Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Rozi napisał:

Bardzo dobra gierka, ale są lepsze rogaliki.

 

O, to mnie zaintrygowałeś. Hades bardzo mi podszedł po słabiutkim Transistorze i Bastione. Jest jeszcze coś lepszego w gatunku? Od razu mówię, żę Dead Cells znam.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

O, to mnie zaintrygowałeś. Hades bardzo mi podszedł po słabiutkim Transistorze i Bastione. Jest jeszcze coś lepszego w gatunku? Od razu mówię, żę Dead Cells znam.

The Binding of Isaac, chyba mój ulubiony rogalik.

 

Ale Hades to 9/10, tutaj nie ma wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

Jakieś 30h za mną i wciąż nie czuję nudy. Trochę przehajpowana gra przez singlowców, ktorzy bez fabuly zyć nie mogą. Dead cells gameplayowo lepsze imo, ale tu graficzka luksja. Nie lubię mobów w 3 i szczegolnie 4 biomie. Te pomieszczenia też jakies takie mehhh. Ogolnie dosyc szybko robi się prosto. Trzeba byc kaleka, zeby grac jeszcze z god mode :usmiech: 9/10.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, messer88 napisał:

No te czaszki trzeba nadupcza© jak najszybciej. Najgorzej jak przywoła jakieś mobki z armorem w 2giej fazie. 

To w pierwszej fazie i dlatego napisałem, ze jest trudniejsza. Jak ma sie pecha, to rzucą tego z tarczą i rydwan i jest wkurw, bo trzeba omijac ich ataki, ataki hadesa i novę czaszek :smutas: Kocham tę grę, ale mega mnie wkurza jak wszystko tu spamuje i zasłania cały ekran. 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, 20inchDT said:

Szkoda, ze przy wyzszym heat nie zwiekszaja ilosci otrzymywanych walut. Zbyt duży grind imo. 30h za mną i konca nie widać.

Gdzieś na YT ktoś doradzał, by zawsze skupiać się na EXP (czarne kryształy). Wszelkie bonusy pod to brać i generalnie myśleć o inwestowaniu w następne ucieczki, a nie tą aktualną. 

W 30h można mieć niemal całe lustro wymaksowane.

 

Dodatkowo można nauczyć się zbierać kasę i kupować krew lub diament przed walką z Hadesem. Wymaksowanie wszystkich broni to sporo większy grind.

Warto też sprawdzać sklepik obok kuchni i kawiarni, gdzie można dostać niezłe oferty na krew i ambrozję. 

 

No i nigdy nie zapominać o  łowieniu ryb. Zwłaszcza na dalszych etapach gry.

Odnośnik do komentarza

Hades za trzecia proba poszedl. I to z dwoma wskrzeszeniami. Ale jaki set mi sie trafil. Kluczowy okazal sie podwojny odskok , jakis dar ze wloczni nie trzeba sciagac spowrotem tylko wybucha i dar od afrodyty ktory powoduje zauroczeni ze typ cie wcale nie atakuje przez pare sekund :yao:

 

No trzeba miec szczescie do losowanka nie ma to tamto. Bo za poprzednimi dwiema probami z hadesem nawet do drugiej tury nie doszedlem. Nawet nie wiedzialem ze jest xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...