Skocz do zawartości

Final Fantasy XVI


Rekomendowane odpowiedzi

Ja to i mam zafoliowane ze steelbookiem, bo jak paczka była przez dzień zagubiona (nawet nie wiem kto zachamęcił, nikt się nie chce przyznać mdr) to nie wyczymię i ściągnąłem cyfrówkę. Będzie jeszcze coś warte myślicie czy sprzedawać póki ludzie jeszcze nie puścili famy o tych góvnoquestach?

Z tego co słucham, to jak ktoś ma PS5 od premiery to faktycznie powinien pomyśleć o poczyszczeniu zanim pogra w dowolną grę mdr.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Z tym przegrzewaniem to może być zalezne od modelu bardziej. Pamietam, ze z ps4 byl taki problem ze ostatnie jego modele nie wkrecaly wyższego biegu na wentylatorze i konsola przy wysokich temperaturach otoczenia poprostu się wyłączała.

 

U mnie konsola chodzi cicho, nawet jak jest aktualnie ponad 25 stopni w mieszkaniu a na tapecie leci finalek w trybie visual.

Nawet jak eikony się tłuką to jej nie słychać więc bardzo mnie zastanawia które modele dostają czkawki.

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, ogqozo napisał:

Ja to i mam zafoliowane ze steelbookiem, bo jak paczka była przez dzień zagubiona (nawet nie wiem kto zachamęcił, nikt się nie chce przyznać mdr) to nie wyczymię i ściągnąłem cyfrówkę. Będzie jeszcze coś warte myślicie czy sprzedawać póki ludzie jeszcze nie puścili famy o tych góvnoquestach?

Miałem FF 15 ze steelbookiem na olx za 50zł wystawione z rok, nikt tego nie chciał, dałem sobie spokoj. Jak zafoliowana to przeciez mozesz oddac.

Odnośnik do komentarza

IMG_20230628_100503.thumb.jpg.dfcd2d7835952a6d063a8df4e33821d2.jpg

 

:boomer: 

 

A póki co dawkuje sobie FFX-2, żeby był większy szok między generacjami xD I tak tym razem wytrzymałem z X-2 dłużej niż kiedyś, tylko że to taka trochę wydmuszka. Zwiedzanie starych mapek naszym trio aniołków czarliego, trochę dialogów nawiązujących do X, za to bardzo fajny dynamiczny system walki z mnóstwem Jobów do wyboru. Tylko brakuje wciągającej narracji - bardziej zlepek misji.

 

Także tego, zobaczymy tę chwaloną historię Clinta Rosenbauma i jego quest po marchew <3 Będzie pole do popisu dla OLEDA

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Josh napisał:

Lecę w platynę, więc najpierw powbijam pozostałe trofiki (widzę, że będzie trochę grindu, bo trzeba odblokować wszystkie skillzy od Eikonów), a ng+ zostawię na sam koniec. Jak jeszcze starczy sił i chęci, to może nawet wleci trzecie podejście na Ultimaniac :bella:

a to po ng+ jest jeszcze jakiś poziom trudnosci wyższy? 

Odnośnik do komentarza

Na Waszym miejscu uważałbym z krytyką FFX-2, bo ja tej gry będę bronił nawet bardziej niż Szesnastki :tokar: A tak na serio, to wiadomo że story to gówno obesrane i klimatu FF też dużo tu niema. Za walka to jest takie złoto, że aż mi smutno, że pewnie już nigdy nie dostaniemy czegoś podobnego w Fajnalu...

 

Cytat

a to po ng+ jest jeszcze jakiś poziom trudnosci wyższy? 

Tak, po skończeniu trybu Final Fantasy pojawia się jeszcze jeden, który ponoć jest porównywany z Dante Must Die z DMC.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...