Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Dave Czezky napisał:

nie, lepiej wcale. Ta gra polega na tym, ze masz sie robic coraz lepszy, a nie robic coraz lepszy, bo jestes craz slabszy :pawel:

ja prdle

Ty, no dobra, ale nie wszyscy muszą grać po Twojemu, man :lapka:

 

Ja przechodziłem bez GM, moja luba z GM, bo z takimi gierkami słabo sobie radzi. I co? I nastrzeliła kilkadziesiąt godzin w Hadesie, wraca do niego od czasu do czasu i chwali komu się da. Ale lepiej żeby nie zagrała w ogóle bo to nie o to chodzi żeby się dobrze bawić z grą

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Patrzysz na innych przez swój pryzmat raczej :) Niech każdy gra jak mu się podoba. Szuka wyzwania - bez God Mode, podoba mu się klimat, fabuła, słabo sobie radzi z gierką z tego czy innego powodu - z God Mode. Nie bądźmy elitystami.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie nie jestem żadnym fanem takiego "elitowania" w gierkach dla dzieci że nie wolno grać na easy. Śmiech. Niech każdy robi co chce, po coś ta opcja jest w grze.

 

ALE z innego powodu nie polecam ogólnie God mode. Ta gra po prostu moim zdaniem traci, gdy się ją przechodzi szybko. Nie uważam, że zobaczycie najlepszą historię i że to najfajniejsze podejście do całego grania w to, jeśli będziecie mieć ciśnienie żeby jak najszybciej "przejść grę". Ta gra ma masę scenek i masę kombinacji darów i broni, tak że nawet jeśli zajmie wam kilkadziesiąt godzin ją "przejść", to przy każdej śmierci będziecie widzieć coś nowego. Ta gra nie ma być trudna, po prostu założenie jest takie, że będziecie ginąć, i to jest tutaj progres, i pod względem historii i pod względem zbierania kolejnych ulepszeń, które dają wiele.

 

Jak kogoś to nie interesuje, niech gra na easy, cała idea gry się nie zmienia, wszystko to samo, masz tylko więcej HP. Bez jaj że ktoś coś wielkiego traci, jeśli serio tak woli grać.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, ogqozo napisał:

Ogólnie nie jestem żadnym fanem takiego "elitowania" w gierkach dla dzieci że nie wolno grać na easy. Śmiech. Niech każdy robi co chce, po coś ta opcja jest w grze.

no klepcie sie po plecach dziewczyny :pawel:

Ogolnie chcialbym powiedziec, zeby nikt nie wlaczal god mode, tylko:

  • zawsze wybierajcie mlot, na kazdym etapie gry
  • odblokujcie bronie i aspekty
  • probujcie jak najwiecej roznych rzeczy

Po pewnym czasie bedziecie mieli w glowie mega zayebiste, efektywne buildy i najbardziej odpowiadajacy wam styl gry. W tym kombinowaniu lezy 95% zabawy.

 

Na poczatek mozna wybierac afrodyte i afirmacje zycia albo atene i tarcze przy uniku - dlugo pozyjecie.

Odnośnik do komentarza

Prawdą jest, że osobiście nie jestem fanem rogalów. Jak kupowałem w zeszłym roku na Switcha za te prawie 100 zł, to po godzinie czy dwóch miałem ochotę zakończyć i żałowałem wydanych pieniędzy. Jednocześnie podobał mi się klimat, fabuła i postaci. Chciałem zobaczyć jak najwięcej. I tak w God Modzie nie ginąłem szczególnie wiele razy, więc jakiegoś dużego boosta nie miałem. Po prostu fajnie było mieć taką opcję.

 

W tym roku kupiłem na PC i na dużym ekranie i normalnym padzie (te małe joycony w Switchu :bad:) grało się też przyjemniej. Nawet nie pomyślałem o włączeniu tego trybu.

 

Już naprawdę skończcie pierdolić takie farmazony, bo za chwilę wyjdzie, że w żadne tytuły nie można grać na niższym poziomie niż HARD.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Bigby napisał:

w żadne tytuły nie można grać na niższym poziomie niż HARD.

tutaj masz albo normal albo, na litosc boska, GOD MODE.

GOD MODE, tu sie nie da zginac.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GOD MODE :pawel:

 

Odnośnik do komentarza

To jest śmieszne, ale już to obsmialem tyle razy, że ważniejsze jest podkreślić sam fakt: Hades nie jest zrobiony tak że masz go przejść a jak raz zginiesz to widocznie źle grasz. Granie z taką myślą więcej przyjemności raczej nie da dla większości ludzi, bo tutaj wątki są widocznie napisane z myślą o tym, że ludzie będą mieli jakieś 50-100 podejść. Ciśnienie że trzeba "grać dobrze" jest przeszkadzającym instynktem, który niektórzy mogą mieć po graniu w liniowe gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, ogqozo napisał:

To jest śmieszne, ale już to obsmialem tyle razy, że ważniejsze jest podkreślić sam fakt: Hades nie jest zrobiony tak że masz go przejść a jak raz zginiesz to widocznie źle grasz. Granie z taką myślą więcej przyjemności raczej nie da dla większości ludzi, bo tutaj wątki są widocznie napisane z myślą o tym, że ludzie będą mieli jakieś 50-100 podejść. Ciśnienie że trzeba "grać dobrze" jest przeszkadzającym instynktem, który niektórzy mogą mieć po graniu w liniowe gry.

 

no ale typek zginie 3 razy, mysli sobie ze jest chuyowy i wlacza, zupelnie niepotrzebnie, god mode, a wy mowicie ze to ok. Nie, to nie jest ok - bo zepsuje sobie cala zabawe.

Wyjasnijmy sobie cos, bo moze nie kazdy rozumie, co chce sobie zafundowac - god mode na dzien dobry sprawia, ze dostajesz po mordzie 20% mniej. Potem z kazda smiercia dochodzi 2%, az do 80%. Serio ktos tutaj jest az tak slaby w gierki? Moze czas zmienic hobby? Ogoreczku, chyba o tym nie wiedziales, co? Bo w temacie wielokrotnie pisales jakie to godmode jest fajne i to przeciez TYLKO 20%, praktycznie dodatkowy upominek slabszy nawet niz karwasz myrmidonow :pawel: (inb4 - nie cytuje)

Teraz skasuj sejwa i przejdz jak bozia z supergiant przykazala.

Dam sobie reke uciac, ze po jakichs 15h grania kazdy bedzie maszyna do zabijania i bez takiej pomocy dla niegraczy, uwierzcie mi na slowo i po prostu gincie.

Chlopaki, ja rozumiem w komentarzach onetu robic takie rzeczy, ale tutaj?:/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...