Skocz do zawartości

Final Fantasy XVI


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Daffy napisał:

Screenshot_2023-06-25-22-55-31-46_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

FF XV wyszło na 2 platformy na premierę, w 2023 digital ma jakieś 50% więcej rynku niż kilka lat temu. Wniosek? Gra sprzedała się bardzo dobrze, poczekajmy na dane z digitala. 

 

3 minuty temu, Josh napisał:

Nic dziwnego, że później takie Remedy wycofuje się z fizycznego wydania swojej gry. Gracze sami pięknie kręcą na siebie bata. 

Jakiego bata, ludzie są wygodni, a FF jest w mainstreamie, tacy ludzie mają wyjebane na pudełka, szczególnie w UK czy US :). 

Odnośnik do komentarza

Dodam od siebie, że lepszych wizualnie walk na tej i poprzedniej generacji nie zobaczycie, cutscenki z walkami Eikonów to czegoś takiego nawet w kinie nie zobaczycie od największych producentów filmowych. 

Więc tak - FF XVI to aktualnie system seller ps5 jakby ktoś jeszcze mial wątpliwości.

 

A sluchanie tutaj ludzi zmęczonych życiem to nie polecam. Side questy mimo że są średniej jakości to idealnie się wpasowują w koncepcję finala. A main story to już totalna jazda bez trzymanki i szczena opada co chwila.

 

 

Edytowane przez oFi
  • Plusik 2
  • beka z typa 1
  • This 3
Odnośnik do komentarza

Po walce z 

Spoiler

Bahamutem 

 

spacer.png

 

 

Nie wiem co na mnie zrobiło większe wrażenie, sama walka czy seria filmików po niej. W jednym momencie gęsia skórka, w drugim japa do samej podłogi, w trzecim wzruszenie, a jeszcze chwilę później niedowierzanie. Naprawdę strasznie żal marud, które czepiają się głupot zamiast po prostu cieszyć się tą cudowną przygodą :unsure: Najlepsze FF od niemal 20 lat, z takim spektaklem wizualnym, że aż wyrywa z kapci (kiedyś można było co najwyżej pomarzyć o takiej grafice, teraz jest na wyciągnięcie ręki, a niektórzy i tak wolą jęczęć, że gra nie chodzi w 480 fpsach w rozdzielczości 8K...), z tak spektakularnymi boss fightami, że aż ciężko uwierzyć w to co się widzi na ekranie (patrzysz tylko jak zaczarowany i już wiesz po co kupiłeś PS5), z tak rozpyerdalającym scenariuszem pełnym charyzmatycznych bohaterów i EMOŁSZYNS, jakiego nie było od dawna i to nie tylko w erpegach, ale w grach w ogóle. Nie sądziłem, że Square jeszcze stać na coś takiego i że doczekam momentu, w którym będę mógł postawić nowe Final Fantasy obok moich ulubionych oldschoolowych części. Chylę czoła do samej podłogi i powoli mentalnie przygotowuję się na ostatnie starcia, bo dużo już raczej nie zostało do końca. 

 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

Licznik na Sony jest zjebany od premiery PS4, tzn. Jest jakieś 75% szans, że się nie wypierdoli po sesyjsce, ale często po uśpienia po prostu czasu nie liczy. Ficzer zagadka, nawet na Nintendo działa lepiej xD. 

Właśnie ostatnio się dziwiłem temu licznikowi bo gram w HFW i jakoś mało tych godzin mam naliczone,a już trochę wieczorów przysiadłem do grania :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.06.2023 o 13:49, wet_willy napisał:

ja ta gre dzisiaj pewnie koncze robiac wszystkie Side Questy i Hunty xD

 

42 minuty temu, wet_willy napisał:

Pozyskanie 6go Eikona to taki Cringe ze az glowe odwracalem xD Niech sie ta gra juz skonczy @_@ 

 

"Ale ta gra jest ch*jowa, niech się już kończy. I jeszcze questy są takie beznadziejne. I właśnie dlatego zrobię je WSZYSTKIE, żeby gra się za szybko nie skończyła!"

 

 

Jak ktoś ogrania logikę tego gościa to proszę o wytłumaczenie. 

  • Lubię! 1
  • Haha 5
  • This 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Josh napisał:

 

 

"Ale ta gra jest ch*jowa, niech się już kończy. I jeszcze questy są takie beznadziejne. I właśnie dlatego zrobię je WSZYSTKIE, żeby gra się za szybko nie skończyła!"

 

 

Jak ktoś ogrania logikę tego gościa to proszę o wytłumaczenie. 

Jak widać są jeszcze na świecie ludzie, co calakują gry, których nawet nie lubią:leo:.

Odnośnik do komentarza

A ja widze ze wy macie taki przeciag miedzy uszami ze jak by was w leb strzelic to by wam echo czaszke rozbilo. Nigdzie nie napisalem ze gra jest chujowa tylko ze jest 7/10 ale powaznie koncze bo nie ma co rozmawiac z idiotami dyskutujacymi z faktami i odwracajacymi kota ogonem. Ja wole sie wypowiadac kiedy mam pojecie o tym o czym mowie a do tego wymagana jest znajomosc gry xD

 

Rycerze Square Enix xD

  • Haha 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, wet_willy napisał:

Widze ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem ale to nie nowosc na tym forum robie je zeby na 100% byc pewnym ze sa chujowe i tak po zrobieniu okolo 60 Side Questow 80% moglo by nie istniec. 


- Ta gra to takie 7/10, zrobiłem ten quest z obieraniem czosnku i pchaniem karuzeli na czas no i uważam....

- ...A PRZESZEDŁEŚ WSZYSTKO PO PIĘĆ RAZY Z TRUE ENDING I NG+++++ BY SIĘ W OGÓLE WYPOWIADAĆ LAMUSIE Z MIODEM W USZACH?

 

vs


- Ta gra to takie 7/10. Ale zrobię calaka i przejdę wszystkie questy by mieć w pełni poparte faktami zdanie

- NA CHUJ PRZECHODZISZ GRĘ KTÓRA CI SIĘ NIE PODOBA?


FORUM :yao::yao:

  • Dzięki 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...