Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Soban napisał:

Hejtowałem tarcze mocno, ale jak się naumiałem ją grać to jest easy mode na bossach nawet z brakiem farta do dobrych skilli z młotka typu szarża +500% dmg. Potyczki z adami bywają cięższe niż hades i tezemino no i 1 faza tatusia jak ady z armorem przyzywa wkurza na tarczy bez młotka szarża +400% przeciw pancernym.

 

No, odkryłem niedawno, że przy szarży tarcza blokuje co trzeba

 

Łuk jest dobry, bo na dystans można załatwić to czy tamto i ma też ten drugi atak obszarowy, jednak przy szybszych przeciwnikach lub takich, co też strzelają z łuku jest trochę trudniej

 

Ja pogrindowałem ciemność i kryształy

 

Tym pierwszym chciałem sobie podbić prawdopodobieństwo pojawienia się legendarnych lub do duetu znajdziek, a tym drugim jeszcze jakąś renowację w podziemiach

 

I kupiłem harfę do pokoju :)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Whisker napisał:

Generalnie każda bron ma coś do zaoferowania i można z niej wycisnąć sporo, grywalność tego tytułu sięga zenitu, odpalam i 4 godziny mijają. Doszedłem bez problemu do 3 świata i prawie położyłem Tezeusza, ile jest w ogóle leveli?

Spoiler

Jakbyś ich pokonał to następny już jest ostatni.

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Whisker napisał:

Generalnie każda bron ma coś do zaoferowania i można z niej wycisnąć sporo, grywalność tego tytułu sięga zenitu, odpalam i 4 godziny mijają. Doszedłem bez problemu do 3 świata i prawie położyłem Tezeusza, ile jest w ogóle leveli?

 

To jedna z bardziej wciągających gier w jakie grałem, oprócz Persony 5

Odnośnik do komentarza

o kurde, myślałem że jestem może w połowie, to w sumie wychodzi na to że gra nie jest jakoś wybitnie długa. Trudność tez bym ocenił na średnią bo wszystkie bronie wykupiłem i w lustrze sporo rzeczy pokupiłem. Łącznie licznik pokazuje 13 zgonów. 

1 minutę temu, beardo0 napisał:

 

To jedna z bardziej wciągających gier w jakie grałem, oprócz Persony 5

No wciąga bardzo, system powtarzania tych samych leveli w ogóle mi nie przeszkadza bo uwielbiam ten typ gier. Zreszta za każdym razem czuje się jakbym grał z innym setem (nie grałem pijany :D ). No świetny szpil, takie perły trzeba szanować. Nawet porównałabym do Isaaca i Hollow z grywalnością 

Odnośnik do komentarza

No jak robisz run to tak 30 minut i po krzyku, ale tutaj progress dzieje się inaczej, bo za każdym razem gdy zaczynasz od początku masz inne dialogi, trochę miksowania leveli i przeciwników. Tu nie ma parcia na ucieczkę jak najszybciej.

 

NO CHYBA ŻE Z GOD MODE TO WTEDY INACZEJ :kaz:

Odnośnik do komentarza

Nie spodziewałem się, że tak mnie wciągnie. Nie przepadam za tymi wszystkimi rogalo podobnym grami, ale tutaj... no jest przyjemnie. Fajnie się rozkminia te wszystkie skille w trakcie przejścia, zadawanie obrażeń po uniku jest trochę OP i chyba w to będę celował przy następnych ucieczkach. Tylko nie wiem jeszcze czy z łukiem czy z tarczą.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Whisker napisał:

o kurde, myślałem że jestem może w połowie, to w sumie wychodzi na to że gra nie jest jakoś wybitnie długa. Trudność tez bym ocenił na średnią bo wszystkie bronie wykupiłem i w lustrze sporo rzeczy pokupiłem.

 

zapewniam cię, że jeszcze nie wykupiłeś wszystkich broni i jeszcze mnóstwo do odkrycia przed tobą

 

pograsz dłużej i będziesz wiedział, co miałem na myśli

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj doszedłem do 4-tego biomu (chyba 11 prób za mną). T& Byczek - kurwix, co to była za walka :obama: Rzeź. Tylko co z tego skoro w czwartym świecie zginąłem w 5 minut...

