Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przy łuku jest spoko boon od Dedala.

 

A mianowicie po przytrzymaniu ataku strzela non-stop. Do tego perk od Hermesa zwiekszajacy szybkosc ataku i jakis inny zwiekszajacy jego sile np. od Afrodyty lub Dionizosa i mozna grac.

 

Oczywiscie trzeba tez przegrac swoje i odpowiednio zupgradeowac co nieco.

 

Osobom zniecheconym ciaglymi zgonami i powtarzaniem non-stop od poczatku polecam cieszyc sie chwila i docenic ladny design postaci i gry, jak przyjemnie uzywa sie broni oraz jak strategicznie mozna rozegrac kazdy pojedynek.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie skończyłem 1 ucieczkę mieczem, bo zrobiłem build na atak, który na hita kosił ponad 300 dawał debuffa, ktory dzieki innemu darowi jeszcze boostowal dmg i legancko siadło wszystko i jedynie tezeusza i minotaura musialem na spokojnie, bo build byl wybitnie na izolowanie wrogow a nie aoe.

Nie wiem czy też tak macie na xboxie, ale acziki sie troche gliczuja jak gre sie odpali z quick resume i nie wpadaja. Dopiero wskakuja jak sie gre zamknie i odpali od nowa.

Odnośnik do komentarza

Hadesa wygrałem w Givawayu Kmiota. Pograłem kilka godzin i męczyło mnie duo T+M więc włączyłem sobie god mode i w miarę szybko potem zrobiłem pierwszą ucieczkę.... I już więcej żadnej nie skończyłem. O ile story, artstyle i postacie są fenomenalnie zrobione, tak łupanie w koło tych samych światów było dość nudne... Z Returnalem miałem tak samo - po 20h zrobiłem true ending i już gry więcej nie włączyłem. Samo granie dla grania mi jakoś nie podchodzi, a szkoda bo z chęcią bym te kozackie dialogi między bohaterami posłuchaj. Teraz robię drugie przejście w Nier Automata i też mnie powoli odrzuca. Nie lubię powtarzalności w grach. Hades jest też bardzo losowy - jak wypadnie ci jakikolwiek boon naodnawianie życia to gra załącza tryb easy.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hubert249 napisał:

Na które upominki warto zwrócić uwagę? W dalszej części gry, będzie można nosić kilka? Póki co biegam z zębem, ale czuję, że jest coś lepszego. 

 

Nie można nosić kilku naraz, przynajmniej tych podstawowych. 

 

Fajną opcja jest ten od Kostka, gdzie po stracie życia dostajesz 100 punktów życia. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, ASX napisał:

Świetna gierka, rogaliki to zazwyczaj u mnie hit or miss, a tu na szczęście od początku klikneło i bawię się świetnie.

 

 Ale chyba acziki w wersji na Xboxa są zbudowane, prawda? Bo nic mi nie wpada

 

Na XOS wpadają normalnie.

Odnośnik do komentarza

Kurde, ta gra taka łatwa się zrobiła, czy to mój skill wyćwiczony po milion graniu na Switchu? W sumie na padzie xone jakoś łatwiej się lawiruje bohaterem jak walczysz z głównym ojcem, za jakimś trzecim czy tam czwartym runem pokonałem starego. W God Mode to pewnie bym za pierwszym razem pokonał starego, no ale nie o to w tym chodzi, żeby sobie psuć zabawę jakimś ułatwiaczem. Może za acziwy się wezmę. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

Świetna gierka, rogaliki to zazwyczaj u mnie hit or miss, a tu na szczęście od początku klikneło i bawię się świetnie.

 

 Ale chyba acziki w wersji na Xboxa są zbudowane, prawda? Bo nic mi nie wpada

quick resume problem. Zamknij gre, odpal od zera z menu i powinny wpasc jak odzyskasz kontrole nad postacia. Tez mialem wtf jak przeszedlem do elizjum a 0 aczikow za tartar i ta ognista kraine.

Odnośnik do komentarza

QR to jedna z najlepszych funkcji w historii konsol. Po  prostu devi czasami coś popsują, po czym wydają stosowną łatkę (jak w MFS czy AC Vallhala). 

W Hadesie jak narazie biegam w rękawicach i chyba to moja ulubiona broń. Podoba mi się ta dynamika i zadyma, którą robię. Ulepszenia, które dostajemy po drodze też są świetne i ciężko mi wybrać ulubione. Każdy run jest inny i w ogóle nie czuję zmęczenia czy powtarzalności, które dopadało mnie w Dead Cells. 

Odnośnik do komentarza

Hejtowałem tarcze mocno, ale jak się naumiałem ją grać to jest easy mode na bossach nawet z brakiem farta do dobrych skilli z młotka typu szarża +500% dmg. Potyczki z adami bywają cięższe niż hades i tezemino no i 1 faza tatusia jak ady z armorem przyzywa wkurza na tarczy bez młotka szarża +400% przeciw pancernym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...