Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

17 minut temu, marez777 napisał:

Ja już straciłem nadzieję, mam 2 zamówione w połowie grudnia - jedna z euro, druga dla kumpla z MM, i k..... echo. Pozostaje czekać do lutego.... 

No ale jaki masz status zamówienia w MM? Anulowane?

Jak opłaciłeś to powinieneś dostać. Wysyłka ma być od 21 do 31, tak więc easy.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, grzech83 napisał:

Witam wszystkich, mam zamówioną konsole w RTV euro AGD z płatnością przy odbiorze, ale niestety wyjeżdżam w przyszłym tygodniu do Danii na 3 miesiące, więc muszę zrezygnować... Chciałem to wystawić na olx, ale jakoś nie mam teraz głowy do tego, maila że zamówienie jest kompletowane również dostałem. Jak komuś zależy to możemy się dogadać i przekieruję zamówienie na inny adres, wersja z dodatkowym padem

To wersja z napędem?

Odnośnik do komentarza

Ja już od DPD otrzymałem. 

 

Drogi Odbiorco,
 
Za pośrednictwem DPD Polska, nadana została dzisiaj tj.: 20.01.2021 23:31 do Państwa przesyłka xxx od Sklep euro.com.pl (),
Prosimy o przygotowanie kwoty pobrania w wysokości 2616 PLN
.
 
Jesteś odbiorcą? Możesz samodzielnie zarządzać przesyłką: xxx
 
Portal pozwala na przekierowanie, zmianę daty doręczenia, rezygnację z paczki i przekierowanie do punktu Pickup.
 
 
Nadawca:
Sklep euro.com.pl
 
 
Odbiorca:
Xxx
 

Numer referencyjny przesyłki

1: xxx

Numer referencyjny przesyłki

2:xxx

Odnośnik do komentarza

MM i ich powiadomienia oraz ogólna komunikacja to jakaś masakra. Przed telefonem od euro złożyłem zamówienie właśnie w MM na zestaw z pająkiem  opłaciłem od razu. Zero jakiegokolwiek powiadomienia o płatności. 30 grudnia anulowałem zamówienie w MM przez stronkę, przez parę dni zero odzewu z ich strony czy przyjęli anulację. Dzwonie 4 stycznia na infolinię, dowiaduje się, że nic do nich nie przyszło odnośnie anulacji i zrobili to ręcznie w trakcie rozmowy  do dnia dzisiejszego po dwóch rozmowach brak kasy ze zwrotu i czuje, że szybko ona nie nastąpi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...