 

Spoiler

Wpadłem do mega ciasnej lokacji ze szczurami i mnie zatruły xd

 

Tak j.w. - tarcza po upgrade robi masakrę i pięknie blokuje co trzeba. Póki co chyba ulubiona broń. Drugie miejsce rękawice. Dystansowe do mnie nie przemawiają. 

 

Ehh co za gra. Ktoś pisał o nudzie - never, wręcz jak ginę to się trochę cieszę, że zobaczę nowe scenki, dialogi, pojawi się nowa lokacja, postać, możliwości. Pierdzielone GOTY póki co.

Odnośnik do komentarza

Właśnie załatwiłem ostatniego bossa... łukiem. Bardzo przyjemna gierka i nie taka trudna. W sumie miałem 18 zgonów z czego tylko 2 na ostatnim bossie i z 8 na duecie. Na pewno trzeba mieć trochę szczęścia przy losowanych nagrodach i ogarnięcie co dokładnie zmienia dany upgrade, niektóre zmiany wydają się fajne 'na papierze' a w użyciu już średnio działają (jak np. special mieczem z podjazdem). Ne pewno nie będę masterował wszystkiego bo rzeczy do odblokowania jest masa ale gierka zostanie jeszcze na dysku przez jakiś czas bo jak na razie poświęciłem na nią tylko 11h.

Odnośnik do komentarza

Długo nie mogłem wydostać się z Asfodel. Porażki w przypadkowych miejscach, częściej niż na bossie. Ale jak już to pykło - następna kraina i ostatnie starcie (1 vs 2) pękło za pierwszym razem. Poczułem się mocny! No, ale... w kilka minut zostałem wyjaśniony przed jakieś gryzonie. 

Daleki jestem od twierdzeń, że Hades to 10/10, ale w wielu grach opisana sytuacja doprowadziła by do frustracji i zrobienia sobie krótkiej przerwy. Tu ciśnie się dalej i po każdej porażce tylko rzut oka na zegarek i "ok, to jeszcze raz".

 

Odnośnik do komentarza

Ja na razie do starego doszedłem. Bardzo fajna gra i tyle - grałem w mnóstwo rogali i na ten moment żaden top, pewnie znowu wasza wina bo hajpowane było 3 lata jaki to mesjasz a w sumie to oprócz fajnie przedstawionej fabuły to nic ponad dobry/bd+ poziom. W podobnym czasie przy bardzo podobnym gameplayowo Cotdg lepiej się bawiłem. No, ale wypowiem się jak spedze minimum 25h.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, łom napisał:

Właśnie załatwiłem ostatniego bossa... łukiem. Bardzo przyjemna gierka i nie taka trudna. W sumie miałem 18 zgonów z czego tylko 2 na ostatnim bossie i z 8 na duecie. Na pewno trzeba mieć trochę szczęścia przy losowanych nagrodach i ogarnięcie co dokładnie zmienia dany upgrade, niektóre zmiany wydają się fajne 'na papierze' a w użyciu już średnio działają (jak np. special mieczem z podjazdem). Ne pewno nie będę masterował wszystkiego bo rzeczy do odblokowania jest masa ale gierka zostanie jeszcze na dysku przez jakiś czas bo jak na razie poświęciłem na nią tylko 11h.

Też luk i padł za trzecim razem. No zobaczymy czy będzie mi się chciało więcej.

Odnośnik do komentarza

Bogowie greccy z brytyjskim akcentem? :banderas:Voice-acting jest boski (hehe) w tej grze. Tak jak i walka. Tak jak i oprawa. Tak jak i design. Nie no jadą mnie w Asfodelu, ale każdy powrót do Domu dodaje coś nowego i pcha fabułę do przodu.

 

Trochę się boję tych bullet hellowych momentów, ale chyba cierpliwość będzie popłacać.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Wiolku napisał:

Jakieś tipy na te cholerne szczury? 

  Ukryj zawartość

W każdym pomieszczeniu jest to odkażające źródełko? Tarcza zablokuje zatrucie?

 

Spoiler

Jest źródełko albo i dwa na pokój. Ja lecąc łukiem miałem spowalniaczkę lodową i odpychanie. Nawet nie zdążyły podejść - te duże. A małe obszarowym atakiem na hita. No i cofanko pod ścianę, żeby nie obeszły.

Kurde sam nie wiem co na następne przejścia brać. I czy mi się będzie chciało. Bo łuk świetny, ale boję się, że nic mi bardziej nie podpasi...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...