Skocz do zawartości

Hogwarts Legacy


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Banan91PL napisał:

To jest transmog, naciskasz wyposażenie masz swoje itemki najeżdżasz naprzyklad na rękawiczki naciskasz X na xboxie a na ps5 chyba kwadrat i możesz podmienić wygląd z listy itemkow. Tez się zastanawiałem gdzie te przedmioty na początku

Dzięki, a jest w zasadzie jak byk napisane w tej sekcji z kolekcjami. Człowiek narwany i tak to jest :D

 

No jest pięknie, idę do tego Hogsmeade po rynsztunek :ohboy:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja nienawidzę Gwiezdnych Wojen, więc nie gram w żadne gry związane z tą serią, nawet jakby były najlepszymi na świecie. Hogwarts Legacy to gra skierowana do konkretnego grona odbiorców. Można zagrać i porzucać zaklęcia, ale straci się 90% funu bez znajomości tego świata.

 

Pisałem, że muzyka jest obłędna?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Starh napisał:

Ostatnio miałem "dołek" jeżeli chodzi o open world.

Ja to mam wieczny dołek z open-worldami. Jedynym wyjątkiem jest Death Stranding no i Hogwart póki co. Nie wiem w czym rzecz, ale odpalam Horizony czy inne Red Deady i po 10 minutach mam dość xD A tutaj jak wspomniał Bigby, banan na ryjcu instant.

Odnośnik do komentarza

Miałem 8 lat gdy w Polsce wydano Kamień Filozoficzny. Można powiedzieć dorastałem wraz z kolejną książką o małym czarodzieju. Oglądałem filmy, grałem w pierwsze gry wydane na pc i ps2. Świat harrego pottera był częścią mnie. Pamiętam jak dyskutowano na forach o kolejnych tomach, fabule i twistach fabularnych. Kiedy zobaczyłem, że jest tworzona nowa gra z tak wielkim rozmachem w jednym z moich ulubionych uniwersum - musiałem kupić i sprawdzić co tam też developerzy nam zaserwowali tym razem. I jezus maryja im dalej gram tym moja "dusza fana" jest łechtana coraz mocniej. W dobie obecnego gówna jakie dotyka branżę gier wideo, ta giereczka jest naprawdę powiewem świeżości - nie zrobiono jej na odpierdol, nie zniszczono materiału źródłowego. Wszystko zostało podane na tacy w satysfakcjonujący i zjadliwy sposób. Obok Hifi rush to chyba największe zaskoczenie ostatnich lat jeżeli chodzi o duże tytuły.

 
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Rozi napisał:

Ja nienawidzę Gwiezdnych Wojen, więc nie gram w żadne gry związane z tą serią, nawet jakby były najlepszymi na świecie. Hogwarts Legacy to gra skierowana do konkretnego grona odbiorców. Można zagrać i porzucać zaklęcia, ale straci się 90% funu bez znajomości tego świata.

 

Pisałem, że muzyka jest obłędna?

Masz rację, to też odnosi się obszerniej do gatunków. Nie jestem wielkim fanem westernów, może poza Clintowymi, i dlatego do dzisiaj nie ruszyłem RDR2, w RDR1 odpadłem po 3 godzinach.

Odnośnik do komentarza

Nie oglądałem żadnej odsłony Star Wars ale jakbym miał sobie z tego powodu odmówić KOTOR, Jedi Academy, Force Unleashed, Fallen Order to nie zgadzam się :drakenope:

A Pottera poza 1 i 3 za dzieciaka to nie znałem. Przez tą grę nadrobiłem materiał wraz z "Fantastycznymi Zwierzętami" i nie żałuje. Teraz jestem na nią gotowy :macek:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O Jezuśku, ale to jest dobre :obama: Jestem świeżo po audiobookach z Fronczewskim i gierka nie mogła lepiej wlecieć. No nic a nic się nie spodziewałem, że to będzie takie dobre. Ja jestem tylko po książkach i audiobookach, filmów nie oglądałem, także pierwszy raz zobaczyć wyobrażenie tego wszystkiego poza tym ze swojej bańki, coś pięknego.

 

Parę ode mnie, co prawda z hujowego malutkiego 48" C1, od którego muszę siedzieć 10 cm, żeby w ogóle coś zobaczyć, no ale od biedy wstawię, musicie mi wybaczyć.

 

5VAgCJK.jpg

 

8DaWrdJ.jpg

 

J1dDcjw.jpg

 

c9tSk5l.jpg

 

T9bOgSf.jpg

 

Fhs9fNn.png

 

0fezmwJ.jpg

 

WFtZ3gF.jpg

 

bstER4s.jpg

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Sony jak zwykle daje czadu, od 20 min "brak możliwości zweryfikowania licencji" i żadna gierka nie działa :(

 

 

"PSN jest podobno wyłączony dla niektórych użytkowników.

 

Kilku użytkowników, w tym VGC, zostało powitanych komunikatem „Nie można użyć tej zawartości. Nie można połączyć się z serwerem, aby zweryfikować licencję. Poczekaj chwilę i spróbuj ponownie”.

Ten błąd zwykle można rozwiązać, przywracając licencje w menu systemowym PlayStation. Jednak obecnie nie działa to w momencie pisania."

Odnośnik do komentarza

To prawda, dotknęło mnie to też niestety xd Już się bałem, że to coś u mnie i jak wariat szukałem o co kaman, źle wypełniłem przelew za neta czy ki chuj? xD Wywaliło mi komunikat o braku licencji podczas giercowania, może i dobrze bo bym siedział w Hogwarcie do rana :banderas:

BTW. Światełko w DualSensie się podświetla gdy rzucamy Lumos :gachigasm:

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza

Chyba niezła jest u nas w polszy szajba na tę grę. Przedwczoraj, zaraz po wjechaniu recenzji, kupiłem swoją kopię na Allegro za 269 zł. Teraz widzę najtaniej 309 złociszy, a o ile w sklepach na necie znajdzie się za te około trzy stówki, tak tendencja cenowa jest zwyżkowa. Czyli popyt musi być, cudownie, niech ta gra będzie jak największym hitem :banderas:  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...