Skocz do zawartości

Final Fantasy XVI


Rekomendowane odpowiedzi

Jasny UJ ten prolog to system seller :obama:

 

Zelda fajna ale tutaj to się dopiero zaczyna MĘSKA zabawa w masakracje.

 

A już myślałem że square sobie ten gupi ryj rozwali po piętnastce a tutaj zero cringu tylko mięsko.

 

Mam nadzieję że utrzyma się to do końca gierki taka forma, bo jest dobrze.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

z analizy digital foundry wynika, że gra ma ustawiony priorytet na walki i podczas nich trzyma klatki w klatkarzu a poza nimi lata w te i wewte. nawet polecają grać w trybie grafiki ze względu na stabilność. trochę słabo i o ile nie za często pikuje do 30 to i tak skłaniałbym się ku klatką głównie właśnie ze względu na walkę. może patch day one coś poprawi...  

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, oFi napisał:

Jasny UJ ten prolog to system seller :obama:

 

Zelda fajna ale tutaj to się dopiero zaczyna MĘSKA zabawa w masakracje.

 

A już myślałem że square sobie ten gupi ryj rozwali po piętnastce a tutaj zero cringu tylko mięsko.

 

Mam nadzieję że utrzyma się to do końca gierki taka forma, bo jest dobrze.

Square napierdala gierkami jak na taśmie ostatnio, ale maja wszak 5637 pracowników według wiki. Capcom 3k. Ogólnie bardzo mi się podoba co robią te dwie korporacje ze swoimi gierkami. Square może ma więcej wtop, ale dostarcza ostatnio wiele, bardzo wiele i na polu 2D i 3D. 

 

To teraz czekam z ich AAA na FF Rebirth i nowego DQ :). 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, wet_willy napisał:

Josh juz nie przesadzaj SE bo poza dodatkami do FFXIV ktore co mnie bardzo denerwuje funduja te wszystkie buble i inwestycje w NFT ( xD ) nie wydalo za duzo dobrego i jestem tutaj dosc szczodry od chyba dekady.

No nie masz racji. Nawet w segmencie AAA wydają bardzo wiele. XIV nie znam, ale to pogromca WoWa, ze świetnym supportem. 

 

XVI, VII Remake, DQ XI 

Marvel Guardians Galaxy, Tomb Raidery

I co dla mnie najważniejsze od zajebania zajebistych RPGów 2D, tak z 5 rocznie xD. 

Owszem są też gry typu Forspoken, ale nawet ich gry na mobilki wyróżniają się z tłumu, jak ktos lubi ten segment. 

No i nie zapominajmy, wprowadzili styl HD-2D na rynek, ponadczasowy silnik do remaków gier Snesowych, nowych gier z zajebistą estetyką i ogólnie to powinni za to dostać Nobla. 

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ok z tego wszystkiego to tylko na upartego FFVII Remake i oczywiscie DQ11 ( ktorego ostatni relese oczywiscie spierdolili koncertowo robiac rozmazany port ze switcha ) moge uznac za dobre gry. 

 

Miejmy nadzieje ze mnie za godzine i trzynascie minut SE rozjebie na plecy ❤️

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Square-Enix wydało masę świetnych gier w ostatnich latach.

 

Nawet w 2023 już Paranormasight i Theathrythm to jedne z najlepszych rzeczy jakie wydano w tym roku, a niektórzy by dodali Octopatha 2 (podobno lepszy niż jedynka).

Finansowo z tego słychać to raczej nadal mocno średnio, ale w świecie dużych gier jedno z drugim nie ma wiele wspólnego.

Odnośnik do komentarza

Ograłem to potężne demo i jestem na tak. Bardzo podoba mi się umiejscowienie akcji, stonowanie z elementami fantasy w tym jakby średniowiecznym świecie. Demko wprowadza w świat z lekkością i po jego zakończeniu mam wielką ochotę poznać resztę historii. Model walki a'la DMC jest dla mnie strzałem w dziesiątkę, bo uwielbiam tę serię i źle mi się grało w FF7R (jedyny Final, którego spróbowałem do tej pory).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...