Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

23 minuty temu, bartiz napisał:

@Wredny no było brać u easyego to byś dostał plusa a tak to dramat bo zestaw przepłacony 300zl ale RTX 3080 za dwukrotność ceny rynkowej to już GOTY deal :teehee:

No różnica jest taka, ze nie wbijam do tematu PC i nie pisze, ze świetna cena i że TANIEJ NIE BEDZIE, jak niektórzy odklejeni w tym temacie. EOT.

 

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, easye napisał:

No różnica jest taka, ze nie wbijam do tematu PC i nie pisze, ze świetna cena i że TANIEJ NIE BEDZIE jak niektórzy odklejeni w tym temacie.

 

 

A ktoś wbija tam do tematu PC i lata z cieczką, że dramat i trzeba być odklejonym, aby kupić podzespół za 5 koła? 
Zresztą jak długo będziesz głosował na PiS to taniej napewno nie będzie :yao:

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, mattaman napisał:

Tłumaczenie spekulacji sklepów faktem, że średni smartfon kosztuje mniej jest co najmniej zabawne.

Konsol na magazynach jest sporo, więc ograniczona dostępność i pakowanie ich w zestawy z (pipi) gierkami jest tylko i wyłącznie celowym działaniem sklepów.

No bardzo sporo, w każdym sklepie, na każdym regale. Po prostu spadają z palet. 

Sklepy obrzydliwi spekulanci, wykorzystują sytuację i chcą zarobić potężne 300 zł więcej na graczach romantykach. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, mattaman napisał:

W magazynach centralnych jest pełno konsol. Lepiej sprzedać ps5 w zestawie z fifa która już nie schodzi, niż żeby takie starocie zalegały na półkach.
 

Czemu od ponad tygodnia brak jakichkolwiek bundli? Teraz jest coś w rtv, za 3500, pad, ps+ i DS.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, YETI napisał:

Czemu od ponad tygodnia brak jakichkolwiek bundli? Teraz jest coś w rtv, za 3500, pad, ps+ i DS.

 

Kurcze, ale znów Wredny miał szczęście. Dwa bundle w dwa dni, the luckiest man in the world. :) 

Odnośnik do komentarza
Teraz, YETI napisał:

Nie wiem jakie on te bundle upolował, ale tak trzeba mieć szczęście, a najlepiej siedzieć cały dzień w necie i napierdalać F5.

 

YETI, te bundle można kupić kilka razy w tygodniu. Jak będziesz się przesiadał to zobaczysz, że polował będziesz dwa-trzy dni.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, mattaman napisał:
13 minut temu, YETI napisał:
Czemu od ponad tygodnia brak jakichkolwiek bundli? Teraz jest coś w rtv, za 3500, pad, ps+ i DS.

Bundle są właściwie nonstop dostępne.

Na ten moment.

ME - brak

MM - brak

Neonet - brak

rtv - tu dwa bundle, jeden za 3600 drugi o 200zł tańszy. Nie widzi mi się wydawać 3500zł, żeby później bawić się w sprzedawanie tego, co mnie nie interesuje.

 

Liczę, że na dniach wpadną jakieś nowe zestawy.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, YETI napisał:

rtv - tu dwa bundle, jeden za 3600 drugi o 200zł tańszy. Nie widzi mi się wydawać 3500zł, żeby później bawić się w sprzedawanie tego, co mnie nie interesuje.

 

Obawiam się, że przez dłuższy czas 3K to będzie najkorzystniejsza wersja zakupu, bo na golasa nie ma co liczyć. Inflacja zapierdala, korzystaj póki możesz.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Obawiam się, że przez dłuższy czas 3K to będzie najkorzystniejsza wersja zakupu, bo na golasa nie ma co liczyć. Inflacja zapierdala, korzystaj póki możesz.

Ja mogę dać ponad 3k, ale niech to będzie zestaw który mnie interesuje, ale nie z fifa i innym sackboyem. Ten obecny z DS jest fajny, byłby jeszcze fajniejszy, gdyby cena była o 300zł mniejsza jak w grudniu. 300zł to może nie duzo, ale wkurwia mnie takie naciaganie i nie dam im zarobić. Liczę że przez te obecne braki, na dnich wpadną jakieś nowe zestawy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...