Skocz do zawartości

God of War: Ragnarok


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, schabek napisał:

@KrYcHu_89 @YETI

 

dostaliscie jakiegos maila/sms z info ze wysylaja czy jak? U mnie tylko premierowy sms ze dostarcza w pozniejszym terminie i narazie cisza :pechowiec:

Najpierw SMS, a dzień później dzwoniła pani i pytała się czy mogą wysłać na adres zamieszkania.

Pewnie mają sporo tych kubków do wysłania i robią to stopniowo. Jak dostałeś SMS, to pewnie się doczekasz za jakiś czas.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, YETI napisał:

Najpierw SMS, a dzień później dzwoniła pani i pytała się czy mogą wysłać na adres zamieszkania.

Pewnie mają sporo tych kubków do wysłania i robią to stopniowo. Jak dostałeś SMS, to pewnie się doczekasz za jakiś czas.

Tak samo u mnie - sms w piątek, nawet nie zdążyli mi odpowiedzieć na maila kiedy wysyłka i już dzisiaj był DHL pod drzwiami. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Testowałem przez godzinę rozgrywki i nie zauważyłem różnicy. Czy to przypadkiem nie dotyczy tekstowych podpowiedzi?

 

Ale fakt, jest to wkurzające. Arteusz mądry i bystry chłopak jest, ale bez przesady, w końcu Kratos ogarnął runy, więc nie powinno z nim być tak źle  :sadkek:

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Bigby napisał:

Ok, czas iść szybko do przodu z fabułą. Niestety nie czuję się wciągnięty w ten tytuł. :nosacz2:

 

No ja już też poboczne odpuściłem. Nie umiem nadal w takie gry, gdzie mnie od fabułki odciągają xd Mimo, że te poboczne mają swoje mini fabułki i dokładają dużo do lore, no to też aż tak mnie nie wkorbiło, żeby je robić jak tylko je napotkam. Tak było w części z 2018 i tak jest tym razem co było jasne ofkorz. No, ale tak czy siak sequel to półka wyżej jeśli chodzi o realizacje i prezentacje tego wszystkiego. Overall wszystko jest tip-top i gra się przyjemnie, ale bez przesadyzmu i jaranda fanowskiego.

Zostało czekać na prawdziwe GOTY 2 Grudnia :tokar:

Odnośnik do komentarza
Teraz, Szermac napisał:

 

No ja już też poboczne odpuściłem. Nie umiem nadal w takie gry, gdzie mnie od fabułki odciągają xd Mimo, że te poboczne mają swoje mini fabułki i dokładają dużo do lore, no to też aż tak mnie nie wkorbiło, żeby je robić jak tylko je napotkam. Tak było w części z 2018 i tak jest tym razem co było jasne ofkorz. No, ale tak czy siak sequel to półka wyżej jeśli chodzi o realizacje i prezentacje tego wszystkiego. Overall wszystko jest tip-top i gra się przyjemnie, ale bez przesadyzmu i jaranda fanowskiego.

Zostało czekać na prawdziwe GOTY 2 Grudnia :tokar:

 

Jest lepiej od poprzednika, którego w życiu bym nie określił mianem GOTY, nawet nie w TOP3 tamtego roku (tak, znacznie bardziej podobały mi się stare GOWy). Tylko że jak nasłuchasz się o tym, jak to Ragnarok oferuje m.in. najlepsze poboczne questy jakie niektórzy recenzenci w życiu widzieli, to co się potem dziwić rozczarowaniu. :reggie: Są fajne, ale na pewno niczego nie rozpierdalają.

Mam też ponad 20 godzin na liczniku, a wciąż nie natrafiłem na tak epicką walkę jak ta z Thorem na początku (świetny build-up, napięcie, kilka rund, fenomenalne ujęcia). No może jedna odrobinę się zbliżyła.

Rozwiązywanie zagadek przez naszych towarzyszy też jest całkowicie absurdalne. A zagadki w większości oparte na przesunięciu jakiegoś dźwigu, zamrożeniu czegoś itp... :dunno:

 

Co na pewno sprawia mi dużą frajdę, to sama walka, szczególnie ostrzami. Kilka fabularnych momentów i jakichś tam mniejszych twistów też ok.

