Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Co za osly. Wiekszosc firm praktycznie pracuja teraz z domu, a cale customer service z Gstopa tylko od poniedzialku do piatku. Ilez to odpalic kompa i wprowadzic zmiany w zamowieniu.  W takim tempie to nikt nie dostanie konsoli na czas, gdzie czas oczekiwania na odp to 3 dni. Gdzie te procedury na covida to ja nie wiem :facepalm: Wszystko tylko na gorsze.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Excel by się nie zgadzam miesiącami jakby poszło 4 k na konsole xD

 

 

Wiadomo ile sztuk na Polskę poszło? Jestem ciekaw ile ps5 a ile Xbox na nasz rynek trafiło. Dałoby to jakieś porównanie. Chyba ms więcej tych konsol naprodukowal. Jak czytam co się dzieje na całym świecie z brakami ps5 to myślę że i do marca nie kupimy w sklepie ps5.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, blantman napisał:

Excel by się nie zgadzam miesiącami jakby poszło 4 k na konsole xD

 

 

Wiadomo ile sztuk na Polskę poszło? Jestem ciekaw ile ps5 a ile Xbox na nasz rynek trafiło. Dałoby to jakieś porównanie. Chyba ms więcej tych konsol naprodukowal. Jak czytam co się dzieje na całym świecie z brakami ps5 to myślę że i do marca nie kupimy w sklepie ps5.

A ja jak czytam internet to mam wrazenie ze Xboxy będą dostępne tylko w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc jak ktoś ma w planach zakup dwóch konsoli to chyba bardziej rozsądny wydaje się na start zakup xboxa. Jakoś wydaje mi się, że jest bardziej dopracowany od startu i do tego raczej nie będzie szybkiej rewizji, bo tylko by się narazili na śmieszność jak po series s i series x zaraz robiliby series x pro, czy coś w ten deseń. Do tego konsola wydaje się dość mała (mimo początkowych żartów przyrównujących ją do lodówki) więc wersja slim pewnie też nie będzie ogromnym skokiem. Za to do plejki chyba są większe wątpliwości jak będzie sobie radziła z chłodzeniem itd. w nowych true next genowych grach i nie zdziwiłbym się gdyby doszło do dużo szybszej rewizji bo o ile mi subiektywnie wygląd się podoba to rozmiary są po prostu komiczne i to wygląda na jakiegoś olbrzyma, który pewnie wcześniej czy później zostanie zmniejszony. Aha no i do tego pewnie wyjdą wersje z większymi dyskami co też za tym dodatkowo przemawia. 

 

Pewnie jakbym miał ps4 pro to też poczekałbym na rewizję ew. jakieś ulepszenia, chociaż chyba teraz jest ostatni moment na sprzedaż ps4 pro jeszcze w dość dobrej cenie z małą stratą. Podejrzewam, że za rok to nikt za to nie da więcej niż 500 zł, więc tutaj kwestia uznaniowa czy kupić od razu i ew. wymieniać potem czy się wstrzymać. 

Edytowane przez Xoltro
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, Xoltro said:

Szczerze mówiąc jak ktoś ma w planach zakup dwóch konsoli to chyba bardziej rozsądny wydaje się na start zakup xboxa.

 

Smieszny wniosek. Tu nie chodzi o docinki, ale prawda jest taka, ze jedynie skorzystaja ludzie ktorzy nigdy nie mieli Xboxa. Wtedy moga sobie ogrywac starocie w lepszej rozdzialce. 

Jesli jednak ktos mial poprzednie konsole Microsoftu to zakup Series X nie powiem, ze jest bez sensu, ale wielkich powodow niema.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Inferi napisał:

 

Smieszny wniosek. Tu nie chodzi o docinki, ale prawda jest taka, ze jedynie skorzystaja ludzie ktorzy nigdy nie mieli Xboxa. Wtedy moga sobie ogrywac starocie w lepszej rozdzialce. 

Jesli jednak ktos mial poprzednie konsole Microsoftu to zakup Series X nie powiem, ze jest bez sensu, ale wielkich powodow niema.

Ja mam po prostu takie wrażenie po pierwszych recenzjach, że PS5 wprowadziło wiele fajnych rzeczy, ale jeszcze nie do końca wydają się świetnie dopracowane - np. pady wydają się rewolucją, ale już jakieś pierwsze plotki o krótkich czasach na baterii (chociaż czytałem, że to fake info), bardzo duża wielkość konsoli, słabsze czasy ładowania gier w stosunku do x'a, kiedy miało to być ich bardzo mocną stroną, dość mały dysk. No po prostu mam wewnętrzne przeczucie, że sony musiało gonić xboxa, który bardziej na premierę był przygotowany i to on niejako narzucił termin, podczas gdy sony jeszcze nie wszystko dopracowało na ostatni guzik. Stąd też wniosek, że doczekamy się rewizji szybciej niż w przypadku xboxa i będzie to rewizja, która będzie odczuwalna. 

Jeżeli chodzi o niektóre exclusive to rzeczywiście- w ps5 jest co wrzucić na start, więc tutaj jest to na korzyść ps5, jeżeli ktoś złapał mocny hype na jakąś grę z premiery to jak najbardziej. Chociaż chyba jedynym exclusive only ps5 jest demon souls, tak? Bo spiderman i sackboy wychodzą też na ps4 pro, jak i w zasadzie wszystko inne. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
On 11/6/2020 at 6:22 PM, Inferi said:

Czy jest szansa na drugi rzut PS5 do sklepow w tym roku? 

W UK raczej chyba bez szans na kupno, wiec moze bym z PL zamowil..

W uk dwa sklepy potwierdziły ze będą mieć limitowany rzut w dniu premiery, ale chyba tylko wersja normalna, szkoda bo swędzi mnie na PS5 digital 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, eX4cT_PL napisał:

Z PS5 jest problem w całej Europie, nie sadze ze chodzi tylko o Polskę, Sony po prostu dało dupy w tym swoim pośpiechu.


W USA tak samo jest problem z dostępnością jak i wszędzie na świecie.
A dopuszczasz do siebie taką informację, że PS5 i Xboxów było tyle samo tyle, że na PS5 jest dużo większy popyt i szybciej się rozeszły?

wyprodukowali tyle konsol ile się dało od czerwca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...