Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na szczury dobrze mieć dash z deflectem i to razy kilka wtedy można dash ataki robić po tej truciźnie i nie łapie. Ale bez to już gorzej jest. 

 

Ja myślałem że łuk słaby a wczoraj grałem i nieźle się zacząłem bawić z odpowiednim buildem jest kosa dmg, karabinek też muszę zacząć testować. 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Basior napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

Jest źródełko albo i dwa na pokój. Ja lecąc łukiem miałem spowalniaczkę lodową i odpychanie. Nawet nie zdążyły podejść - te duże. A małe obszarowym atakiem na hita. No i cofanko pod ścianę, żeby nie obeszły.

Kurde sam nie wiem co na następne przejścia brać. I czy mi się będzie chciało. Bo łuk świetny, ale boję się, że nic mi bardziej nie podpasi...

Sam sobie testuj, ja gram z mieczem teraz i próbuję różnych buildów. Pewnie nie jest najlepszy, ale bardzo efektowny :cool:

Odnośnik do komentarza

Gra jest świetna, cieszę się, że w końcu mam ją na czarnej skrzynce, bo właśnie na niej grać lubię najbardziej (ile już reklam Microsoftu wygenerowałem na tym forum?).

W ogóle uwielbiam wszystko, co wyszło od twórców Bastionu. Chyba wrócę niebawem do Transistor i Pyre. Hades zresztą porównywałem w weekend z kultowym Diablo 2, bo była ku temu okazja i... gdyby nie sentymenty (i muzyka), nie wiem, czy dzieło Blizzarda oparłoby się próbie czasu, bo jednak, trzeba to powiedzieć jasno, Hades robi wszystko lepiej niż... wszystkie hack and slashe?

 

Choć to roquelike, więc może i porównanie się nie liczy.

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem fabułę(czyli chyba uciec 11 razy) i trochę mi entuzjazm opadł. Niby jest epilog jeszcze podobno, ale wymaga kosmicznego i randomowego grindu relacji z bogami. Bossowie tez mi troche juz obrzydli, bo nawet na tym extreme measures to wielkiej roznicy nie ma i klepanie w kolo tych 4 samych bossow do porzygu meczy - mogli dac jakos 1-3 losowo dobierane bossy na biom i by byl element zaskoczenia zawsze. Niby gra ciagle cos dodaje bohaterowi, ale no wlasnie lokacje i przeciwnicy ciagle sa ci sami co nudzi strasznie.

Odnośnik do komentarza

Chyba nie było jeszcze poruszane w tym temacie, ale idzie ogarnąć grę samym dashem. I nie jest to jakieś wyzwanie. Duet z finału trzeciego świata zabrał mi jedynie +/- 100 HP. Niestety na szczury już się to nie sprawdziło, ale na pierwsze trzy poziomy było to OP. 

Dość przypadkowo, ale od Hermesa dodatkowy dash, od Aresa wir (w miejscu wykonania dasha) i piorun w momencie uniku przed atakiem przeciwnika od Zeusa.

O ironio najłatwiej grało mi się bez użycia broni. 

:notbad:

 

 

Odnośnik do komentarza

pewnie, że tak

 

można sobie wziąć dash od Posejdona, kilka kolejnych darów od niego (na przykład dodatkowe obrażenia, kiedy przeciwnicy są spychani na ściany) i połączyć z darami od Zeusa (odpychani wrogowie są przy okazji trafianie piorunem) i można zadawać tym potężne obrażenia

 

albo wybrać sobie wystrzał od Artemidy, zebrać kilka dodatkowych darów od niej, by dostać jej legendarny dar, który daje dwa dodatkowe casty, i można tak przejść całą grę

 

no niekiedy człowiek ma wrażenie, że jest aż zbyt potężny i ciężko tu przegrac

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też raz to miałem i świetnie robi przy np. czaszkach czy innych zgrupowaniach. Ogólnie raczej jeszcze widzę co się dzieje, chociaż czasami jest niezła zadyma, a nie wyszedłem jeszcze poza Asfodel. Doszedłem raz do 

Spoiler

Meduzy

No i utrudnieniem tam jest to, że można wypaść poza stały ląd i trzeba uważać z dashem, bo można sobie zaszkodzić, zamiast zyskać.

Póki co dalej gram głównie włócznią, chociaż przez chwilę wziąłem miecz, bo miał bonus do ciemności. No i fajnie mi się testuje co i rusz nowe perki i bonusy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...