 

Także zamierzam ukończyć główną historię, a do reszty rzeczy wrócę kiedyś tam. Może.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bigby napisał:

 

Jest lepiej od poprzednika, którego w życiu bym nie określił mianem GOTY, nawet nie w TOP3 tamtego roku (tak, znacznie bardziej podobały mi się stare GOWy). Tylko że jak nasłuchasz się o tym, jak to Ragnarok oferuje m.in. najlepsze poboczne questy jakie niektórzy recenzenci w życiu widzieli, to co się potem dziwić rozczarowaniu. :reggie: Są fajne, ale na pewno niczego nie rozpierdalają.

Mam też ponad 20 godzin na liczniku, a wciąż nie natrafiłem na tak epicką walkę jak ta z Thorem na początku (świetny build-up, napięcie, kilka rund, fenomenalne ujęcia). No może jedna odrobinę się zbliżyła.

Rozwiązywanie zagadek przez naszych towarzyszy też jest całkowicie absurdalne. A zagadki w większości oparte na przesunięciu jakiegoś dźwigu, zamrożeniu czegoś itp... :dunno:

 

Co na pewno sprawia mi dużą frajdę, to sama walka, szczególnie ostrzami. Kilka fabularnych momentów i jakichś tam mniejszych twistów też ok.

 

Także zamierzam ukończyć główną historię, a do reszty rzeczy wrócę kiedyś tam. Może.

 

true-shorty.gif

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Bigby napisał:

 

Jest lepiej od poprzednika, którego w życiu bym nie określił mianem GOTY, nawet nie w TOP3 tamtego roku (tak, znacznie bardziej podobały mi się stare GOWy). Tylko że jak nasłuchasz się o tym, jak to Ragnarok oferuje m.in. najlepsze poboczne questy jakie niektórzy recenzenci w życiu widzieli, to co się potem dziwić rozczarowaniu. :reggie: Są fajne, ale na pewno niczego nie rozpierdalają.

Mam też ponad 20 godzin na liczniku, a wciąż nie natrafiłem na tak epicką walkę jak ta z Thorem na początku (świetny build-up, napięcie, kilka rund, fenomenalne ujęcia). No może jedna odrobinę się zbliżyła.

Rozwiązywanie zagadek przez naszych towarzyszy też jest całkowicie absurdalne. A zagadki w większości oparte na przesunięciu jakiegoś dźwigu, zamrożeniu czegoś itp... :dunno:

 

Co na pewno sprawia mi dużą frajdę, to sama walka, szczególnie ostrzami. Kilka fabularnych momentów i jakichś tam mniejszych twistów też ok.

 

Także zamierzam ukończyć główną historię, a do reszty rzeczy wrócę kiedyś tam. Może.

Zgadzam się w 100%, dodam od siebie że czytając te wszystkie zachwyty i widząc oceny byłem pewny że będziemy napierdal..c tych nordyckich bogow jeden za drugim jak w starych częściach, a fabuła nie zwolni nawet moment, a mamy wszystko co w jedynce w stosunku 1 do 1...:reggie:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Boss fightow jest więcej niż w poprzedniej części, kto narzeka ten chyba nie robi pobocznych ścieżek, chociaż w fabule głównej też jest tego sporo i to fajnie wyglądających. 

No właśnie - eksploracja terenów sprawia mi niesamowity fun, po tych wielu ubisoftach od Sony tu po prostu można się zrelaksować rozwiązując w większości proste łamigłówki czy wypatrując, a raczej nasłuchując kruków Odyna.

No i gra potrafi zaskoczyć:

Spoiler

Jak mi się odblokował ogromny obszar Vahaheimu to zgłupiałem

Jest bigger, better, more badass - jeśli komuś się podobała część pierwsza to w tą jeszcze bardziej wsiąknie. 

Sequel czy tam hehe DLC idealne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...