Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kruca fok, będzie chyba niecierpliwie sprawdzanie czy Media Markt nie wysyła maila z anulowaniem zamówienia. :D Ja tam płaciłem tylko kaucję gwarancyjną i niby około 10 dni przed realizacją miały przyjść informacje o konieczności dopłaty. Także w ciągu najbliższych kilku dni wszystko się wyjaśni. Albo przyjdzie anulowanko, albo prośba o dopłatę i czekaj już tylko na wysyłkę piękny kawalerze.

 

W najgorszym razie wróci się do PS4 albo wezmie Series S, żeby jakoś przezimować. ;) 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, iks napisał:

To raczej normalna sytuacja, tak samo było podczas premiery PS4 i tak samo będzie podczas premiery PS6.

Tego że konsol nie będzie fizycznie można kupić raczej wszyscy się spodziewali, największa wtopa to że preordery ruszyły bez ostrzeżenia.

Nie, przy ps4 można było wejść do sklepu i wziąść konsole z półki lub magazynu.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Ranger86 napisał:

Nie, przy ps4 można było wejść do sklepu i wziąść konsole z półki lub magazynu.

Chodziło mi o to, że po tym co się działo przy premierze PS4 + pandemia można było się spodziewać braków, ale mój błąd rzeczywiście były konsole na premierę, jak wyglądał taki zakup już pominę :)

Odnośnik do komentarza

 

3 minuty temu, Labtec napisał:

PS5 to takie Lotto, jeśli trafisz to możesz wypłacić jako nagrodę pieniężną za 4-6 tys :D

 

To jest szacunek na 2 tygodnie przed planowaną premierą, poczekajmy do 19 listopada. :) Gdybym był na miejscu tych, którzy kupili z zamiarem odsprzedania, to w życiu bym się nie pozbywał preordera w tym momencie, tylko poczekał na odbiór i patrzył co się będzie działo, jak już się okaże ile sztuk trafiło do ludzi. 

 

Za chwilę się okaże, że PS5 to lepsza lokata kapitału niż złoto albo akcje CD Projektu. ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
45 minutes ago, iks said:

 największa wtopa to że preordery ruszyły bez ostrzeżenia.

 

różnicy żadnej nie ma, dostali jedni a nie inni bo i tak nie ma wystarczajacej ilości dla wszystkich

jak by ruszyli o danej godzinie to by serwery sklepów popadały i jeszcze większy chaos

 

  

23 minutes ago, Ranger86 said:

Nie, przy ps4 można było wejść do sklepu i wziąść konsole z półki lub magazynu.

 

eeej "wejść" to można było po to żeby popatrzeć jak się ludzie zabijali o konsole

dobrze ze tego nie będzie

 

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Labtec napisał:

 

różnicy żadnej nie ma, dostali jedni a nie inni bo i tak nie ma wystarczajacej ilości dla wszystkich

jak by ruszyli o danej godzinie to by serwery sklepów popadały i jeszcze większy chaos

 

  

 

eeej "wejść" to można było po to żeby popatrzeć jak się ludzie zabijali o konsole

dobrze ze tego nie będzie

 

 

To mi trochę przypomina argumenty w stylu jedynej słusznej partii, że na marszach LGBT są same transy przebrane w lateksowe ciuszki i udające pieski. To, że w jakimś tam sklepie w jakimś państwie tak było to nie znaczy, że to była normalna sytuacja wszędzie. 

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, LeifErikson said:

 

 

To jest szacunek na 2 tygodnie przed planowaną premierą, poczekajmy do 19 listopada. :) Gdybym był na miejscu tych, którzy kupili z zamiarem odsprzedania, to w życiu bym się nie pozbywał preordera w tym momencie, tylko poczekał na odbiór i patrzył co się będzie działo, jak już się okaże ile sztuk trafiło do ludzi. 

 

Za chwilę się okaże, że PS5 to lepsza lokata kapitału niż złoto albo akcje CD Projektu. ;)

 

Nie sadze ze Sony się ogarnie przed świętami, wiec ja bym trzymał konsole do grudnia, wtedy tatusiowie będą się pocić żeby zaspokoić marzenia swoich Brajankow i Dzesiki

może zrobią nowy film o tym? kto wie

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

E mi się wydaje, że jednak najlepszy czas na sprzedanie dodatkowej konsoli to tuż przed premierą albo tuż po. Przy czym sprzedaż po premierze jest dość ryzykowna bo jeżeli zrobią dodatkowy rzut konsol to wtedy wiadomo, że ceny spadną bo chyba tylko najwięksi napaleńcy są w stanie zapłacić 4k za konsolę, więc pewnie na następny rzut też się załapią jeżeli będzie. Sprzedaż w grudniu bardzo jest ryzykowna, bo każdy następny rzut konsol to w zasadzie spadek ich wartości do ceny w sklepie bo nikt tego już nie kupi. Dodatkowo hype też opadnie, bo to trochę podobnie jak z nowymi grami, każdy gra, każdy się podnieca, każdy komentuje, a po miesiącu to już każdy wraca do normalności. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie no nie oszukujmy się, ludzie coraz bardziej się bogacą, a przede wszystkim coraz więcej wydają na elektronikę w tym gry. Kiedyś to było bardziej w stylu o nie wydajesz na gry weź sobie znajdź normalne hobby, teraz idzie to w kierunku, że ludzie kupują gry, których nawet nie właczają bo były na promce, a potem jakoś leży i nikt w to nei gra, tak samo z konsolami. Nie jest to już jakiś produkt luksusowy w znaczeniu takim, że dla bogatszej części społeczeństwa. Teraz ktoś rzuca 2,3k zł i ma to w dupie, bo za 3 miesiące kupi telefon też za 3k, który bedzie zmieniał co rok albo dwa lata, a taka konsola to chociaż posłuży minimum na te 3-4 jeżeli będzie jakaś rewizja pro czy coś. 

