Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, YETI napisał:

Wysyłka do 21 dni, czyli płacisz z góry, czekasz 3 tygodnie na konsole. No jakoś mi się nie widzi. 

Było dzisiaj dużo więcej zestawów z dostępnością 48h. Ja kupiłem za 2899 z R&C, CP2077 i Fifą, więc spodziewam się dostawy do końca tygodnia. No chyba, że będą kręcić jakieś wały.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wojtq napisał:

Było dzisiaj dużo więcej zestawów z dostępnością 48h. Ja kupiłem za 2899 z R&C, CP2077 i Fifą, więc spodziewam się dostawy do końca tygodnia. No chyba, że będą kręcić jakieś wały.

Daj znać kiedy ci wyślą. Byłem na ich stronie 40 minut od wrzucenia okazji na łowcach, to już było 21 dni.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, YETI napisał:

Daj znać kiedy ci wyślą. Byłem na ich stronie 40 minut od wrzucenia okazji na łowcach, to już było 21 dni.

A jednak coś kręcą, nie spodziewam się jednak w tym tygodniu. Obecny status zamówienia:

 

"Cały nasz zespół stara się skompletować Twoje zamówienie. Zamówionego produktu aktualnie nie posiadamy na magazynie i czekamy na dostawę od producenta. Jak tylko termin realizacji dostawy zostanie ustalony, niezwłocznie poinformujemy Ciebie mailowo."

 

Już widzę, jak cały NEONET ściga Sony o zestaw dla mnie. :gayos:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Wojtq napisał:

A jednak coś kręcą, nie spodziewam się jednak w tym tygodniu. Obecny status zamówienia:

 

"Cały nasz zespół stara się skompletować Twoje zamówienie. Zamówionego produktu aktualnie nie posiadamy na magazynie i czekamy na dostawę od producenta. Jak tylko termin realizacji dostawy zostanie ustalony, niezwłocznie poinformujemy Ciebie mailowo."

 

Już widzę, jak cały NEONET ściga Sony o zestaw dla mnie. :gayos:

W sumie się nie dziwię, standardowa zagrywka tego sklepu. No ale konsole są cały czas dostępne, wystarczy siedzieć 24h na dobę przy kompie i może uda się zamówić z dostawą za 21 dni. 

Odnośnik do komentarza
On 2/23/2022 at 4:49 PM, mitra said:

Kucze, kucze kucze. Zastanawiam się czy łykać małża z dwoma padami i kolekcją uncharted czy jednak czekać na zestaw z przenajświętszą Ajlojką.

 

Najlepiej jest kupić zestaw z grą, w którą się nie grało. Bo po chuj trzeci raz grać w Uncharted? Albo liczyć na to że się sprzeda .....  może. :scratch_one-s_head:Ja tak sobie wykalkulowałem że zapoluję na konsolę dopiero gdy pojawi się gra ,w którą chcę grać ale jednocześnie nie pojawi się na PS4 Pro, którą mam i zamierzam doić jeszcze długo długo. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...