Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W weekend zrobiłem dwa podejścia, ale to dobra gierka niech mnie hooy.

Ofiarą Hadesa padło odnowione Diablo 2 które nie wytrzymało porównania i chyba nie wrócę. Jestem mega zaskoczony jak to dynamiczny i grywalny tytuł ze świetną oprawą audio-wizualną, niby człowiek widział materiały z gry ale trzeba samemu zobaczyć. W wolnej chwili będę wracał. Dzięki Wujek Phil :xboss:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Shago napisał:

 

Co oznacza "pierwsze przejście"? Idziesz 11h przez te lochy i ani razu nie zginąłeś, przez co nie byłeś cofnięty na sam początek?

Nie, zanim dolazłem do końca i zabiłem ostatniego bossa miałem paręnaście prób (każda powiedzmy że trwała 40 minut) i to zajęło mi w sumie 11h. Jeden pełny run nie powinien Ci zająć dłużej niż 1h.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kanabis napisał:

A te cale aspekty typu beuwolf itd to mozna jakos wlaczac/wylaczac czy jak wykupimy to juz nie pogramy bez tuningu?

 

możesz na spokojnie się przełączać się między rodzajami każdej broni

 

wystarczy podejść do broni, kliknąć r1, a później jeszcze raz r1; powinno się wtedy odpalić menu wyboru aspektów broni

 

Edytowane przez Ludwes
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, XM. napisał:

Nie no kurva jak się trafi wiry Aresa i parę upów zrobi na sile i obszar to nie ma, absolutnie, nie ma co zbierać z przeciwników. Hadesa rozjebalem nawet nie atakując tylko robiąc nonstop dasha.

Bardzo dobry cast, bo tarcze go nie blokują, ale prawdziwa moc pokazuje jak sie ma duo boona z Artemis, bo wtedy podaża za przeciwnikiem. Moj ulubiony sposob grania włócznia achillesa.

Odnośnik do komentarza

Po 44h spędzonych z grą zmieniam jednak trochę zdanie odnośnie hadesa. Wciąż uważam to za jedną z najlepszych gier, w ktore zagrałem w tym roku, ale nie zasługuje na 94 na meta. To, że wiele osób pisze, że to najlepszy rogal, bo stawia na fabułę to jakiś nieśmieszny żart. Fani cinematik ikspirijens nawet ten gatunek niedługo zepsują, bo pozostali devi pójdą w tym kierunku jak spojrzą na meta. Chuj mnie strzela jak mam dwa ostatnie achievementy i nie mogę zrobić subquesta, bo 1) trafienie na npc w 3 biomie jest randomowe 2) nie ma gwarancji, że wpadnie dialog, który rozpocznie questa. Dlaczego te ważne dialogi nie mają priorytetu? Po chuj oni ciągle gadają o tym samym, ale ubierają to w inne słowa? Po kilkudziesięciu godzinach zacząłem to skipować, bo nie da się grać. Dawaj mi skilla i wypierdalaj, a nie marnujesz czas.

 

Co mi się jeszcze nie podoba to brak różnorodności - w broniach, buildach jak i biomach. Wieloma aspektami gra się prawie tak samo, a dużo boonów to śmieci zapychacze. Może gdyby nie marnowali czasu na wrzucenie tyle tekstu i va w grze to w early access skupiliby się na rozbudowaniu gry. Powinny być jeszcze ze 3 biomy i tak jak w dead cels po skonczeniu jednego wybierałoby się do którego idziemy dalej. Teraz to się nawet nie dziwię, że sami wiele razy powtarzali, że są zaskoczeni sukcesem gry.

Edytowane przez 20inchDT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie największe wady jak piszesz - mała różnorodność, niska ilość biomów, bossów, w sumie dla mnie największy minus tej gry to brak jako takich sekretnych lokacji co jest wizytówką rogali jak w Issacu, EOG czy spelunky. Ale i tak gra się świetnie, choć, kontrowersyjnie, dla mnie zbliżony gameplayowo curse jest lepszy.

Odnośnik do komentarza

Rozepchali tę grę do granic mozliwości tekstem i grindem, a tak mało mają do zaoferowania ze strony gameplayu. Przywołam jeszcze dead cells, bo właśnie wszedłem na wiki. Jeżeli dobrze policzyłem, to jest 26 biomów (oczywiscie nie przebiega się przez wszystkie w runie, tylko szuka przejśc i wybierasz gdzie chcesz isc)  i 44 bronie białe, a gdzie jeszcze tarcze, łuki, czary, skille pasywne... Nie podoba mi się, że teraz każda gra musi mieć, albo crafting, albo tonę statystyk/ulepszeń do odblokowania. Chyba nawet ktoś w tym temacie napisał, że po co grać jak nie ma fabuły/unlocków :smutas:

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...