Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

36 minut temu, ginn napisał:

Od jutra MM będzie wysyłać mail/sms odnośnie wpłaty pozostałej kwoty. Mam nadzieję, że nikt z nas nie otrzyma informacji o anulowaniu zamówienia. 


Skąd masz info? Ciekawe czy to będzie ten sam nr konta co do wpłaty kaucji. Jeżeli tak, to równie dobrze mogli to ogłosić przy składaniu zamówienia...

Odnośnik do komentarza

Nie no, kisnę z tego x-komu jak dziki, mistrzowie pr normalnie. Czytasz komunikat o bzdurach wypisywanych przez jednego pracownika, a potem dostajesz obuchem w łeb, bo typ stwierdza że nie będzie żadnych konsolek na premierę xD Swoją drogą przez ostatnie 8 lat zamówiłem u nich w preorderze awaryjnym 5 konsol i uwaga, nie otrzymałem ani jednej! Coś jest nie tak z tym sklepem, ale filmiki z Kingą oglądam chętnie :)

 

W całym tym szaleństwie smuci mnie fakt że stacjonarne sklepy będą zamknięte i nie obejrzymy klasycznych launch movies. I troszkę w szoku jestem jak przeczytałem tutaj że EuroAGD jeszcze nie ruszyło z preorderem. Brałem od nich preorder na ps4 w 2013 i wszystko było zrealizowane tip top.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, l33t napisał:

Taki numer jak w przypadku nawet  tego jednostkowego konsultanta, nie ma prawa się zdarzyć.


Przecież to zasłona dymna - pewnie kazali im tak ściemniać, a teraz prezes udaje niewiniątko i nagle "nie mam pojęcia, o co chodziło" :dafuq:
Kuźwa, dobry scam - "polactwo" pełną gębą :nosacz3:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Zamawiał ktoś z Allegro z dostawą do paczkomatu?
Z wymiarów dostępnych w necie Box od ps5 jest wyższy od największej skrytki w paczkomacie .
Paczkomat: gabaryt C – maksymalne wymiary 41 X 38 X 64 cm, maksymalna waga: 25 kg.
PS5: Height: 17 inches / 43 cm
Width: 18.5 inches / 47 cm
Depth: 7 inches / 18 cm
Weight: 14lb 8 ounces / 6.7 kg
Niechciałbym żeby kurier wciskał to na siłę , chyba ze z automatu to przejdzie na kuriera inpost .

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dzwoniłem do Neonet w sprawie zamówienia. Pani mi powiedziała, że konkretnie w sprawie tej konsoli dostała info od kierownika, że ci co zamówili u nich przedpremierowo, czyli wtedy gdy się tylko dało, to wszystkie zamówienia zrealizują i będą u klientów w dniu premiery.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Zamawiał ktoś z Allegro z dostawą do paczkomatu?
Z wymiarów dostępnych w necie Box od ps5 jest wyższy od największej skrytki w paczkomacie .
Paczkomat: gabaryt C – maksymalne wymiary 41 X 38 X 64 cm, maksymalna waga: 25 kg.
PS5: Height: 17 inches / 43 cm
Width: 18.5 inches / 47 cm
Depth: 7 inches / 18 cm
Weight: 14lb 8 ounces / 6.7 kg
Niechciałbym żeby kurier wciskał to na siłę , chyba ze z automatu to przejdzie na kuriera inpost .

Ja zamawiałem i tez tego się obawiam jak to będzie zrealizowane.
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, dext3rr napisał:


Skąd masz info? Ciekawe czy to będzie ten sam nr konta co do wpłaty kaucji. Jeżeli tak, to równie dobrze mogli to ogłosić przy składaniu zamówienia...

 

Właśnie dzowniłem do MediaMarkt o dziwo udało mi sie dodzwonic, potwierdzam info, że resztę kasy należy wpłacać na to samo konto co poszła kaucja gwarancyjna. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...