin dostawy nikt mnie nie pytał jeszcze (a zawsze wysyłają powiadomienie, że już można ustalić).
 

2 godziny temu, nieobchodzimnieto napisał:

To poradź jak jesteś taki specjalista od euro rtv. Złożyłem zamówienie ale nie opłaciłem od razu i teraz w profilu mam zamówienie ale nie mogę go opłacić bo zniknął przycisk płace lol. Na maila jeszcze nie raczyli odpisać.


Jak masz zamiar kontaktować się tylko mailowo to powodzenia :yao:
Po to mają infolinię (czynną do 21:00), żeby im truć dupę. Dzwoń, powiedz żeby Ci odświeżyli status zamówienia, bo zniknął przycisk "Płatność" - wiem, bo przerabiałem już ten scenariusz:
 

W dniu 14.10.2020 o 18:39, Wredny napisał:

Ja dostałem, ale teraz mam problem z płatnością.
Chciałem już dzisiaj sobie SEXa zamówić, wpisałem kod, odjęło stówkę, ale nie mogę zaklepać płatności w sklepie, tylko online.
Myślę sobie "trudno, w sumie i tak już jestem tą stówką uwiązany, więc zapłacę teraz", ale bank zamulił i nie doczekałem się na kod autoryzacji SMS - na stronie EURO "płatność niedokończona", na infolinii babka mi odświeżyła, żebym mógł powtórzyć czynność (w międzyczasie dostałem zaległe SMSy z banku, po czasie), zrobiłem jeszcze raz i sytuacja się powtórzyła - zadzwoniłem do Euro znowu, tym razem jakiś gostek, ta sama procedura, ale albo dłużej trwa, albo coś zyebau, bo wciąż w zamówieniu nie mam guziczka "Płatność".
Czekam jeszcze ze 20 minut i znów będę dzwonił.
K#rwa, jakie cyrki, zamiast dać normalnie możliwość zapłaty w sklepie...

W dniu 14.10.2020 o 20:21, Wredny napisał:

Dzwoniłem juz kilka razy, za pierwszym razem babka elegancko przywróciła mi opcję "Płatność", ale wtedy zawinił bank, który nie wysłał SMSa.
Później dwa razy dzwoniłem i za każdym razem "Już powinno być OK", po czym sytuacja bez zmian i nie mam opcji płatności dokończyć.
Mają infolinię do 21:00, więc jeszcze raz im pomęczę bułę.

 

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Wredny napisał:

To już można? Bo u mnie opłacone, ale o termin dostawy nikt mnie nie pytał jeszcze (a zawsze wysyłają powiadomienie, że już można ustalić).

Zaraz po zatwierdzeniu zakupu mogłem ustalić termin dostawy KURIEREM, a z tego co kojarzę ty chcesz odebrać osobiście, tak?

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Bzduras napisał:

Przeleci pół świata zgodnie z planem, a w Polsce utknie na sortowni na trzy dni dłużej, bo taki to kraj :dunno:

 

7 minut temu, MaZZeo napisał:

No ja nie pamiętam czy kiedykolwiek jakas przesyłka od kuriera nie przyszła na czas

Aż mi przypomnieliście moją Forze Horizon 3 zamówioną przez sklep MS z wysyłką z Holandii, tak doszła do mnie na czas że zamiast ze Strykowskiej sortowni pojechała sobie zwiedzić sortownie na Litwie i doszła do mnie tydzień później, jak dołączyłem do gry z forumkiem do wszyscy dojebane fury, a ja trzykołowcem za nimi próbowałem jechać, tak byłem zażenowany sytuacją że hajp opadł i szybko do żyda gra poszła :rayos:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wredny napisał:


Bo w przeciwieństwie do EURO, żadnego Xkomu nie widzę w mojej okolicy :dunno:
 


To już można? Bo u mnie opłacone, ale o termin dostawy nikt mnie nie pytał jeszcze (a zawsze wysyłają powiadomienie, że już można ustalić).
 


Jak masz zamiar kontaktować się tylko mailowo to powodzenia :yao:
Po to mają infolinię (czynną do 21:00), żeby im truć dupę. Dzwoń, powiedz żeby Ci odświeżyli status zamówienia, bo zniknął przycisk "Płatność" - wiem, bo przerabiałem już ten scenariusz:
 

 

 

jutro jest dzień boży to nie będę dzwonił. Zobaczę w poniedziałek,, może ktoś po porannej kawce odpisze na maila.

Odnośnik do komentarza
Tez mam kod od Xkomu ale nie czekalem z zamówieniem u nich przez zle doswiadczenia. No i ciśnienie oczekiwania by mnie skręciło :rotfl:Bo X Box Series X to dla mnie najważniejszy zakup tego roku. :i_am_so_happy:



Xkomu się obawiam, ale jak 10 listopada nie będą mieli konsoli to idę po prostu do media Markt i pewnie będzie na półce.
Odnośnik do komentarza
No ja nie pamiętam czy kiedykolwiek jakas przesyłka od kuriera nie przyszła na czas
W zeszłym roku kupilem telewizor, 31 października na stronie śledzenia przesyłki info że paczka w doręczeniu... Telewizor przyjechał 4 listopada bo niby dopiero wtedy kurier dostał paczkę do dostawy (1 listopada wolne i później weekend)
Póki co jeszcze nie zawiodłem się na paczkomacie, będzie o 21 ale będzie, ostatnio nawet w sobotę dowożą paczuszki do skrzynek.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Moldar napisał:

idę po prostu do media Markt i pewnie będzie na półce.

 

 

 

Patrząc jaką szajbe odwalają nasi ciemiężyciele, to mocno wątpliwe jest by sklepy były otwarte. 

Sam chciałem tak uczynić i po prostu kupić w sklepie w dniu premiery jak biały człowiek, ale chyba jednak zamówię wysyłkowo. 

Nie nastawiam się też, że dostanę konsolę w dniu premiery, bo 11go mamy święto, a sklepy to będą wysyłać pewno 10go. Jednak lepiej dostać konsolę kilka dni później niż wcale. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powinni wysłać w poniedziałek. A podają 10, bo wtedy jest premiera.

 

Mocno wątpię w zamknięcie sklepów, ludzie się zbierają z wiosennego lockdownu. Nas na to nie stać- kasy już nie mają, już kombinują z 500+. Zamknęli siłownie i kluby fitnes, bo to nisza. Ale sieciówka która ma kilka pkt i czynsz na poziomie 50k się spoci i pewnie padnie. Teraz zamknięcie dużych sklepów, to generalnie będzie gwóźdź do trumny. 


 

Wchodzę na euro czy Media Expert i nie widzę opcji rat. Widzę odbiór osobisty i wysyłka. Płatność karta, blikiem. Nie ma nigdzie opcji rat. 
 

Edytowane przez iluck85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...