Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, YETI napisał:

Czemu od ponad tygodnia brak jakichkolwiek bundli? Teraz jest coś w rtv, za 3500, pad, ps+ i DS.

Bo dostawy przychodzą partiami, a wszystko biorą handlarze i pchają za granicę.

Tak jak pisze ASX - pepper, poczekaj na kolejny rzut.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@YETI Trzymam kciuki, serio. :lapka: Przesiadka na current-gena to świetna sprawa nie tylko o wydajność i gry, ale przede wszystkim króciutkie czasy ładowana, responsywność UI czy ściąganie gier na pełnej przepustowości łącza.

 

@Bzduras patrząc co się dzieje, to możę być faktycznie bliżej niż dalej. :frog:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, messer88 napisał:

wiem że nie temat ale ostatnio byłem w szoku że ps5 po wifi maksem zapierdziela a już się szykowałem na szukanie kabla bo Chińczyk nie dał do zestawu xd 

 

Wspaniałe uczucie. Pamiętam jak dostawałem szału, że mój PROsiak po kablu ściąga 3-4 mbps - nie pomagała zmiana DNSów, jakieś pauzowanie czy coś. Sony mówiło o odblokowaniu portów, ale oczywiście ISP (Vectra) nic nie może zrobić, bo nie modyfikują ustawień routera i odsyłali mnie do Sony. PS5? 2GB na minutę, tak trzeba żyć. :fsg:  

Odnośnik do komentarza

Okey to co wiemy. Najpierw covid, potem półprzewodniki, teraz zła centrala, nie chcąca sprzedawać milionów konsol. Co następne? Pewno rozkazy z samego SCE, aby nie sprzedawać za dużo PS5, bo będą musieli w końcu robić gry true genowe i odciąć się od ps4 XD 


Przecież jakby tyle tego było, to by rzucili na sklepy (nawet bundle) tu jest nawet mniej wygodnie kupować   handlarzom. 

Odnośnik do komentarza
21 minutes ago, YETI said:

. 300zł to może nie duzo, ale wkurwia mnie takie naciaganie i nie dam im zarobić. 

Ty nie dasz ale 10 innych Janków kupi,takie podejście moim zdaniem jest bezensu.

Ta konsola ci posłuży dobre 6 lat ,

Podziel sobie te 300 zł na 6 lat i ci wyjdzie,że nie zjesz kebaba z piwem raz do roku :D

Inflacja zapierdziela,zaraz jakieś święta Wielkanocy,później komunie i wtedy zobaczcie "super bundle"

Bierz i się nie zastanawiaj to nie trading.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Polecam takie podejście, bo życie jest za krótkie, żeby odwlekać w nieskończoność rozrywkę i zabawę, a przeskok na current geny według mnie jest tego warty, nawet jeśli ogrywa się tytuły pastgenowe, a nowości tylko od święta.

 

Ograniczać sobie rozrywkę, bo sytuacja na rynku jest ciulowa i trzeba wydać trochę więcej? No niby można unieść się dumą (czy czym tam jest podyktowane takie podejście) i powiedzieć "nie dam im zarobić", ale komu tym robisz na złość? Oni towar i tak opchną, bo taki mamy klimat, a Ty odświeżasz Peppery co pięć minut i się stresujesz szukając tej okazji za parę stówek mniej. Co kto lubi, ale ten czas i energię moim zdaniem lepiej spożytkować na granie. :D 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, easye napisał:

Dobra balon spuść trochę powietrza bo zaczynasz standardowo sapać w kolejnym temacie. 

To nie pisz standardowo bzdur w kolejnym temacie. Akurat taki jestem, że głupie pisanie piętnuje, aby następnym razem się zastanowić co się chlapie na publicznym forum. Mam nadzieję, że będzie to jakaś inspiracja dla ciebie. 
 

o i jest mój ulubieniec, do którego idealnie pasuje ten post. Easye nie idź tą drogą. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Coś mi śmierdzi w tej ofercie MM.

Niby na zdjęciu pokazują, że wersja z napędem, a w opisie piszą, że "Rodzaj czytnika - Pamięć wewnętrzna". Cena też wydaje się dość niska jak na obecne standardy zestawów, co sugeruje wersję Digital.

 

Niby prawo jest po stronie konsumenta i można by się wykłócić gdyby przysłali wersję Digital, ale nie mam ochoty na takie głupoty, odsyłanie, itd. Czekam na inną okazję, choć tę już miałem w koszyku.

 

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Mejm napisał:

A moze ja kupie to ps4 slim 500gb z jakimis smieciami za 2600 i tez bede to sobie racjonalizowal pielegnacja hobby i cenami iphonow? :philosoraptor:

Ps4 teraz prawie w cenie ps5? Za podobny hajs masz PS5 gdzie ograsz gierki z ps4 i to cześć w lepszej jakości. 


ps To raczej ceny samsungów. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Wojtq napisał:

Coś mi śmierdzi w tej ofercie MM.

Niby na zdjęciu pokazują, że wersja z napędem, a w opisie piszą, że "Rodzaj czytnika - Pamięć wewnętrzna". Cena też wydaje się dość niska jak na obecne standardy zestawów, co sugeruje wersję Digital.

 

2 tygodnie temu sprzedawali za 2800 podobny zestaw z 1 gra - oni mają takie ceny i nie jest to Digital.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...