Odnośnik do komentarza

Gamestop w Irlandii przywital kilka tysiecy konsol - babka z infolini mnie poinformowala zaraz po tym jak powiedziala, ze w krotce beda wysylac maile z linkie do ukonczenia transakcji (ciekawe ile w tym prawdy).Jak tylko platnosc wplynie wysylaja konsole, albo odbior w sklepie na zyczenie klijenta, a sa tylko 3 sklepy. Najblizszy 100km+ ode mnie. Fajnie tylko ile jeszcze to potrwa. Wszystko idzie droga mailowa. Nie idzie sie z nikim skontaktowac przez telefon. Sa 3 numery na caly kraj z automatyczna skrzynka :facepalm: 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Xoltro napisał:

Z jednej stron tak, ale jednak scentre i euroagd jeszcze nie ruszyli ze sprzedażą. Co do Euro sytuacja pewnie podobna jak x-kom, ale że sonycentre nie ma odłożonego czegokolwiek to trochę mi się nie chce wierzyć. 

Przecież wystarczy do nich zadzwonić.

SCentre potwierdzili ze nie będą mieli dostępnych konsol na premierę.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MEVEK napisał:

Gamestop w Irlandii przywital kilka tysiecy konsol - babka z infolini mnie poinformowala zaraz po tym jak powiedziala, ze w krotce beda wysylac maile z linkie do ukonczenia transakcji (ciekawe ile w tym prawdy).Jak tylko platnosc wplynie wysylaja konsole, albo odbior w sklepie na zyczenie klijenta, a sa tylko 3 sklepy. Najblizszy 100km+ ode mnie. Fajnie tylko ile jeszcze to potrwa. Wszystko idzie droga mailowa. Nie idzie sie z nikim skontaktowac przez telefon. Sa 3 numery na caly kraj z automatyczna skrzynka :facepalm: 

A daj spokój, banda kretynów z tych iroli, ja poluje na jakiś wolny rzut Xboxa w sklepach, odświezam stronki co godzinę i wczoraj widzę pyk, pojawił się Xbox Series X w Currysie(mimo że wcześniej był nieaktywny i nie było możliwości kupna) kupiłem z wysyłką, dostałem potwierdzenie że dostanę konsolę w środę 11ego, no bajka, cieszę się że się udało, 4 godziny później mail, przepraszamy ale musieliśmy anulować Twoje zamówienie, ale spoko zwrócimy Ci kasę w przeciągu 14 dni.

Odnośnik do komentarza

Mi tez sie wydaje ze ludzie beda dawac za ps5 na olx 5tysiecy, mi sie wydaje ze moze nawet 10 tysiecy. Szczegolnie w samym srodku lockdownow i niepewnosci pracy. Mysle ze dac 5-6 tysiecy za konsole ktora bedzie za miesiac lub dwa w sklepach za 2300 to spoko cena. Ludzie beda tyle placic. Tak bedzie nie zmyslam

Odnośnik do komentarza

Skoro za ps4 dawali pod 4500,a było dużo, dużo łatwiej dostać. To teraz 5-6 nie będzie problemem. Niech 90% społeczeństwa ma problemy z kasą, zawsze zostanie ktoś kto ma jej w uj i będzie chciał konsole, a kryzys mu nie straszny. W jakim Ty świecie żyjesz. Tu wszyscy patrzą przez pryzmat samego siebie. Ja bym nie dał nawet 50 zł więcej, ale to ja. Ludzi są miliony i każdy ma swój świat i swoje siano. Skoro są chętni na zegarki po 200 tys zł, to będą chętni na konsole za 6 tyś. Proste.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
123768819_1970233006452705_2598743862867
 
Zamówiliście Xbox Series X|S, PlayStation 5 lub inny produkt w przedsprzedaży?
✅ Najważniejsze! Spokojnie, wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane!
✅ Jeśli zakupiliście produkt w przedsprzedaży z opcją osobistego odbioru, a wskutek epidemicznych obostrzeń, wskazany przez Was elektromarket będzie od soboty (7.11) zamknięty, nie martwcie się! Nasi konsultanci będą się z Wami kontaktować i wspólnie uzgodnimy najwygodniejszą dla Was formę odbioru złożonego zamówienia.
 
Media expert może jednak wywiąże się z preorderów
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...