Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, iluck85 napisał:

Już mam w koszyku, jestem zalogowany, metoda platnosci. Nie mam rat online ani rat z doradca w sklepie. 

A to dzwoń, z tego co widzę to codziennie są jakieś zmiany na stronie i kartach produktów, jeszcze tydzień temu nie trzeba było catpchy wpisywać przy logowaniu XD

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Michał102 napisał:

 

Patrząc jaką szajbe odwalają nasi ciemiężyciele, to mocno wątpliwe jest by sklepy były otwarte. 

Sam chciałem tak uczynić i po prostu kupić w sklepie w dniu premiery jak biały człowiek, ale chyba jednak zamówię wysyłkowo. 

Nie nastawiam się też, że dostanę konsolę w dniu premiery, bo 11go mamy święto, a sklepy to będą wysyłać pewno 10go. Jednak lepiej dostać konsolę kilka dni później niż wcale. 

Nie popadajcie w panikę bo siłownie zamknęli, najwyżej będą jakieś ogranicznia osób w sklepie i tyle. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Ma_niek napisał:

Brales te raty przez internet? Jak to  w skrocie wyglada bo nigdy przez neta nie bralem. A duzo bardziej sie jednak oplaca wziac te raty z euro niz ten caly all acces


Wypisujesz normalnie wniosek o przyznanie kredytu, wszystkie dane, informacje o zatrudnieniu, robisz przelew zwrotny na złotówkę dla potwierdzenia tożsamości i voila. Kiedyś to jeszcze dzwonił konsultant z banku żeby to potwierdzić, teraz nawet nie dzwonili. Zgoda w minutę i nara :lapka:

Edytowane przez Wooyek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Ma_niek napisał:

Brales te raty przez internet? Jak to  w skrocie wyglada bo nigdy przez neta nie bralem. A duzo bardziej sie jednak oplaca wziac te raty z euro niz ten caly all acces

Tak jak @Wooyek napisał, cały myk polega na tym że automat sprawdza cie w BIKu jak nie masz jakiś przeterminowanych zobowiązań to na 99,9% wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Michał102 napisał:

Ale większa przestrzeń i lepiej ocenić zagrożenie :pawel:

 

Śmieszki śmieszkami, ale ciekaw jestem jak to będzie wyglądało. Nigdy nie brałem Xa na premierę w naszym pięknym kraju. Pierwszego klocka ściągałem od dojczów, 360 brałem sporo po premierze, a One'a olałem. 

W tym temacie to normalnie czuję się jak byśmy wrócili do czasów pewexów i nielegalnego ściągania sprzętu zza granicy. Myślę, że będzie dobrze bo tamte czasy mamy już za sobą. ;)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Figuś napisał:

Tak jak @Wooyek napisał, cały myk polega na tym że automat sprawdza cie w BIKu jak nie masz jakiś przeterminowanych zobowiązań to na 99,9% wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie


Jak masz najniższa krajowa i płacisz wynajem nie dostaniesz. Jak masz umowę na czas określony, a liczba rat jest dłuższa od umowy, tez nie dostaniesz. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...